هجدهمین دوره

تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ( غیر حضوری )

در هنگام آپلود فایل، انجام آزمون تشریحی و تخصصی لطفا از دکمه بازگشت مرورگر استفاده ننمائید در غیر این صورت باید دوباره در وب سایت ثبت نام به عمل آورده و در آزمون ها از نو شرکت کنید.

اهداف دوره

تست گویندگی و اجرا آنلاین

مراحل تست آنلاین 

۱- ابتدا متن تست صدا را از لینک زیر دریافت کنید

ابتدا از لینک داده‌شده در این صفحه، فایل متن را دانلود نموده و کل آن را تمرین نمایید، پس از آمادگی، نمونه صدای خود را به‌طور واضح، با هر دستگاه ضبطی که در اختیار دارید (رایانه - موبایل - تبلت و ...) به‌صورت MP3 یا M4A ضبط  نمایید. پس از ضبط و آماده‌سازی فایل نمونه صدای خود (فقط یک فایل)،در سایت آپلود نمایید.

لینک pdf متن صدا

لینک عکس متن صدا

راهنمایی: دوستانی که در نحوه ضبط و ارسال فایل مشکل دارند و با نرم‌افزارهای رایانه‌ای موجود برای این‌کار آشنایی ندارند، می‌توانند به‌راحتی صدای خود را با استفاده از اپ‌های موجود در موبایل یا تبلت و ... ضبط نموده و آن را به آدرس ایمیل خودشان ایمیل نمایند؛ سپس از یک دستگاه رایانه آن را دانلود و برای ما طبق روند تعیین‌شده در این صفحه ارسال نمایند. در غیر این‌صورت و داشتن آشنایی با نرم افزارهای متعدد ضبط صدا، از طریق رایانه و یا دستگاه‌های دیجیتالی ضبط صدا، این روند را انجام و برای ما ارسال نمایند.

۲- یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید

۳- فایل متن صدا را قسمت مربوطه آپلود کنید

۴- پرداخت وجه آزمون

توجه : پس از آپلود فایل صدا و پرداخت وجه و شروع آزمون امکان خروج از آزمون و برگشت به مراحل قبل امکان پذیر نمی باشد  و در صورت خروج باید تمام مراحل ثبت نام را از اول  انجام شود.

۵- پاسخ به سوالات تشریحی (مصاحبه تشریحی )

سوالات این مرحله به صورت تشریحی می باشد و بر اساس  اطلاعات شخصی شما خواهد بود. ( در پاسخگویی به سوالات دقت لازم را داشته باشید نیمی از امتیار آزمون از نحوه پاسخ های شما  به این سوالات می باشد .)

توجه : این مرحله از آزمون محدودیت زمانی در  پاسخگویی ندارد توجه داشته باشید که این صفحه به هیچ عنوان بسته یا BACK یا REFRESH  نشود .

۶- پاسخ به سوالات تستی ( آزمون تخصصی )

سوالات این مرحله به صورت تستی می باشد و بر اساس دانش و مهارت  شخصی شما خواهد بود.

توجه : این مرحله از آزمون در  مدت ۳۰ دقیقه برگزار می شود و  در صورت اتمام زمان آزمون باید کلیه مراحل ثبت نام از اول انجام شود به هیچ عنوان صفحه آزمون تستی را بسته یا BACK یا REFRESH  نشود. پس از اتمام پاسخ سوالات تستی بر روی دکمه پایان کلیک کنید

۷- ثبت نهایی و اتمام آزمون

۸- نتایج تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون پانزدهم هر ماه از طریق همین سایت اعلام می شود و قبول شدگان می تواند در دوره مقدماتی گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دانشکده خبر شرکت کنند

در پایان دوره شرکت کنندگان قادر خواهند بود ...

تست گویندگی و اجرا برای سه دوره

  • تلویزیون (6ماه)
  • رادیو (6 ماه) و
  • تک ترم (پنج هفته )

برگزار می شود علاقه مندان فقط می توانند برای یکی از تست ها  ثبت نام کنند

کلمات کلیدی:

ترم بندی های این دوره

دوره اردیبهشت ماه 1396 - گویندگی و اجرا - با تخفیف 10%
25,000 ریال
دوره خرداد ماه 1396 - گویندگی و اجرا - با تخفیف 20%
23,000 ریال
دوره تیر ماه 1396 - گویندگی و اجرا - با تخفیف 30%
32,000 ریال

افزودن دیدگاه جدید

نمونه فعالیت های مدرسه عالی رسانه

خبرگزاری صداوسیما
رادیو صبا
رادیو صبا
شبکه یک / شبکه سه
رادیو صبا
رادیو نمایشگاه
شبکه مستند
شبکه سه

آخرین تولیدات مدرسه عالی رسانه در شنوتو

-