اخبار

جمعه, 08 ارد 1396 | 7:25 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۸ اردیبهشت ۹۶

8 اردیبهشت 1396

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (وحید رستگار)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ، جمعه ها  ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ، جمعه ها، ۳۶ ساعت ،از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای جمعه، ۲۴ ساعت ،ساعت ۱۰ تا ۱۷

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از ۲۲ اردیبهشت ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح ۸اردیبهشت می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

اسامی پذیرفته شدگان

نام نام خانوادگی
محمد  نقی لو
مریم ابراهیمی
ابراهیم ابوترابیان
صدیقه ابیاتی
محمد جواد اتشکده
رضا احسانی
رضا احمدی
مریم ارکیا
میثم اسکندری
غلامرضا اسلامی
الهام اسماعیل زاده
فاطمه اعیانی
عبداالرضا افسانژاد
فریده امیدفر
معصومه امیری
سونیا اور
زهرا بابایی
ازاده باقری
مهناز بهاری
نسیم بهشتی
هاجر پرکاس
مریم جعفری
فاطمه جلالی
مهدی جلیلی
سوزان جمشیدی
رویا حاجی وکیلی
اشکان حریری
شیما حسامی
فاطمه حسینی
میرقاسم حسینی
میر قاسم حسینی
فاطمه خانی
سروش خائف
مرضیه خضر حیدری
اذر دارایی
اذر دارایی
امیر دژستان
حامد دهقان
سمیه رزاق رستمی
مرتضی رستمی
محمدعلی رصاف
مسعود رضا رضایی
پریسا روحی
بهناز زارع
مهشید زبیری
نعیما سبزواری
حسین علی سپانلو
ستاره سلیمانی
فروزان سنجری
ناهید شافع
امیر شهاب
فاطمه صادقی
وحید صحرایی
حسین صرامی
فاطمه صفرلو
مریم صمدی
مطهره طالقانی
ندا طاهری زاده
ضیا عبادی
فرناز عباسی
محمدرضا علوی
شهروز علیپور
مرضیه غیاثی
زهرا فرامرزلو
مرضیه فرح اندوز
علی قادری
محمد علی قلی پیکیان
مینا قنمبری
مصطفی کاشانی
هدیه کاظمی
لیلا کاظمی
سبحان کاکایی
احمد کریمی
محمد کی قبادی
روزبه کیان پور
حسین گنجی
ارمغان لنجانی
نسرین مجنونی
فائقه محبی
روشنک محمدی
هومن محمدی
ملیحه محمدی
نرجس مشهدی
ریحانه ملاعباسی
ستاره موسی وند
حسن میر موسوی
علیرضا میرزایی
امیر میهن دهقان
غزل نامداری
رضا نامی
فاطمه نوربخش
صدیقه نیازاده
فریبا نیروئی
فریبا نیروئی
سمانه همتی برجی
هانیه وجیهه
مریم یحیایی
مائده یوسفی
پنج شنبه, 07 ارد 1396 | 11:50 ق.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح نوزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۸ اردیبهشت ۹۶

7 اردیبهشت 1396

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

با توجه به برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران و محدودیت های ترافیکی از ساعت ۱۱ تا ۱۳ در صورت امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده فرمایید و جهت پارک خودرو قبل از خیابان وصال

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۸:۳۰ تا۱۸ جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶

