بایگانی برچسب: s

جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

پنج شنبه, 23 دی 1395 | 5:00 ب.ظ

شروع شانزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»۲۴دی ۹۵

23 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی ؛ ابوالفضل اینانلو

شروع دوره از جمعه ۲۴ دی ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته پنجم

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵

هفته پنجم

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
معین بادپا
زهرا براتی
مریم بهزادی
زهرا خاکساری
مونا خوش نشین
نازنین زهرا رستمی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
سید مسعود سید آقا یزدی
قنبر طاهریان
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
رقیه فتاحی
عاطفه کاشفی
زینب کیانی
پوریا مرجانی
فرانک ملکی
داور مهری الهیاری

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فاطمه اسد الهی
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
سپیده بهمنش
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
الهام خیر
وحیده شعاعی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
ژیلا طاهری
زینب علی پور
محمد فارسی نژاد
محدثه کریمی علویجه
فاطمه ملکی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان

گروه C

نام نام خانوادگی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
فاطمه بیگلری
مهدی جباری
ملاحت حیدری
محمدعلی خانی نوحدانی
محمد علی دارایی
حسین سلیمانی
عطیه سید محسنی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
تکتم عامری
احمد قربانی
سپیده مالمیر
مونا منصوری
ریحانه مومنی
عاطمه میر محمدی
جمعه, 19 آذر 1395 | 10:47 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹ اذر ۹۵

19 آذر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۶ اذر  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
منا ابیض
دیار اسلامی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
مریم اعتمادزاده
محمد حسن اعتمادفر
راضیه افق
رضا اقبالی
مهلا اکبری
محمد سعید اکبری
سحر الله دادی
غزال امیری
ثریا امین خندقی
غزال آذری
نگیسا آذری
علی آگده
میثم بابانژاد
محمد بابایی
پری بارانی
سهیل باقری
سمیه باقری حسن کیاده
رضا بخشی نیاز
سپهر بشیریان
نازی بلبلی
اشکان بوجار
علی اکبر بیات
غزل پاک نیت
احسان پورحسینی
فاطمه پورشیخی
حسنا پولادی
فریبا پیوندی
محمد رضا جامعی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
سپیده جهانیان
نگار چوبداری
حمید چیت ساز
شایان حاجی اسماعیلی
مهدی حاجی محمدی
راضیه حاذقی
مهناز حسن پور
حسین حسن خانی
سید محمود حسینی واعظ
زهرا حیدری
ستاره خسروی
هومن دارایی
سارا دماوندی
نرگس رفعت
مریم سام دلیری
مرتضی سخایی فرد
محمد سرکاری پیرلوجه
اسما سلمانی
حسین سلیمانی احمدآباد
زهرا سلیمی
سمانه سادات سیاه پوشان
مریم سیاه صفوری
مریم شهرودی
فاضل صادق پور
علی صادقی
امیر صادقی
سمیه صفری
فاطمه صمدی
نیلوفر عابدیان
یوسف عاملی
مهدی عباس زاده
آرش علینیا
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
نرگس فرخ زاده
فاطمه فرد
فریبا فرزانه
سهیلا طهماسبی
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
حمیدرضا لارتی
مهدی محسنی
مصطفی محقق منتظری
الناز محمدپور
نسرین محمدرضایی
مسعود محمدزاده
مهدی مختاری
امیرحسین مساح
الهه مصطفوی
فرهاد مقربی
مصطفی ملا زمانی
افسانه مهدی نیا
زهرا موحدخواه
علی موذن
میترا میترا
مریم السادات میربابا
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
عاطفه میرمحمدی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
پریوش نظری
مهتا نوع دوست
هنگامه هنگامه
شقایق وارنگرود
زیبا وزیری نژاد
محمد یوسفیان
راضیه یوصفی

 

پنج شنبه, 18 آذر 1395 | 5:38 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح پانزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۹اذر ۹۵

