اخبار

پنج شنبه, 19 اسف 1395 | 8:25 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان دوازدهمین دوره دوبله ۱۹ اسفند ۹۵

19 اسفند 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۷ فرودین ۹۶

ظرفیت دوره های تخصصی ۲۴ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند. در دو گروه ۱۲ نفره

این دوره در سه ترم و در جموع در ۶۶ ساعت برگزار می شود

در ابتدای دوره یک فیلم جدید برای تمرین در طول دوره به دانشجویان ارایه می شود و در دوره سوم فیلم به صورت کامل با دانشجویان دوره دوبله می شود انتخاب نقش ها بر عهده مدیر دوبلاژ اقای جلیلوند است همچنین از دوره دوم هر یک از دانشجویان در کارگاه دوبله ۳ تا ۱۰ فیلم کوتاه یک تا پنج دقیقه ای را به صورت کامل دوبله می کنند

دوبله ۱

پبج هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۱۴ تا ۱۸ یک جلسه فن بیان استاد علی شجره (چهار ساعت) چهار جلسه کارگاه دوبله استاد جنگیز جلیلوند

دوبله۲

چهار هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۸ تا ۱۳

ساعت ۸ تا ۱۰ ؛چهار جلسه ، اشنایی با نرم افزارهای دوبله استاد علی اصغر قره خانی ساعت ۱۰ تا ۱۳ ؛ سه جلسه کارگاه دوبله چنگیز جلیلوند فن بیان استاد علی شجره

دوبله ۳

چهار هفته ؛ چهارشنبه ها ساعت ۱۷ تا ۲۰

استاد چنگیر جلیلوند

 

ثبت نام در دوره دوبله 

نام نام خانوادگی
شادی اذر
معصومه اسماعیلی
سحر اقا محمدی
ابوالفضل اکبریان
کتایون آقامحمدی
بهزاد جهانگیری
سعیده حاجی قاسمی
سحر خلیفه
سینا خلیفی
پویان دنیاران
علیرضا رضوانی
فرزانه زاغیان
سپیده ستایشی
فرهاد سلمانی پور
فاطمه سلیمی کردآسیابی
شورانگیز سیفی پور
جواد شریفی
گیتی شعبانی
ریحانه السادات شه کرم پور
حسین شیخعلیشاهی
سوسن شیرکوند
میثم عزیز عینی
بهزاد علیجانی
زهرا غلامعلی
سعیده قاسمی
سپیده مرادیانی
فریدون معتمدیان
پریا مهمان پذیر
نسرین نجفی
زهرا نوتاش پور
نازنین همتیان
سمیرا یاوری
مصطفی یعقوب زاده
   
   
   
   
   
   

 

 

سه شنبه, 17 اسف 1395 | 7:45 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دوازدهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) ۱۹ اسفند ۹۵

17 اسفند 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز سه شنبه ساعت ۱۶ از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷ روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
معصومه اسماعیلی ۱۴:۰۰
سپیده مرادیانی ۱۴:۰۰
مهسا صادقی ژاله ۱۴:۰۰
بهار موسوی ۱۴:۱۵
سمیرا یاوری ۱۴:۱۵
سحر اقا محمدی ۱۴:۱۵
شورانگیز سیفی پور ۱۴:۳۰
بهزاد علیجانی ۱۴:۳۰
رها غضنفری ۱۴:۳۰
فاطمه سلیمی کردآسیابی ۱۴:۴۵
پریا مهمان پذیر ۱۴:۴۵
کتایون آقامحمدی ۱۴:۴۵
حسین شیخعلیشاهی ۱۵:۰۰
فرزانه زاغیان ۱۵:۰۰
زهرا غلامعلی ۱۵:۰۰
ریحانه السادات شه کرم پور ۱۵:۱۵
مصطفی یعقوب زاده ۱۵:۱۵
میثم عزیز عینی ۱۵:۱۵
بهزاد جهانگیری ۱۵:۳۰
بابک اسدی ۱۵:۳۰
سحر خلیفه ۱۵:۳۰
شادی اذر ۱۵:۴۵
ریحانه کرم پور ۱۵:۴۵
ابوالفضل اکبریان ۱۶:۰۰
سعیده قاسمی ۱۶:۰۰
فرناز محمدی ۱۶:۰۰
سپیده ستایشی ۱۶:۱۵
پویان دنیاران ۱۶:۱۵
فرهاد سلمانی پور ۱۶:۱۵
     