نام نام خانوادگی ساعت
مریم جعفری ۸:۳۰
فاطمه خانی ۸:۳۰
مسیح امینی ۸:۴۵
زهرا مهر طلب ۸:۴۵
محمد رضا توکلی ۸:۴۵
امیررضا رحمت ۸:۴۵
ندا نصیری ۹:۱۵
اعظم فرزانه ۹:۱۵
عطیه اعتمادی پور ۹:۱۵
حسن میر موسوی ۹:۳۰
فاطمه صادقی ۹:۳۰
امیر شاعر پور ۹:۳۰
فربد فروزنده ۹:۴۵
محمد کی قبادی ۹:۴۵
ارمغان لنجانی ۹:۴۵
مصطفی کاشانی ۹:۴۵
مریم ابراهیمی ۱۰:۱۵
حسین گنجی ۱۰:۱۵
فاطمه ناصری ۱۰:۱۵
مرضیه فرح اندوز ۱۰:۱۵
شیرین اقبالی ۱۰:۳۰
علی قادری ۱۰:۳۰
لیلا کاظمی ۱۰:۳۰
لیلا کلانتری ۱۰:۳۰
مرضیه خضر حیدری ۱۰:۴۵
غزل نامداری ۱۰:۴۵
مرتضی رستمی ۱۰:۴۵
یلدا پاپی ۱۰:۴۵
غلامرضا اسلامی ۱۱:۳۰
فرناز عباسی ۱۱:۳۰
میثم اسکندری ۱۱:۳۰
مجید اسکندری ۱۱:۳۰
امید سلمان ۱۱:۴۵
مسعود رضا رضایی ۱۱:۴۵
مریم یحیایی ۱۱:۴۵
فریبا نیروئی ۱۲:۱۵
مهشید روبیری ۱۲:۱۵
فاطمه حسینی ۱۲:۱۵
روزبه کیان پور ۱۴:۱۵
وحید صحرایی ۱۴:۱۵
امنه لطیفیان ۱۴:۱۵
مهدی صادق پور ۱۴:۳۰
مهدی تایماز ۱۴:۳۰
احمد کریمی ۱۴:۳۰
حسین صرامی ۱۴:۳۰
سونیا اور ۱۴:۴۵
صدیقه ابیاتی ۱۴:۴۵
هدیه کاظمی ۱۵:۱۵
فاطمه اعیانی ۱۵:۱۵
مائده یوسفی ۱۵:۳۰
ندا طاهری زاده ۱۵:۳۰
سبحان کاکایی ۱۵:۴۵
امیر شهاب ۱۵:۴۵
ستاره موسی وند ۱۵:۴۵
زهرا فرامرزلو ۱۶:۱۵
سوزان جمشیدی ۱۶:۱۵
مهدی جلیلی ۱۶:۱۵
فروزان سنجری ۱۶:۱۵
مریم صمدی ۱۶:۳۰
سمانه همتی برجی ۱۶:۳۰
محمد فریدپور ۱۶:۳۰
حبیب کاری ۱۶:۳۰
شیرین امانی ۱۶:۴۵
مطهره طالقانی ۱۶:۴۵
مهرناز بهاری ۱۶:۴۵
مرضیه غیاثی ۱۶:۴۵
مرتضی کیقبادی ۱۷:۰۰
پانیذ پیک ۱۷:۰۰
زهرا خطیبی ۱۷:۱۵
محمد نقی لو ۱۷:۱۵
سمیه صالح آبادی ۱۷:۱۵
نسیم بهشتی ۱۷:۱۵
امیر ابراهیم ابوترابیان ۱۷:۳۰
ناهید شافع ۱۷:۳۰
زهره روحانی ۱۷:۳۰
رویا حاجی وکیلی ۱۰:۳۰
فائقه محبی ۱۷:۴۵
کمال نوریان ۱۷:۴۵
شیما حسامی ۱۷:۴۵
علی اعتمادی ۱۸:۰۰
۱۸:۰۰
۱۸:۱۵
عبداالرضا افسانژاد غیر حضوری
حامد دهقان غیر حضوری
هومن محمدی غیر حضوری
ملیحه محمدی غیر حضوری
زهرا بابایی غیر حضوری
روشنک محمدی غیر حضوری
پریسا روحی غیر حضوری
فرناز عباسی غیر حضوری
لیلا کاظمی غیر حضوری
فاطمه صفرلو غیر حضوری
نعیما سبزواری غیر حضوری
نرجس مشهدی غیر حضوری
اذر دارایی غیر حضوری
فریده امیدفر غیر حضوری
معصومه امیری غیر حضوری
سروش خائف غیر حضوری
مریم ارکیا غیر حضوری
هانیه وجیهه غیر حضوری
شهروز علیپور غیر حضوری
جمیله احمدی غیر حضوری
هادی اخگر غیر حضوری
هانیه ادریسی غیر حضوری
زهرا ارفعی نیا غیر حضوری
عزرا استکی غیر حضوری
سیدجابر اکبری غیر حضوری
میثم اگزوشنی غیر حضوری
تینا ایمانی غیر حضوری
زهره آقاجانی غیر حضوری
طیبه آقایی غیر حضوری
مصطفی بادپر غیر حضوری
سمیه بخیتاری غیر حضوری
علی بدرلو غیر حضوری
مریم برزگر غیر حضوری
زهرا برزوی غیر حضوری
هوشمند تورانی غیر حضوری
شبنم تیموریان غیر حضوری
زینب جلیلی غیر حضوری
مرضیه جهان بینی غیر حضوری
شیما جهانی غیر حضوری
آناشید جوانبخت غیر حضوری
چهارشنبه, 06 ارد 1396 | 11:50 ق.ظ