18 آذر 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۴ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام نام خانوادگی ساعت
محمد سیاح ۹
رضا اقبالی ۹
یوسف عاملی ۹
معصومه جعفری نژاد ۹
نگار چوبداری ۹:۱۵
اشکان بوجار ۹:۱۵
فاطمه پورشیخی ۹:۱۵
سارا محمدیان ۹:۱۵
حامد قاسم پور ۹:۳۰
سمیه صفری ۹:۳۰
مصطفی ملا زمانی ۹:۳۰
علی اکبر بیات ۹:۴۵
محمد یوسفیان ۹:۴۵
مهدی ابراهیم خانی ۹:۴۵
ستاره خسروی ۹:۴۵
امیرحسین مساح ۱۰
فاطمه نصیری ۱۰
حمید چیت ساز ۱۰
سمانه عارف پور اکبری ۱۰
هنگامه هنگامه ۱۰:۱۵
مسعود محمدزاده ۱۰:۱۵
محمد سرکاری پیرلوجه ۱۰:۱۵
نرگس فرخ زاده ۱۰:۳۰
میترا میترا ۱۰:۳۰
مریم شهرودی ۱۰:۳۰
حمیدرضا لارتی ۱۰:۳۰
عطیه شجاع عراقی ۱۰:۴۵
عاطفه میرمحمدی ۱۰:۴۵
سپهر بشیریان ۱۰:۴۵
مهدی کلانتری ۱۱
محمدرضا فخاری ۱۱
سمیه باقری حسن کیاده ۱۱
شهاب قهرمانی ۱۱
میثم بابانژاد ۱۱:۱۵
سمانه سادات سیاه پوشان ۱۱:۱۵
زیبا وزیری نژاد ۱۱:۱۵
مژگان اصغری ۱۱:۳۰
مصطفی محقق منتظری ۱۱:۳۰
نسرین محمدرضایی ۱۱:۳۰
مهتاب کریمی ۱۱:۳۰
راضیه افق ۱۱:۴۵
غزاله چشمه خاور ۱۱:۴۵
فرهاد مقربی ۱۱:۴۵
راضیه حاذقی ۱۲
شایان حاجی اسماعیلی ۱۲
علی آگده ۱۲
غزال امیری ۱۲:۱۵
غزال آذری ۱۲:۱۵
حسین سلیمانی احمدآباد ۱۲:۱۵
سید مجید جعفری ۱۲:۱۵
سید محمود حسینی واعظ ۱۴
غزل پاک نیت ۱۴
نیلوفر عابدیان ۱۴
نرگس رفعت ۱۴
مهدی عباس زاده ۱۴:۱۵
منا ابیز ۱۴:۱۵
فاطمه دوستیان ۱۴:۱۵
سیاوش خانی ۱۴:۳۰
محمد کریمی ۱۴:۳۰
شقایق وارنگرود ۱۴:۳۰
مهدی عباس زاده ۱۴:۳۰
زهرا روشن دل ۱۴:۴۵
سهیلا جعفری ۱۴:۴۵
نازی بلبلی ۱۴:۴۵
آرش علینیا ۱۵
علی یخچالی ۱۵
مهرناز صادقی ۱۵
نگار اسماعیلی ۱۵:۱۵
فاطمه فرد ۱۵:۱۵
محمدرضا نصیری ۱۵:۳۰
اسما سلمانی ۱۵:۳۰
اسحاق سلمانی ۱۵:۳۰
نرگس فرخ زراده ۱۵:۳۰
فریبا فرزانه ۱۵:۴۵
رقیه ضیایی ۱۵:۴۵
نگیسا آذری ۱۵:۴۵
حسنا پولادی ۱۵:۴۵
زهرا سلیمی ۱۶
نیلوفر عابدیان ۱۶
سحر الله دادی ۱۶
۱۶
۱۶:۱۵
۱۶:۱۵
۱۶:۱۵
ثریا امین خندقی الاین
مریم سام دلیری الاین
مهدی مختاری الاین
محمد بابایی الاین
فاطمه صمدی الاین
روژین قمری الاین
مرتضی سخایی فرد الاین
علی موذن الاین
فاضل صادق پور الاین
مریم السادات میربابا الاین
افسانه مهدی نیا الاین
جواد کاظمی الاین
دیار اسلامی الاین
مریم اعتمادزاده الاین
مهدی حاجی محمدی الاین
سارا دماوندی الاین
فاطمه کوه خضری الاین
محمد حسن اعتمادفر الاین
امیر حجازی الاین
محمد حسینی الاین
محمد خامه یار الاین
هومن خانجانی الاین
مریم خردمند الاین
فرزانه خلیلی الاین
فرشته دانشمندی الاین
مژگان دری الاین
الهام دشتی الاین
ویدا دلاوری الاین
علی راسخ الاین
زهرا رجبی اسلامی الاین
سمانه رجبی الاین
فاطمه رحیم زاده الاین
مهدیه رزاقی الاین
فائزه رساله پور الاین
زهره رستمی الاین
رویا رنجبر الاین
علیرضا رییسی الاین
مستوره سالم الاین
فوژان ستوده ادیبی الاین
زهرا سرایی الاین
سپیده شفیعی جاوید الاین
سمیه شقاقی الاین
ثمره شیروانی الاین
محبوبه صادقی الاین
کیهان صادقی نژاد الاین
نسیم صالحی الاین
محمدمهدی صفریان الاین
مرضیه طاهری الاین
فاطمه طیبی الاین
سهیلا عبدالغنی الاین
زهرا عبدی الاین
سید ارمین علمائیان الاین
حسام علوی‌پور الاین
محمد علی مددی الاین
ارشیا فدایی الاین
مهدی فراشیانی الاین
بابک فرجی الاین
مهری فردوسی الاین
نازنین فهیمی راد الاین
مینا فولادوند الاین
فاطمه فیاضی الاین