     
     
     
نازنین همتیان غیر حضوری
نسرین نجفی غیر حضوری
گیتی شعبانی غیر حضوری
فریدون معتمدیان غیر حضوری
پریا مهمان پذیر غیر حضوری
محمد رضا صفری غیر حضوری
نرگس صمدی غیر حضوری
فاضل طهماسبی غیر حضوری
فریبا عابدیان غیر حضوری
روژین عاملی غیر حضوری
فرهاد فرخ زاده غیر حضوری
پریوش لارتی غیر حضوری
راضیه محسنی غیر حضوری
نسرین محمدزاده غیر حضوری
راضیه مختاری غیر حضوری
سمیه ملا زمانی غیر حضوری
غزال موحدخواه غیر حضوری
احسان موذن غیر حضوری
بهار میربابا غیر حضوری
پارسا میرمحمدی غیر حضوری
پرنسا یوسفیان غیر حضوری
پریا یوصفی غیر حضوری
     
چهارشنبه, 04 اسف 1395 | 3:51 ب.ظ

شروع پنجمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۵ اسفند ۹۵

4 اسفند 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۵ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

یک جلسه فن بیان استاد علی شجره

پنج جلسه ۲ ساعت کارگاه از ساعت ۸ تا ۱۰ استاد علی قره خانی

چهار جلسه تکنیک های دوبله از ساعت ۱۰ تا ۱۳ استاد جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
غزال اذری
ایمان امیری
سپهر بشیریان
شبیر سبک دست
فرزانه فرشیدمنش
بهمن قبادی
رقیه قهرمانی
شبنم محمد پوری
نسترن ملکی
سایه وحیدپور
   
   
چهارشنبه, 27 بهم 1395 | 4:13 ب.ظ

شروع هفدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»۲۹ بهمن ۹۵

27 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

مبانی اجرا: ۵ جلسه  اساتید  : ۲ جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن ۳ جلسه رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی: ۵ جلسه محمد رضا قلمبر

شروع دوره از جمعه ۲۹ بهمن ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

هفدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
مبانی اجراکلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبلنی اجرا کلاس ۲۵ هفته چهارم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
مبانی گویندگی ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته دوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته چهارم
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی ۲۴ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ هفته اول
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۶ هفته سوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

گروه A

نام نام خانوادگی
عاطفه اسدی
سعید اشرف زاده
سعید اکبری
فاطمه پریدار
حدیث ترابی
پگاه جعفرى
یاشار حمیدزاده
امیر هوشنگ رضایی
حمید رضا زارع
شورانگیز سیفی پور
اشکان شجاعی
مسعود کاظمی
ارزو کاظمی
محمدحسین لریجانی
عباس موزون
ابریم هارونی
   

 

گروه b

نام نام خانوادگی
الهام افتخاری
مهدی اقا محمدی
ابراهیم امراللهی
حلیمه امینی
خدیجه بسط احمدی
امیر رضا خیرالهی
معصومه درخشان
درین درمنش
عاطفه رضوان نیا
سمیه صفری
زهرا طالبی
امجد فرحزاده
فرناز فردوس
سامره فضلی سوته
مهشید قنبرى
امیر هوشنگ کی منش
شکوفه نوروزی
   

 

 