شروع بیستمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»۷ اردیبهشت ۹۶

6 اردیبهشت 1396

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : علی شجره  ،

مبانی اجرا: ۵ جلسه  اساتید  : دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن  رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی: ۵ جلسه محمد رضا قلمبر، پیمان طالبی

شروع دوره از پنج شنبه ۷ اردیبهشت از ساعت ۱۴ تا ۲۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

بیستمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون/ ۷ اردبیهشت

گروه A

۱۸ تا ۱۹:۴۵ ۱۶ تا ۱۷:۴۵ ۱۴ تا ۱۵:۴۵ ساعت
مبانی گویندگی ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجراکلاس ۲۵ هفته دوم
مبانی گویندگی ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان کلاس ۱۴ هفته سوم
فن بیان کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجراکلاس ۲۵ هفته چهارم
مبانی گویندگی ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان کلاس ۱۴ هفته پنجم

 

گروه B

۱۸ تا ۱۹:۴۵ ۱۶ تا ۱۷:۴۵ ۱۴ تا ۱۵:۴۵ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ هفته اول
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان کلاس ۱۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ هفته سوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان کلاس ۱۴ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵

هفته پنجم

 

گروه A

نام نام خانوادگی
اناهیتا اصل زعیم
محمدرضا انصاری
سحر بابایى
مهرناز بهاری
گلریز حسینی منش
مونا رضوی
آمنه روشن آزاده
سروش سرمد
محیا سادات سید باقر ناظری
شاندیز شاهینی
پیمان عزاباد
کریم عیوض خانی
زهرا فلاح زاده
لیلا فیروزمند
راحله محبوبی
امیر حسین موحدی
نسیم نوحه خوان
مهدی هنرمند

 

 

گروه B

نام نام خانوادگی
ایمان اراسته
شیرین افشاری
فاطمه برات زاده
مرضیه جعفری
سهیل جمشیدی
مریم رضازاده
محمدعلی زاهدی
سپیده زیبادل
طیبه سلمانی
سحر سمیعانی
سمیه صالح ابادی
مرجان عابدینی
مهسا لک
محمدرضا وثوقی

 

 

 

 

پنج شنبه, 31 فرو 1396 | 5:28 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۳۱ فرودین ۹۶

31 فروردین 1396

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۴ اردیبهشت می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه  ، ۳۰ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

فن بیان ۱(علی شجره – امیر صباغیان) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای پنج شنبه ،۲۴ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (سعید ذهنی)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

 

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ، ۱۴ تا۲۰

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

 

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ،۱۴ تا ۲۰ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(علی شجره – امیر صباغیان) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از ۷ اردیبهشت ، روزه هایپنج شنبه ۱۴تا ۲۰

 

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح ۳۱ فرودین می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

اسامی پذیرفته شدگان

نام نام خانوادگی
فاطمه ابراهیمی
امیر احمد احمدی
ایمان اراسته
سمانه اسدی
امیررضا اسفندیاری
اناهیتا اصل زعیم
شیرین افشاری
محمد امینی
محمدرضا انصاری
فرزانه ایلانلو
سحر بابایى
عباس باقری
اسد بالنگ
فاطمه برات زاده
مهرناز بهاری
مرضیه جعفری
سهیل جمشیدی
افسانه حاجی پورخمسه
سعیده حسین زاده
گلریز حسینی منش
ناهید خادمی
هلنا خطیبی
مهلا خلیل نژاد
زهرا دشتی پور
ندا دیده ور
مریم رضازاده
مونا رضوی
سوسن رفیعی
آمنه روشن آزاده
محمدعلی زاهدی
سارا زینلو
سپیده زیبادل
سولماز سپهری
سروش سرمد
اسیه سلطانى
طیبه سلمانی
سحر سمیعانی
عباس سوری
محیا سادات سید باقر ناظری
پویا سید سلیمانی
شاندیز شاهینی
غزل شریفی
سمیه صالح ابادی
سمانه صمدی
مرجان عابدینی
راحله عباسی
ملیکا عباسیان
سارا عرب
فاطمه عزیزی
هدی عقیقی
کریم عیوض خانی
امیر غلامرضایی
بهاره فتاحی مطلق
زهرا فلاح زاده
لیلا فیروزمند
اکرم قربی
سمیه قنبری
فائزه کرمی
مرتضی کی قبادی
سحر گل محمدی
مهسا لک
ایمان لواشی
راحله محبوبی
ملیحه محسنی
فهیمه سادات محمودی
لیلی مرادنسب
امیر حسین موحدی
سعیده سادات موسوی
فاطمه میرزابیگی
سمیرا نصیری
مهدی هنرمند
محمدرضا وثوقی
چهارشنبه, 30 فرو 1396 | 12:03 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح بیستمین دوره گویندگی و اجرا ۳۱ فرودین ۹۶