 

 

 

 

 

پنج شنبه, 04 آذر 1395 | 4:18 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

4 آذر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، پیمان طالبی

 

 

 

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
سعید جلیلی
امیر حسین پور
هادی خلیفه
هانیه دانش تبار
عذرا دهقان
میثم رجبی
علی زارع
زهرا سجودی امین
مرضیه شهریاری
اناشید شهیدی
محمد طاهری
الناز قاسمی
ناهید محبی
میثم مقدسی
محمدرضا منصوری
پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵
پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
پنج شنبه, 08 مهر 1395 | 1:02 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان ششمین دوره دوبله ۸ مهر ۹۵

8 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر ماه

شروع دوره اولین جلسه  از چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰  و جلسه دوم به بعد پنج شنبه ها ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۳تا ۱۷

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

 

 

نام نام خانوادگی
محسن ابراهیمی پور
جوانه اویسی
پانته آ بنیادی راد
زهره پورغفار
فیروزه تاجدینی
پویا تاجیک
تهمیه جاوید سخن
مهدیه رازبانی
مرتضی رحمانی
بیگدلی روح الله
مرضیه سید احمدی
فربد فرزانه
علیرضا قاضی
علیرضا قاضی
فاطمه محمودی
فاطمه محمودی
حسین مظلومی فرد
مهرزاد معمارنژاد
میثم مقدسی
اریا منصوری
سحر نادری
 ندا  شکری

 

چهارشنبه, 07 مهر 1395 | 3:37 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح ششمین دوره دوبله ۸ مهر ۹۵

7 مهر 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه  ساعت ۱۳از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز پنج شنبه  در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