گروه c

نام نام خانوادگی
نیما امینی
علی توکلی
سمانه حرفت
امیر حیدریان
زهرا خدابین
محمدرضا دباغ
داریوش دوانی
مریم زمانی
اسیه شریفی
مریم شهبازیان
محمد صادقی
زهرا صدرآرا
زهرا طالبی
بیتا عادل
ابوالفضل قبادی نژاد
عماد مقدم
یحیی موافق قدیرلی

 

شنبه, 16 بهم 1395 | 12:10 ق.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۵ بهمن ۹۵

16 بهمن 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ چهارشنبه ۲۰ بهمن می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( ابوالفضل اینانلو)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ابوالفضل اینانلو)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (سعید ذهنی)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( ابوالفضل اینانلو)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ، جمعه ها  ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ، جمعه ها، ۳۶ ساعت ،از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای جمعه، ۲۴ ساعت ،ساعت ۱۰ تا ۱۷

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( ابوالفضل اینانلو)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از۲۹ بهمن  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

کلاسها تا ۲۰ اسفند ماه برگزار می شود

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

 

نام نام خانوادگی
مرضیه ابراهیمی
نیره احمدی
هانیه اخلاقی
عاطفه اسدی
انیس اسماعیلی
سعید اشرف زاده
ثمین اعظمی
مینو افتخاری
الهام افتخاری
تارا افشار
سعید اکبری
مسعود اکبری
ابراهیم امراللهی
سهیلا امیراحمدی
سپیده امیرکوه
حلیمه امینی
فاطمه ایران شاهی
خدیجه بسط احمدی
 مهدی  اقا محمدی
فاطمه پریدار
ملیکا پیری نژاد
حدیث ترابی
علی توکلی
پگاه جعفرى
لیلا جعفری
سمانه حرفت
غزال حشمتى آذر
یاشار حمیدزاده
امیر حیدریان
زهرا خدابین
زهرا خردپیشه
مهرداد خرمی
امیر خسرو
امیر رضا خیرالهی
محمدرضا دباغ
معصومه درخشان
درین درمنش
ایران دهقانی
فاطمه دولتی
الناز رضاگلپایگانى
امیر هوشنگ رضایی
سحر رضایی شجاعی
سعید رضائیان
عاطفه رضوان نیا
حمید رضا زارع
امیرعباس زرین کمر
مریم زمانی
شایسته ساجدی
ریحانه سبحانی
مولود سجادی مهر
علی سفیدگر
حنیف سلطانی
مه کامه سید علیخانی
شورانگیز سیفی پور
اشکان شجاعی
اسیه شریفی
پروین شریفی
محمد شریفی
فرشته شعبانی
مریم شهبازیان
رضا شیشه گر
محمد صادقی
سمانه صالحی
زهرا صدرآرا
سمیه صفری
سمیه صمدی دینانی
زهرا ضرغام
زهرا طالبی
میعاد طاهری
فائزه طهماسبی
بیتا عادل
سید محمد رضا عبادی
کبری عبدالهی
سیما عشایر
سیدرضا علوی
فاطمه علی ساکی
پریسا غلامی
زهرا فاطمی نسب
شاهین فرخندی
امجد فرهادی
سامره فضلی سوته
ابوالفضل قبادی
ابوالفضل قبادی نژاد
کتایون قربانی ولنجک
مهشید قنبرى
ارزو کاظمی
مهسا کاوسی
امیر هوشنگ کی منش
محمدحسین لریجانی
محمد محسنی زاده
کبری محمدخوانی
لیلا محمدی
محمد علی محمود ابادی
فهیمه مختاری
عماد مقدم
لاله ملازاده
شادی منزلی
نسیم منفرد
سعید منوچهری
یحیی موافق قدیرلی
عباس موزون
سیده صدیقه موسوی
عزت میرصادقی
یاسمن نجفی
محمد امین نوارلو
شکوفه نوروزی
راحله نیازی
ابریم هارونی
سارا هدایت زاده
زهرا