30 فروردین 1396

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا۱۷پنج شنبه ۳۱ فرودین ۹۶

نام نام خانوادگی ساعت
سمیه قنبری ۹:۰۰
آمنه روشن آزاده ۹:۰۰
افسانه حاجی پورخمسه ۹:۰۰
سینا توکل ۹:۰۰
سپیده زیبادل ۹:۱۵
طیبه سلمانی ۹:۱۵
نسرین کریمى ۹:۱۵
زهره صفری ۹:۳۰
ایمان لواشی ۹:۳۰
آسیه سلطانى ۹:۳۰
علیرضا خلیلی خو ۹:۴۵
سعیده حسین زاده ۹:۴۵
مهدی جعفری ۹:۴۵
گلریز حسینی منش ۹:۴۵
راحله عباسی ۱۰:۰۰
غزل شریفط ۱۰:۰۰
محمد انصاری ۱۰:۱۵
سحر سمیعانی ۱۰:۱۵
امیر غلامرضایی ۱۰:۱۵
راحله محبوبی ۱۰:۱۵
سمانه صمدی ۱۰:۳۰
شاندیز شاهینی ۱۰:۳۰
مریم حیاتی ۱۰:۳۰
مهدی هنرمند ۱۰:۳۰
اسیه سلطانى ۱۰:۴۵
مرجان عابدینی ۱۰:۴۵
ملیحه محسنی ۱۰:۴۵
زهرا متولی ۱۰:۴۵
مهرناز بهاری ۱۱:۰۰
سروش سرمد ۱۱:۰۰
محمد امینی ۱۱:۰۰
عارف خلفی ۱۱:۱۵
مهسا لک ۱۱:۱۵
زهرا فلاح زاده ۱۱:۳۰
سهیل جمشیدی ۱۱:۳۰
ارمغان قبادی ۱۱:۳۰
سمیرا نصیری ۱۱:۳۰
مهلا خلیل نژاد ۱۱:۴۵
محیا سادات سید باقر ناظری ۱۱:۴۵
فاطمه آقاگلی ۱۱:۴۵
امیر رضا نورهاشمی ۱۲:۱۵
کریم عیوض خانی ۱۲:۱۵
سحر بابایى ۱۲:۱۵
فرزانه ایلانلو ۱۴:۰۰
مهشید حنفی شجاعی ۱۴:۰۰
داود صادقی ۱۴:۰۰
ندا دیده ور ۱۴:۱۵
هدی عقیقی ۱۴:۱۵
فاطمه صابری ۱۴:۱۵
سارا زینلو ۱۴:۳۰
محمدعلی زاهدی ۱۴:۳۰
سحر گل محمدی ۱۴:۳۰
فاطمه عزیزی ۱۴:۳۰
مریم رضازاده ۱۴:۴۵
هلنا خطیبی ۱۴:۴۵
عباس سوری ۱۵:۱۵
سعیده سادات موسوی ۱۵:۱۵
فاطمه ابراهیمی ۱۵:۳۰
بهاره فتاحی مطلق ۱۵:۳۰
سحر همتی ۱۵:۴۵
نجم الدین موسی نژاد ۱۵:۴۵
عباس باقری ۱۵:۴۵
فهیمه سادات محمودی ۱۶:۰۰
اکرم قربی ۱۶:۰۰
امیر احمد احمدی ۱۶:۱۵
سولماز سپهری ۱۶:۱۵
فاطمه برات زاده ۱۶:۱۵
محمدرضا وثوقی ۱۶:۱۵
فائزه کرمی ۱۶:۳۰
پویا سید سلیمانی ۱۶:۳۰
شیرین افشاری ۱۶:۳۰
رضا بابایی ۱۶:۳۰
محمد رضا بارانی ۱۶:۴۵
نرگس بشیریان ۱۶:۴۵
فاضل بلبلی ۱۶:۴۵
فریبا بیات ۱۶:۴۵
روژین پاک طینت ۱۷:۰۰
فرهاد پورشیخی ۱۷:۰۰
پریوش پیوندی ۱۷:۱۵
راضیه جهانیان ۱۷:۱۵
نسرین چوبداری ۱۷:۱۵
راضیه حاجی اسماعیلی ۱۷:۱۵
سمیه حاجی محمدی ۱۷:۳۰
غزال حسن پور ۱۷:۳۰
احسان حسن خانی ۱۷:۳۰
فاطمه حسینی ۱۷:۴۵
محمدرضا دماوندی ۱۷:۴۵
حسنا رحیمی ۱۷:۴۵
الهه سخایی فرد ۱۷:۴۵
فاطمه سعیدپور ۱۸:۰۰
محمدرضا سلطانی ۱۸:۰۰
مهدی سلیمانی احمدآباد ۱۸:۱۵
هنگانه سیاه پوشان ۱۸:۱۵
امیرحسین نریمانی ۱۸:۱۵
مهدی دزفولی ۱۸:۱۵
پنج شنبه, 24 فرو 1396 | 2:55 ب.ظ