بنیادی راد پانته آ ۱۰:۰۰
معمارنژاد مهرزاد ۱۰:۰۰
تاجدینی فیروزه ۱۰:۱۵
منافپور سعید ۱۰:۱۵
فرزانه فربد ۱۰:۳۰
ابراهیمی پور محسن ۱۰:۳۰
صمیمی نرگس ۱۰:۴۵
غلام حسنی غزاله ۱۰:۴۵
مظلومی فرد حسین ۱۱:۰۰
سید احمدی مرضیه ۱۱:۰۰
قاضی علیرضا ۱۱:۱۵
تاجیک پویا ۱۱:۱۵
رحمانی مرتضی ۱۱:۳۰
میزرا بیگی الهام ۱۱:۳۰
پاک زادان زهرا ۱۱:۴۵
جاودسخن زهرا ۱۱:۴۵
داودپور اناهیتا ۱۱:۴۵
رحمتی رهام ۱۲:۰۰
رضایی سارا ۱۲:۰۰
صاحبدل بهداد ۱۲:۰۰
غضنفری کیان ۱۲:۰۰
کریمی فاطمه ۱۲:۰۰
مسعودی محسن ۱۲:۱۵
عبدالملکی مهدی ۱۲:۱۵
ابراهیمی آزاده ۱۲:۱۵
اسدی احسان ۱۲:۱۵
اسن فاطمه ۱۲:۱۵
امیری احسان ۱۲:۳۰
اهوئی فاطمه ۱۲:۳۰
بهادری ریحانه ۱۲:۳۰
پاکدامن مینا ۱۲:۳۰
ثقفی محمد ۱۲:۳۰
دهقان امیر ۱۲:۴۵
دیداری کاظم ۱۲:۴۵
رنجبر مهشید ۱۴:۰۰
زواریان بیژن ۱۴:۰۰
سامانی مهناز ۱۴:۰۰
شیخی ریحانه ۱۴:۱۵
عربی باشریک مهدی ۱۴:۱۵
عزیزی محمد ۱۴:۳۰
عطایی سمانه ۱۴:۴۵
عنایتی لیلا ۱۴:۴۵
قدرت زاده نیلوفر ۱۴:۴۵
کرمانی فرزانه ۱۴:۴۵
محسنی رسا ۱۴:۴۵
محمدیان مهدخت ۱۵:۰۰
میران زاده سیمین ۱۵:۰۰

 

پنج شنبه, 25 شهر 1395 | 2:38 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۶ شهریور ۹۵

