بایگانی برچسب: s

پنج شنبه, 30 دی 1395 | 8:40 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو ۳۰ دی ۹۵

30 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۴ بهمن می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۸ بهمن ، روزه های پنج شنبه ساعت ۱۳ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

بیان با میکروفن (پیمان طالبی ) ، برنامه سازی رادیویی ۱ ( سیروس رجبی ) ، تربیت حس در گویندگی(محمدرضا قلمبر)

هزینه این دوره ۵۰۰ هزار تومان است

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
زینب ادبی
نیلوفر اصغری واستانی
فاطمه افشارزاده
سپیده بدخشان
مرضیه بیرانوند
فاطمه پریدار
محسن توکلی
صنم ثقلینی
فربد حسنی اسپیلی
مهدی حسینی اصل
رومینا حیاتی
سپیده خاکباز
محمد رضا خلجی
نعمت اله خلجی زواجری
مهدی خیر دوست
غزال داورنیا
مریم درفکی
ایران دهقانی
شمسی ربیعی
علی اصغر رضایی
علی رنگچیان
زینت سخی فر
ندا شکری
علی شیر اوند
پیمان شیرپور
آرش شیرمحمدی
رضا شیشگر
تهمینه صدرایی
انوشه صفارپور
زهرا صفری
امیر حسین صفری
حامد عباسی
تینا عبدالهی
نرگس عبیاتی
پیمان عزاباد
طیبه عطایی نصرت
سمانه عمران
بهروز قنبری
هانیه کلهر
امیر علی کی منش
محمد گراوند
نسیم منفرد
محمدرضا نیشابوری
مژگان هادی نژاد
مهدی یعقوبیان
 مسعود  اکبری
 احمد رضا  شاه طاهری
 فاطمه  کیانی
 کبری  قلی زاده
   
جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

پنج شنبه, 04 آذر 1395 | 4:18 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

4 آذر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، پیمان طالبی

 

 

 

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
سعید جلیلی
امیر حسین پور
هادی خلیفه
هانیه دانش تبار
عذرا دهقان
میثم رجبی
علی زارع
زهرا سجودی امین
مرضیه شهریاری
اناشید شهیدی
محمد طاهری
الناز قاسمی
ناهید محبی
میثم مقدسی
محمدرضا منصوری
پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵
جمعه, 14 آبا 1395 | 3:21 ب.ظ

انتخاب مجری برای برنامه تلویزیونی بروبچ

14 آبان 1395

کلیه دانشجویان دوره های گویندگی و اجرا مدرسه عالی رسانه برای حضور به عنوان مجری , گوینده, تدوینگر , صدا بردار و … می تواند در مراحل مختلف تولید برنامه که در استودیو مدرسه عالی رسانه ضبط می شود مشارکت داشته باشند

علاقه مندان در این مرحله برای تست اجرا و گویندگی ابتدا در سایت ثیت نام و با ارسال نمونه کار های خود در کار گروه برنامه بروبچ می توانند در تست و انتخاب مجری شرکت کنند

ساختار کلی برنامه عبارتست از حضور شش نفر از دانشجویان در قالب گروه های سه نفره  در استودیو که به صورت هفته ای با توجه به نوع محتوا و خلاقیت در برنامه حضور می یابند.

 

ثبت نام 

 

پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
یکشنبه, 25 مهر 1395 | 11:42 ق.ظ

شروع دوره چهاردهمین خبرنگاری مقدماتی

25 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

کلاس ۲۵

 

 

همانه حسینی
طیبه داد ره
سحر زحمتکش
شعبانی
زهرا عنایت پور
نسرین قائم رحمتی
ام البنین کلانتری
فرزانه مجتهد
زهرا مرادی
فرناز مولا محمدی
مهین نظری
ربابه نگین
پنج شنبه, 11 شهر 1395 | 2:59 ب.ظ

شروع دومین دوره تخصصی تلویزیون ۱

11 شهریور 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع کلاسها از ساعت ۹ تا ۱۷

دانشجویان حتما لب تاپ همراه داشته باشند

نام نام خانوادگی
سارا شرحی
زهرا حمیدی پور
نگین یراقی فرد
یاسین خلیل ابادی
فاطمه عزیزی
مهدخت کریمی
منصور صادق زاده
نادره رضایی
سیرانوش شفیعی
سینا هوشمندی
فرشته الوندی
الهام امیری
اسما قپانوری
پنج شنبه, 04 شهر 1395 | 4:15 ب.ظ

گروه بندی یازدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

4 شهریور 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۵ شهریور ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

یازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون مقدماتی ۱

 

 

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

 