شروع هجدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»۲۵ فرودین ۹۶

24 فروردین 1396

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

مبانی اجرا: ۵ جلسه  اساتید  : ۲ جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن ۳ جلسه رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی: ۵ جلسه محمد رضا قلمبر

شروع دوره از جمعه ۲۵ فرودین  از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

با توجه به برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران و محدودیت های ترافیکی از پارک خودرو از خیابان وصال به سمت میدان انقلاب جدا خودداری فرمایید 

 

هجدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
مبانی اجراکلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبلنی اجرا کلاس ۲۵ هفته چهارم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
مبانی گویندگی ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته دوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته چهارم
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی ۲۴ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ هفته اول
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۶ هفته سوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
علی امیری
میثم اوحدی
زکیه پور حیدری
سعید تعالی
مرضیه دورودیان
محمد رضا رزمی
احسان شاهسواری
سمیه عابدی
فریبرز علیمحمدی
کاوه فرجادمنش
پدرام فرهادیان
سارا فرهمند نژاد
سید احمد قاضی زاده هاشمی
محمد قانع دهکردی
علیرضا کرمی
زهرا سادات موسویان
سید مهدی نامنی
فاطمه نظری
رزسحر نورچه ئی
مژگان واعظیان

 

 

 

گروه B

 

نام نام خانوادگی
مجید  آقایی
احسان  دلبندی شمامی
محبوبه احمدی
مینا پروانه
سارا پوراکبر
فاطمه توکلی میبدی
علی حسن پور گوزلی
شیلا حیدریان
لیلا خاجی
سمیه سعادتی
فاطمه سعیدزاده
علیرضا شاهملکی
فرشته شعبانی
لیلا صفرنژاد لنگانی
مهدیس طلاوری
محمد قهرمانی
ازاده قوامی
آرزو کتبی
حامد کریمی
مریم محمدی

 

 

 

گروه C

نام نام خانوداگی
سمیرا اکبری
محمدرضا انتظام فر
تحید بابایی
فائزه بیات
نادیا تاجداری
نسرین جان نثار
ریحانه حسینی
منور حورزاده
علی خاکی
مینا رستمی
فرشته سعدی
مرجان صادق زاده نمینی
امید غلامی
ملیکا فرهودی
حسین قدیری
محمد مخبری
ابراهیم مومنی دهقی
انیتا هادیزاده
شهناز یحیی پور
ایمان یونسی

 

 

یکشنبه, 20 فرو 1396 | 11:38 ق.ظ

شروع دوره هفدهمین خبرنگاری مقدماتی۲۱ فرودین ۹۶

20 فروردین 1396

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره دوشنبه ۲۱ فرودین ۹۶  از ساعت ۱۷٫۳۰ تا ۲۰

