دوشنبه, 09 آذر 1394 | 3:47 ب.ظ

نحوه ثبت نام در دوره ها

به نام خدا

ثبت نام در دوره های وب سایت منوط به عضویت در وب سایت می باشد. برای عضویت در وب سایت بر روی این آدرس کلیک نمائیدپس از کلیک وارد صفحه ای به شکل زیر می شوید.

 

form

در این قسمت نام کاربری و پسورد دلخواه خود را وارد کرده و بر روی گزینه I am not a robot کلیک نمائید پس از کلیک یک سوال برای شما نمایان می شود. همانند تصویر زیر

 

form1

 

در این تصویر از شما خواسته شده است از میان ۹ تصویر مربعی ارائه شده آنهایی که تصاویری از کوه هستند را انتخاب کرده و برروی گزینه verify کلیک نمائید. البته هر سری سوالات پرسیده شده از شما تغییر می کند.

 

پس از ثبت نام در وب سایت شما به صفحه ای به این آدرس ارجاع داده می شوید. در این قسمت شما باید به تمامی سوالاتی که اجباری بوده و با رنگ قرمز مشخص شده اند پاسخ کامل دهید تا پروفایل کاربری شما کامل گردد.

پس از تکمیل پروفایل کاربری زمانی که به دوره ها رجوع نمائید امکان ثبت نام در دوره برای شما امکان پذیر خواهد بود.

 


 

نکته مهم: بسیاری از دوستان با مراجعه مستقیم به یک دوره با پیام زیر روبرو می شوند

asdasd

این پیام نمایان گر این است که ثبت نام در دوره ها حتما نیازمند عضویت شما در وب سایت مرکز آموزش عالی و حرفه ای دانشکده خبر می باشد. این بدان معنی است که زمانی که مراحل بالایی بیان شده پایان یافت، پروفایل شخصی تان در وب سایت را مشابه روش بالا تکمیل کردید می توانید در این دوره ثبت نام نمائید. لزوما عضویت در وب سایت از طریق لینک های موجود در پیام بالا تضمین کننده ثبت نام در دوره ای نمی باشد.