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
زهرا اقابیگی
هما باباشی
فاطمه بابایی
حمیدرضا بصیری
فاطمه حسن زاده
بهاره خالقی
پیام خداقلی
زهرا رامهرمزی
میلاد رفعتی زاده
نوید رهسپار
اناهیتا روحانی
شب گل روحانی
سپیده زرباقی
احمد رضا سید طاهری
الهام صغیر زمهریر
شیرین علایی فر
کوشا گودرزی
هنگامه محمودی
مهرگان مهرپرور
مهرگان مهرپرور
کاظم نعیمی

 

 

 

گروه b

نام نام خانوادگی
حسین اسماعیلی
مهدی تهامی کوهبنانی
راضیه حسنی
نسرین رحیمی جعفری
امیر رضایی
فاطمه رضائیان
عسل رنجبر
هادی زمانفر
سحر زنگنه
محیا ستوده نیا
رهام صانعی
احسان صبوری
بیژن عزتی نیا
سارا عسگری
مهشید قاسم زاده
مهرداد قلی زاده
نرگس قهری صارمی
بهداد قوی قلب
مهناز نظری
ریحانه نعمتی تبار
امید نهالی علیشاه
آزاده نیکو
مرتضی یوسف زاده

 

گروه c

 

نام نام خانوادگی
لیلا اردشیری
محمد ایمانوردی
فاطمه بارونیان
ریحانه بهرامی
امیر بیشه
اعظم پیلتن
امید چهل امیرانی
احسان خزایی
نغمه رستگاری
زهرا رمضان دوست
محمد مهدی رئوفی نژاد
علی زمانی
کیان شکرایی
فاطمه صباغی
مهدی طجرلو
مینا کریمی
بهناز معزز
محسن نظامی
بهزاد نیک ورز

 

شنبه, 30 مرد 1395 | 11:06 ق.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۲۹ مرداد ۹۵

30 مرداد 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ سه شنبه ۲ شهریور می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۵ شهریور ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان

اجرای رادیویی: نیما رییسی، سیروس رجبی ،

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ،

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۹ مرداد ۹۵

نام نام خانوادگی
یاسمن ابراهیمی
لیلا اردشیری
هاله اسن
زهرا اقابیگی
اکرم اهوئی
هما باباشی
حمیدرضا بصیری
حسین به اذین
راضیه بهادری
کیوان پاک زادان
مرضیه پاکدامن
زهرا ثقفی
تهمنه جاودسخن
امید چهل امیرانی
بهاره خالقی
راحله دهافین
مولود دهقان
نرگس دینداری
موبینا رحمتی
نسرین رحیمی جعفری
نغمه رستگاری
اذر رضایی
امیر رضایی
لیلا رضایی
فاطمه رضائیان
میلاد رفعتی زاده
زهرا رمضان دوست
عسل رنجبر
کوثر رنجبر
نوید رهسپار
سارا روحی زاده
محمد مهدی رئوفی نژاد
سپیده زرباقی
سحر زنگنه
فرزانه زواریان
راضیه سامانی
محیا ستوده نیا
محیا ستوده نیا
احمد رضا سید طاهری
کیان شکرایی
رهام صانعی
مهدی طجرلو
سارا عسگری
سارا عطایی
فرزانه عنایتی
مهدی غضنفری
نوشین قدرت زاده
مهرداد قلی زاده
نرگس قهری صارمی
بهداد قوی قلب
معصومه کرمانی
کوشا گودرزی
مینا محمدیان
هنگامه محمودی
بهناز معزز
مهرگان مهرپرور
فاطمه میزرا بیگی
محسن نظامی
مرتضی یوسف زاده

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۲ مرداد ماه ۹۵ 

نام نام خانوادگی
الهه استاد حسین خیاط
مرجان اسدی
فاطمه امیری
محمد ایمانوردی
عباس آزادمنش
هما باباباشی
فاطمه بابایی
فاطمه بارونیان
فهمیه باقر زاده
مینا بذرافکن
ریحانه بهرامی
امیر بیشه
اعظم پیلتن
مهدی تهامی کوهبنانی
فاطمه حسن زاده
پیام خداقلی
احسان خزایی
محمد دانیالی
مجتبی داودپور
اناهیت روحانی
شب گل روحانی
هادی زمانفر
علی زمانی
سمانه شیخی
سمانه صاحبدل
فاطمه صباغی
احسان صبوری
الهام صغیر زمهریر
مریم عبدالملکی
فاطمه عربی باشریک
بیژن عزتی نیا
مهسا عزیزی
شیرین علایی فر
احسان علیزاده
نسرین عیوضی
پریسا فتحی
امیر حسام فروغی
مهشید قاسم زاده
جواد کریمی
مینا کریمی
اعظم محسنی
فرانک مسعودی
نوشین من چی
حسین میران زاده
اعظم میرزایی
مهناز نظیری
ریحانه نعمتی تبار
کاظم نعیمی
امید نهالی علیشاه
بهزاد نیک ورز
آزاده نیکو
علیرضا هاشمی