نام نام خانودگی
ایدا اقا میزرایی
ساچلی پیر محمدی
خشایار شاهسون
مرتضی کاشی
سیروس کریمی
مهدیه کسایی زاده
فاطمه سادات محمدی
مریم نکو
لیلا هدایتی فرد
   
   
   
جمعه, 18 فرو 1396 | 8:26 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۸ فرودین ۹۶

18 فروردین 1396

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ چهارشنبه ۲۳ فرودین می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (سعید ذهنی)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

 

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ، جمعه ها  ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ، جمعه ها، ۳۶ ساعت ،از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای جمعه، ۲۴ ساعت ،ساعت ۱۰ تا ۱۷

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

 

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از ۲۵ فرودین  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

 

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح ۱۸ فرودین می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

اسامی پذیرفته شدگان

نام نام خانوادگی
مجید  آقایی
سنور  بهرامی
یاسمن  پازوکی
علی  خزایی
احسان  دلبندی شمامی
شادی  شاه پوریان
پدرام  فرهادیان
  ابراهیم
اناهیتا احد زاده
الهه احمدی
محبوبه احمدی
محمد جواد اخلاقی
زهرا اسدنژاد
فروغ اسماعیل نژاد
ساناز اصفیا
نرگس_ افشار
علی افضلی
سمیرا اکبری
علی امیری
محمدرضا انتظاری فر
میثم اوحدی
رضا آرش نیا
علیرضا آقایی
تحید بابایی
بهنام بزرگمنش
رحیم بهنام
فائزه بیات
عادل بیگی
شیما پاشایی
مینا پروانه
زکیه پور حیدری
سارا پوراکبر
نادیا تاجداری
ازاده ترابی
سعید تعالی
فاطمه توکلی میبدی
نسرین جان نثار
الهه جمشیدی
مهدی جهانشاهی
علی حسن پورگوزلی
الهام حسینی
ریحانه حسینی
زینب حلبی
منور حورزاده
شیلا حیدریان
لیلا خاجی
علی خاکی
هما خانجانی
مونا خجسته
رضا خدابنده
امیرحسین خسروانی
مسعود دِهسَوَن
آذر دارایی
فاطمه دژبانی
مرضیه دورودیان
بهار دولتشاهی
سمانه رحیمی پطرودی
محمد رضا رزمی
مینا رستمی
فرهاد زارع
محمد جواد زمانی
ناهید زیبافر
سپیده ساتکی
فاطمه سامنی
فاطمه ستایش
سمیه سعادتی
فرشته سعدی
فاطمه سعیدزاده
حانیه سلیمی بلفه تیمور
نیما سیدین
سپیده شاداب
علیرضا شاهملکی
سیده گیتی شعبانی جزنی
مرجان صادق زاده نمینی
ساره صائمی
لیلا صفرنژاد لنگانی
مهدیس طلاوای
زهرا طهماسوند
ابوالفضل عابدی
سمیه عابدی
شکیبا عابدینی
محمدرضا عبدی
امید غلامی
کاوه فرجادمنش
شقایق فرجایی
سارا فرهمند نژاد
ملیکا فرهودی
علیرضا فروتن خواه
محدثه فیروزمند
سید احمد قاضی زاده هاشمی
محمد قانع دهکردی
حسین قدیری
معصومه قربانی
مریم قربانی
محمد قهرمانی
ازاده قوامی
آرزو کتبی
علیرضا کرمی
حامد کریمی
نسیم کیادلیری
حمید رضا محبی
غلامرضا محجوب
مریم محمدی
محمد مخبری
بهزاد مشایخی نژاد
سمانه موسوی
ابراهیم مومنی دهقی
ویدا میرزا خان
سید مهدی نامنی
سهراب نسلی اصفهانی
فاطمه نظری
نسیم نوحه خوان حکم آبادی
رزسحر نورچه ئی
پوریا نوروزى
مژگان واعظیان
سعید وطن پرست
احسان یحیی پور
شهناز یحیی پور
ایمان

میثم

علیرضا

یونسی

اوحدی

عباس زاده

پنج شنبه, 17 فرو 1396 | 11:03 ق.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هجدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۸ فرودین ۹۶