کبری

سارا

مسعود

سمانه

سعیده

علیرضا

امیر

نسرین

عماد

امیر هوشنگ

 

 

 

وثوقی

کبیرپور

برات زاده

کاظمی

ترامشلو

عارفی

سعیدی

خسروابادی

نکونام

مقدم

رضائیان

 

 

پنج شنبه, 14 بهم 1395 | 3:35 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هفدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۵ بهمن ۹۵

14 بهمن 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا ۱۸ جمعه ۱۵ بهمن ۹۵

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷الی ۱۸ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
غزال حشمتى آذر ۹
الهه زنگامه رود ۹
منا سودمند ۹
فرشته شعبانی ۹
داریوش دوانی ۹:۱۵
پگاه جعفرى ۹:۱۵
یاسمن هاتفی ۹:۱۵
یحیی موافق قدیرلی ۹:۳۰
علی توکلی ۹:۳۰
عاطفه اسدی ۹:۳۰
زهرا طالبی ۹:۴۵
علی سفیدگر ۹:۴۵
شکوفه نوروزی ۹:۴۵
عباس موزون ۱۰
محمد صادقی ۱۰
زهرا خردپیشه ۱۰
سعید رضائیان ۱۰
مینو افتخاری ۱۰:۱۵
کتایون قربانی ولنجک ۱۰:۱۵
میثم عزیزعینی ۱۰:۳۰
سمانه حرفت ۱۰:۳۰
ستایش صالحی ۱۰:۳۰
الناز رضاگلپایگانى ۱۰:۳۰
زهرا جان بزرگی ۱۰:۴۵
ماریه جان بزرگی ۱۰:۴۵
سهیلا امیراحمدی ۱۱
انیس اسماعیلی ۱۱
مریم شهبازیان ۱۱
عزت میرصادقی ۱۱
سولماز معادی ۱۱:۳۰
حلیمه امینی ۱۱:۳۰
عاطفه رضوان نیا ۱۱:۳۰
سیده صدیقه موسوی ۱۱:۳۰
امجد فرهادی ۱۱:۴۵
سعید منوچهری ۱۱:۴۵
فائزه طهماسبی ۱۱:۴۵
محمد رضا نیشابوری ۱۲
ابراهیم امراللهی ۱۲
امیر حیدریان ۱۲
سمیه صفری ۱۲:۱۵
محمد علی محمود ابادی ۱۲:۱۵
اسیه شریفی ۱۲:۱۵
۱۴
حدیث ترابی ۱۴
سعید اکبری ۱۴
محبوبه عین بین ۱۴
محمدحسین لریجانی ۱۴:۱۵
زهرا خدابین ۱۴:۱۵
زهرا صدرآرا ۱۴:۱۵
نیازی ۱۴:۳۰
یاشار احمدی زاده ۱۴:۳۰
سمیه صمدی دینانی ۱۴:۳۰
ارزو کاظمی ۱۴:۳۰
مهنوش حسینی ۱۴:۴۵
حمید رضا زارع ۱۴:۴۵
خدیجه محمدی ۱۵
۱۵
میعاد طاهری ۱۵
الهام افتخاری ۱۵:۱۵
امیرعباس زرین کمر ۱۵:۱۵
فاطمه علی ساکی ۱۵:۳۰
تارا افشار ۱۵:۳۰
مهشید قنبرى ۱۵:۴۵
محبوبه حسن زاده دستجردی ۱۵:۴۵
سیما عشایر ۱۵:۴۵
علیرضا فیروزی ۱۵:۴۵
نیره احمدی ۱۶
سحر رضایی شجاعی ۱۶
سامره فضلی سوته ۱۶
شکوفه نوروزی ۱۶:۱۵
کبری عبدالهی ۱۶:۱۵
معصومه درخشان ۱۶:۱۵
حنیف سلطانی ۱۶:۱۵
ابریم هارونی ۱۶:۱۵
ثمین عظیمی ۱۶:۳۰
مهرداد خرمی ۱۶:۳۰
اشکان شجاعی ۱۶:۳۰
مریم زمانی ۱۶:۴۵
نسرین نوروزی ۱۶:۴۵
اشرف باقری ۱۶:۴۵
زهرا وثوقی ۱۷:۰۰
امیر هوشنگ رضایی ۱۷:۰۰
نسترن نوروزی ۱۷:۰۰
ازاده قوامی ۱۷:۱۵
زهرا طالبی ۱۷:۱۵
آزاده قوامی ۱۷:۳۰
شورانگیز سیفی پور ۱۷:۳۰
سعید اشرف زاده ۱۷:۳۰
یاسمن خدادادی ۱۷:۴۵
نسترن خدادادی ۱۷:۴۵
امیر خسرو ۱۷:۴۵
فردین فخری ۱۸:۰۰
اشکان شجاعی ۱۸:۰۰
آذر گودرزی ۱۸:۰۰
امیر رضا خیرالهی ۱۸:۱۵
هانیه اخلاقی ۱۸:۱۵
 محمد امین  نوارلو  ۱۸:۱۵
مرضیه ابراهیمی غیر حضوری
سپیده امیرکوه غیر حضوری
سیدرضا علوی غیر حضوری
فاطمه دولتی غیر حضوری
سید محمد رضا عبادی غیر حضوری
لیلا محمدی غیر حضوری
فهیمه مختاری غیر حضوری
محمدرضا دباغ غیر حضوری
شاهین فرخندی غیر حضوری
مهسا کاوسی غیر حضوری
ملیکا پیری نژاد غیر حضوری
ایران دهقانی غیر حضوری
نسیم منفرد غیر حضوری
رضا شیشه گر غیر حضوری
مسعود اکبری غیر حضوری
مولود سجادی مهر غیر حضوری
مهسا کاووسی غیر حضوری
محمد محسنی زاده
شایسته ساجدی
فاطمه پریدار غیر حضوری
امیر عباس زرین کمر غیر حضوری
چهارشنبه, 13 بهم 1395 | 5:04 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره دوبله۱ (استاد جلیلوند) ۱۴ بهمن ۹۵