25 شهریور 1395

 متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۳از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام نام خانوادگی ساعت
یحیی نحوی ۸:۴۵
بتول پاکدامن ۸:۴۵
مهدیه چگینى ۸:۴۵
امید اسداللهی ۸:۴۵
زهرا اسماعیلی ۹:۰۰
محمدامین رفیعی ۹:۰۰
صبا ابراهیمی مطلق ۹:۰۰
سحر سالدوز ۹:۰۰
مریم لگزیان ۹:۰۰
مهدی خسروی ۹:۱۵
بهاره حاصلیان ۹:۱۵
روح الله بیگدلی ۹:۱۵
فاطمه ایروانی ۹:۱۵
حامد نزل آبادی ۹:۱۵
محمد مظاهرى ۹:۳۰
فری ناز زاهدی نوری ۹:۳۰
فروزان کلانکی ۹:۳۰
لیلا اصغری ۹:۳۰
علی مولایی ۹:۳۰
سمیه خالقی ۹:۴۵
فریبا فریبا ۹:۴۵
شقایق حدادیان ۹:۴۵
آزاده حسن زاده گرمه ۹:۴۵
امیر چاچه ئی قهی ۱۰:۰۰
نجمه کاظمی ۱۰:۰۰
محبوبه فرهادی ۱۰:۰۰
حامد رییسی ۱۰:۱۵
محمد جابری زاده ۱۰:۱۵
بیتا فرخ زاده ۱۰:۱۵
امیر امیری ۱۰:۱۵
سارا پورنگ ۱۰:۱۵
لیلا سیدی ۱۰:۳۰
نجمه محمودآبادی ۱۰:۳۰
محمود قلی پور ۱۰:۳۰
علیرضا اوجاقی شیرمرد ۱۰:۳۰
مهسا صفری ۱۰:۳۰
فاطمه زارع ۱۴:۱۵
مسعود منصوریه ۱۴:۱۵
نیلوفر احسانی ۱۴:۱۵
داود مرادی ۱۴:۳۰
زهره عبدالقاسمی ۱۴:۳۰
یوسفی ۱۴:۳۰
مهدی قره باقی ۱۴:۴۵
بهنام مرادیان ۱۴:۴۵
زهرا شریفی ۱۴:۴۵
الهه باطانی ۱۵:۰۰
طاهره عبدیان ۱۵:۰۰
ریحانه سلطانلو ۱۵:۰۰
مهسا شمس ۱۵:۱۵
فاطمه مرادی ۱۵:۱۵
محمد جابرزاده ۱۵:۱۵
ایمان نجاریان ۱۵:۳۰
احمد قاسمی ۱۵:۳۰
مائده ریاضت ۱۵:۳۰
نوشین بیگلری ۱۵:۴۵
فاطمه حکیمی ۱۵:۴۵
فاطمه امیری ۱۵:۴۵
مهرنوش بهادری ۱۶:۰۰
شبنم دولتشاهی ۱۶:۰۰
محبوبه قدرتی ۱۶:۰۰
معصومه قدرتی ۱۶:۰۰
مهدی آبشاری انلاین
سمیرا پورمند انلاین
مهدی جمالی انلاین
علی صفاپور انلاین
امیرحسین کامجو انلاین
فرهاد زندشیراز انلاین
محی الدین رحمانی انلاین
زهرا خوشحال انلاین
کیاندخت محمدی انلاین
فرشاد حیدری انلاین
ثریا شریعتی انلاین
زهرا جلالی انلاین
سهیلا لطیفی انلاین
علیرضا خواجه انلاین
صادق قربانی انلاین
نرگس صمیمی انلاین
سمیه رفیعی انلاین
احسان سلامی انلاین
اعظم زینال زاده انلاین
نورا سعیدنیا انلاین
حسام شریفیان انلاین
علی فرخ انلاین
فرخنده فرخنده انلاین
سیده مهشید جوانپور انلاین
شیدا بهبهانی انلاین
آرمان اسدی ابوخیلی انلاین
یاسین اصفهانی زاده انلاین
مرضیه آحادی وند انلاین
امیر بیگ زاده انلاین
طاهره توفیقی انلاین
مریم خالدی انلاین
امید راسخ انلاین
شیما رستمی انلاین
نادره سبحانی پور انلاین
رسول سلطانی انلاین
بابک شاه بلوچی انلاین
حمید عادلی انلاین
زهره عرب انلاین
منیره عقیلی هریس انلاین
مرتضی فولادی نشتا انلاین
داود کاظم پور انلاین
فرشته گنجی انلاین
سارا محمدی انلاین
نوید میلانلو انلاین
حانیه ناصر بخت انلاین
معصومه نجفی برزگر انلاین
سید ایمان همتی انلاین
سارا نوریان انلاین
سیدمحمدمهدی حسسینی انلاین
الناز سلیمانی انلاین
محمدحسین اکبری انلاین
سعید برزوی انلاین
مهدی شوهانی انلاین
معصومه فارچی انلاین
آزرم دخت فانی ملکی انلاین
منصور قادری انلاین
سپیده قیاسی انلاین
الناز گودرزی انلاین
الهام محسنی انلاین
حمید نصیری انلاین
سمانه نمایشی انلاین
علی صدیقی انلاین
فاطمه عابدیان انلاین
آناهیتا عاقل پسند انلاین
میلاد عالی انلاین
فرزانه عظیمی انلاین
علی علی یوسفی انلاین
مریم عنایتی انلاین
امیر عندلیبی انلاین
پگاه عیوضی انلاین
زهره غلامی عاقل انلاین
نرگس فرخاد انلاین
فرزانه فولادی نشتا انلاین
وحید قاسمی انلاین
محبوبه قاسمی معبود انلاین
مهدخت قربانی انلاین
سوگند قلیچ خانی انلاین
رضا قنبری انلاین
علیرضا کریمى حیدرى انلاین
لیلا کرمی انلاین
رعنا کمرئی انلاین
صفورا گل پور انلاین
محمد رضا مرسلی انلاین
محمود مستعلمی انلاین
شقایق معصومی راد انلاین
آزاده مقتدایی انلاین