17 فروردین 1396

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۸:۴۵ تا۱۹ جمعه ۱۸ فرودین ۹۶

نام نام خانوادگی ساعت
سید احمد قاضی زاده هاشمی ۸:۴۵
بهزاد مشایخی نژاد ۸:۴۵
فاطمه حبیبی نژاد فرد ۸:۴۵
علی حسن پورگوزلی ۸:۴۵
رضا خدابنده ۹
فرهاد زارع ۹
محمد قهرمانی ۹
سمیه سعادتی ۹
سمیه سعادتی ۹:۱۵
سپیده ساتکی ۹:۱۵
الهه احمدی ۹:۱۵
محمد رضا زاهدی ۹:۱۵
سیده گیتی شعبانی جزنی ۹:۳۰
سید احمد قاضی زاده هاشمی ۹:۳۰
سید محمد مهاجرانی ۹:۳۰
مرضیه دورودیان ۹:۳۰
رضا آرش نیا ۹:۴۵
زهرا مغاره ای ۹:۴۵
محمد جواد زمانی ۹:۴۵
صبا عباسی ۹:۴۵
الهه احمدی ۱۰
سارا پوراکبر ۱۰
ابوالفضل عابدی ۱۰
پدرام  فرهادیان ۱۰
مجید  آقایی ۱۰:۱۵
شیما پاشایی ۱۰:۱۵
احسان  دلبندی شمامی ۱۰:۱۵
مهدی جهانشاهی ۱۰:۱۵
سپیده شاداب ۱۰:۳۰
ناهید زیبافر ۱۰:۳۰
سهیلا ساجدی ۱۰:۳۰
رویا فلاح زاده ۱۰:۳۰
محمد قانع دهکردی ۱۰:۴۵
سهراب نسلی اصفهانی ۱۰:۴۵
علیرضا آقایی ۱۰:۴۵
سمانه رحیمی پطرودی ۱۰:۴۵
عسل برزا ۱۱
الهام هادی نژاد ۱۱
معصومه قاسمی ۱۱
مهدیه قربانی ۱۱
شادی  شاه پوریان ۱۱:۳۰
احمدرضا  رضایی ۱۱:۳۰
حسین  خسروی ۱۱:۳۰
سنور  بهرامی ۱۱:۳۰
یاسمن  پازوکی ۱۱:۴۵
سمانه موسوی ۱۱:۴۵
محمد فاصل غرشی ۱۱:۴۵
زهرا طهماسوند ۱۲
مینا پروانه ۱۲
عادل بیگی ۱۲
فاطمه اسکندری ۱۲:۱۵
فاطمه سامنی ۱۲:۱۵
پوریا نوروزى ۱۲:۱۵
مریم معلمیان گرجی ۱۴
مینا رستمی ۱۴
مهناز خدری ۱۴
صدیقه رستگاری ۱۴
الهام حسینی ۱۴:۱۵
مرضیه نوروزی ۱۴:۱۵
زهرا اسدنژاد ۱۴:۱۵
بهار دولتشاهی ۱۴:۳۰
اناهیتا احدراده ۱۴:۳۰
منصوره خانی دمنه ۱۴:۳۰
مرجان صادق زاده نمینی ۱۴:۳۰
مریم  رضازاده ۱۴:۴۵
بهاره  فتاحی مطلق ۱۴:۴۵
رویا فلاح زاده ۱۵
سید مهدی نامنی ۱۵
محمد  قانع دهکردی ۱۵
علی  خزایی ۱۵:۱۵
علیرضا کرمی ۱۵:۱۵
سارا فرهمند نژاد ۱۵:۳۰
سیده لیلا کلانتریان ۱۵:۳۰
ایمان یونسی ۱۵:۴۵
رزسحر نورچه ئی ۱۵:۴۵
سیده گیتی شعبانی جزنی ۱۵:۴۵
مسعود دِهسَوَن ۱۵:۴۵
لیلا خاجی ۱۶
نیما سیدین ۱۶
سید احمد قاضی زاده هاشمی ۱۶
محمد مخبری ۱۶:۱۵
منور حورزاده ۱۶:۱۵
امین زنگنه ۱۶:۱۵
سیده بنت الهدی دقیقی ۱۶:۱۵
فائزه بیات ۱۶:۳۰
محمدرضا شباهنگ فرد ۱۶:۳۰
فرشته سعدی ۱۶:۳۰
امید غلامی ۱۶:۳۰
نادیا تاجداری ۱۶:۴۵
سمیرا اکبری ۱۶:۴۵
فاطمه ستایش ۱۶:۴۵
نرگس_ افشار ۱۶:۴۵
حسین قدیری ۱۷:۰۰
مجتبی شکوری ۱۷:۰۰
فاطمه توکلی میبدی ۱۷:۱۵
هما خانجانی ۱۷:۱۵
حانیه سلیمی بلفه تیمور ۱۷:۱۵
عرفان خانی ۱۷:۱۵
امیرحسین خسروانی ۱۷:۳۰
محمدرضا عبدی ۱۷:۳۰
بهنام بزرگمنش ۱۷:۳۰
محدثه محدثه ۱۷:۴۵
محمد رضا رزمی ۱۷:۴۵
علی افضلی ۱۷:۴۵
ابراهیم مومنی دهقی ۱۷:۴۵
آرزو کتبی ۱۸:۰۰
محمد جواد زمانی ۱۸:۰۰
علی خاکی ۱۸:۰۰
احسان یحیی پور ۱۸:۱۵
ملیکا فرهودی ۱۸:۱۵
تابان صیقلی ۱۸:۱۵
مونا خجسته ۱۸:۱۵
الهه احمدی ۱۸:۳۰
علیرضا شاهملکی ۱۸:۳۰
ساناز اصفیاء ۱۸:۳۰
معصومه قربانی ۱۸:۳۰
نسیم کیا دلیری ۱۸:۴۵
ازاده قوامی ۱۸:۴۵
سپیده غفاری ۱۸:۴۵
محمد جواد اخلاقی ۱۹:۰۰
مهدی طلاواری ۱۹:۰۰
ویدا میرزا خان ۱۹:۰۰
علیرضا فروتن خواه ۱۹:۰۰
علیرضا عباس زاده ۱۹:۱۵
سمیه صالح ابادی ۱۹:۱۵
حامد کریمی ۱۹:۱۵
علیرضا عباس زاده ۱۹:۳۰
مژگان واعظیان ۱۹:۳۰
ریحانه حسینی ۱۹:۳۰
محمد عرفانی ۱۹:۴۵
علی امیری ۱۹:۴۵
 