13 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره ۱۴ بهمن ۹۵ این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مینا سیف
رضا شیشگر
یاسمن صباغی
حسن عقیقی
محمدرضا فخاری
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
بهاره موسوی
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
سه شنبه, 12 بهم 1395 | 8:36 ب.ظ

زمانبدی تست رادیو اکسیژن ۱۳ بهمن ۹۵

12 بهمن 1395

زمانبدی تست رادیو اکسیژن ۱۳ بقهمن ماه در استودیو مدرسه عالی رسانه برگزار می شود

ساعت ۱۰ تا ۱۱

مریم مسافری

لیلا کرکچی

امیرحسین مهربان

سپیده صادقی

نغمه نصراللهی

ساعت ۱۱ تا ۱۲

پوریا مرجانی

مژگان اصغری

داور مهری

محمد فارسی نژاد

ساعت ۱۲ تا ۱۳

فرامرز فهیم

زهرا سادات الطافی

آناهیتا میرزاپور

معصومه قاسم زاده

رضا مژده

کیاندخت محمدی

ساعت ۱۳ تا ۱۴

نرگس صمیمی

سهیلا لطیفی

فاطمه اسدلله

رضا جمال

نسرین رضایی

محمد ایمان وردی

ساعت ۱۴ تا ۱۵

فیروزه خزاعی

میترا بیات

نگین افشار

مجید جعفری

صبا کاظمی

فاطمه بیگلری

مریم محمدپور

شقایق وارنگرود

مهرگان مهرپرور

سحر ثقفی

ساعت ۱۵ تا ۱۶

ملاحت حیدری

فرنوش محمدی

علی مولایی

زینب کیانی

مهدی عباس زاده

صدیقه ابراهیمی

ساعت ۱۶ تا ۱۷

محمد روزبه

هانیه نجارزاده

حدیث حاذقی

سمیرا ستاری

شایان حاجی اسماعیلی

حسنا پولادی

ساعت ۱۷ تا ۱۸

محمدرضا نصیری

نیما کاوسی

مصطفی بنی مهد

زینب علیپور

الهه سادات مصطفوی

هنگامه حسینی

بابک حسن پور

 

 

 

 

 

 

 

چهارشنبه, 06 بهم 1395 | 10:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان یازدهمین دوره دوبله ۶ بهمن ۹۵

6 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۱۱ بهمن

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

 

 

 

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
فاطمه احری
حامد بهشتی
محسن توکلی
هما جعفریان
مسعود چگینی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مریم سجادی
مینا سیف
رضا شیشگر
حسن عقیقی
سپیده علیزاده
محمدرضا فخاری
هدیه قهقهانی
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
سارا منتظری
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
گوهرتاج نوذری
ژیلا یزدان پرست
 بهنام  حبیبی

 

 

 

سه شنبه, 05 بهم 1395 | 7:46 ب.ظ

برگزاری هفدهمین دوره تخصصی گویندگی  و اجرا در رادیو و تلویزیون

5 بهمن 1395

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مدرسه رسانه روزبه ادیب مدیر این مدرسه گفت: با توجه به درخواست های علاقمندان حوزه گویندگی و اجرا، این دوره ها به صورت تخصصی و تک ترم برگزار می شود

وی با بیان اینکه این دوره ها  عمدتا در روزهای جمعه برگزار می‌شود گفت: دوره های تخصصی رادیو  و تلویزیون هر کدام به صورت تخصصی به صورت جداگانه به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود و گواهینامه پایان دوره پس از آزمون نهایی از طرف دانشکده خبر و مدرسه عالی رسانه اعطا خواهد شد.

مدیر مدرسه عالی رسانه  با اشاره به اینکه در این دوره ها  از اساتید برجسته و صاحب نامی استفاده کرده ایم، افزود: در  حوزه تلویزیون از حضور اساتیدی همچون دکتر احمدی افزادی، مرتضی حیدری،سوسن حسنی دخت، منصور ضابطیان و در حوزه رادیو از حضور ارش ابسالان ،سعید توکلی، سیروس رجبی، پیمان طالبی ، ابوالفضل اینانلو ، محمدرضا قلمبر و  سایر عزیزان بهره مند خواهیم شد.

ادیب در تشریح سرفصل های دوره های تخصصی گفت : دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت و ۶ ماه برگزار می شود و شامل فن بیان ، زبان بدن ، گویندگی و اجرا در تلویزیون، برنامه سازی تلویزیونی، ژورنالیسم تلویزیونی و کارگاه تلویزیونی خواهد بود همچنین دوره تخصصی رادیو نیز در همین مدت با سرفصل های فن بیان،سبک های اجرا، مبانی گویندگی ، برنامه سازی رادبویی، گزارشگری در رادیویی برگزار می شود

مدیر مدرسه عالی رسانه در مورد نحوه برگزاری دوره ها گفت: نیمی از دوره به صورت تئوری و نیمی به صورت گارکاهی برگزار می شود و دانشجویان از دوره دوم به صورت عملی شروع به کار می کنند

وی هم چنین اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که با بهره گیری از بهترین اساتید هم سطح آموزشی مدرسه  را بالا ببریم و هم رضایت دانشجویان را در پی داشته باشیم.

در پایان ،روزبه ادیب با اشاره به اینکه آزمون تست و تعیین سطح  در تاریخ ۱۵ بهمن برگزار می‌شود گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت مدرسه به نشانی msac.ir یا مرکز اموزش های ازاد دانشکده خبر  به آدرس www.elac.ir مراجعه کنند.

 

خبرگزاری صدا و سیما