میثم اوحدی ۱۹:۴۵
فروغ اسماعیل نژاد غیر حضوری
رحیم بهنام غیر حضوری
اناهیتا احد زاده غیر حضوری
سیده گیتی شعبانی جزنی غیر حضوری
آذر دارایی غیر حضوری
نسیم نوحه خوان حکم آبادی غیر حضوری
سیده گیتی شعبانی جزنی غیر حضوری
آذر دارایی غیر حضوری
شقایق فرجایی غیر حضوری
سمیه عابدی غیر حضوری
  ابراهیم غیر حضوری
مرضیه خردپیشه غیر حضوری
سپیده رضائیان غیر حضوری
سیدرضا افتخاری غیر حضوری
فاطمه قربانی ولنجک غیر حضوری
سید محمد رضا عزیزعینی غیر حضوری
لیلا حرفت غیر حضوری
فهیمه صالحی غیر حضوری
محمدرضا رضاگلپایگانى غیر حضوری
شاهین جان بزرگی غیر حضوری
مهسا جان بزرگی غیر حضوری
ملیکا امیراحمدی غیر حضوری
ایران اسماعیلی غیر حضوری
نسیم شهبازیان غیر حضوری
رضا میرصادقی غیر حضوری
مسعود معادی غیر حضوری
مولود امینی غیر حضوری
مهسا رضوان نیا غیر حضوری
محمد موسوی غیر حضوری
شایسته فرهادی غیر حضوری
فاطمه یزدی غیر حضوری
     
     
     
     
     
     
     
     
     
چهارشنبه, 16 فرو 1396 | 3:34 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره دوبله۱ (استاد جلیلوند) ۱۷ فرودین ۹۶

16 فروردین 1396

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره ۱۷ فرودین ۹۶ این دوره ۱۵جلسه است و در ۱۵هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۷ فرودین  ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

علی اکبر قره خانی

نام نام خانوادگی
شادی اذر
سحر اقا محمدی
ابوالفضل اکبریان
سحر خلیفه
سینا خلیفی
سپیده ستایشی
فرهاد سلمانی پور
جواد شریفی
ریحانه السادات شه کرم پور
میثم عزیز عینی
سمانه عمران
زهرا غلامعلی
سپیده مرادیانی
پریا مهمان پذیر
نسرین نجفی
زهرا نوتاش پور
نازنین همتیان
سمیرا یاوری
مصطفی یعقوب زاده