بایگانی برچسب: s

جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
جمعه, 19 آذر 1395 | 10:47 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹ اذر ۹۵

19 آذر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۶ اذر  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
منا ابیض
دیار اسلامی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
مریم اعتمادزاده
محمد حسن اعتمادفر
راضیه افق
رضا اقبالی
مهلا اکبری
محمد سعید اکبری
سحر الله دادی
غزال امیری
ثریا امین خندقی
غزال آذری
نگیسا آذری
علی آگده
میثم بابانژاد
محمد بابایی
پری بارانی
سهیل باقری
سمیه باقری حسن کیاده
رضا بخشی نیاز
سپهر بشیریان
نازی بلبلی
اشکان بوجار
علی اکبر بیات
غزل پاک نیت
احسان پورحسینی
فاطمه پورشیخی
حسنا پولادی
فریبا پیوندی
محمد رضا جامعی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
سپیده جهانیان
نگار چوبداری
حمید چیت ساز
شایان حاجی اسماعیلی
مهدی حاجی محمدی
راضیه حاذقی
مهناز حسن پور
حسین حسن خانی
سید محمود حسینی واعظ
زهرا حیدری
ستاره خسروی
هومن دارایی
سارا دماوندی
نرگس رفعت
مریم سام دلیری
مرتضی سخایی فرد
محمد سرکاری پیرلوجه
اسما سلمانی
حسین سلیمانی احمدآباد
زهرا سلیمی
سمانه سادات سیاه پوشان
مریم سیاه صفوری
مریم شهرودی
فاضل صادق پور
علی صادقی
امیر صادقی
سمیه صفری
فاطمه صمدی
نیلوفر عابدیان
یوسف عاملی
مهدی عباس زاده
آرش علینیا
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
نرگس فرخ زاده
فاطمه فرد
فریبا فرزانه
سهیلا طهماسبی
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
حمیدرضا لارتی
مهدی محسنی
مصطفی محقق منتظری
الناز محمدپور
نسرین محمدرضایی
مسعود محمدزاده
مهدی مختاری
امیرحسین مساح
الهه مصطفوی
فرهاد مقربی
مصطفی ملا زمانی
افسانه مهدی نیا
زهرا موحدخواه
علی موذن
میترا میترا
مریم السادات میربابا
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
عاطفه میرمحمدی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
پریوش نظری
مهتا نوع دوست
هنگامه هنگامه
شقایق وارنگرود
زیبا وزیری نژاد
محمد یوسفیان
راضیه یوصفی

 

پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵
دوشنبه, 17 آبا 1395 | 1:01 ق.ظ

زمانبندی تست اجرا و گویندگی برنامه تلویزیونی بروبچ اعلام شد

17 آبان 1395

با توجه به ثبت نام بیش از ۱۳۰ نفر از دانشجویان مدرسه عالی رسانه برای تست اجرا و گویندگی برنامه بروبچ بر اساس زمانبدی اعلام شده در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند

توجه : به  هیچ عنوان زمانبدی اعلام شده تغییر نمی کند و در صورت عدم حضور در زمانبدی اعلام شده زمان دیگری جایگزین نمی شود

حتما دو قطع عکس و کپی کارت ملی به همراه داشته باشید

نام نام خانوادگی نام پدر کد ملی تاریخ ساعت
فاطمه احمدی فضل الله ۲۳۷۴۴۳۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
رضا احمدی عبدالعلی ۱۸۴۰۷۳۳۱۸۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اردشیری حسین ۹۳۰۷۵۱۶۵۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اصغری جمال ۱۶۵۰۴۶۹۳۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
زهراسادات الطافی رحیم ۶۵۹۵۰۴۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
ساناز الیاس پور سعید ۱۸۱۰۲۵۱۵۵۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
فاطمه امیری علی باز ۲۲۸۰۵۴۷۱۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
علیرضا اوجاقی شیرمرد مهدی ۱۰۸۵۳۷۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
وفا باقری فیض الله ۲۲۲۱۰۴۵۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
محمدحسین بدرلو فتح اله ۵۸۷۹۹۵۵۹۲۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
عهدیه برزگری سخویدی غلامرضا ۷۷۷۸۶۴۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
سید مصطفی بنی مهد گلسفید میر احمد ۲۷۰۹۹۷۰۴۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
فرناز بیات محمدعلی ۳۱۰۱۴۵۰۰۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
زهره پورغفاراقدم یداله ۱۳۰۳۹۰۳۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
اعظم پیلتن محمد حسن ۷۷۷۹۶۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
پیمان پیمان جواد ۱۰۰۹۶۱۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
امیرحسین تورانی شمس ا… ١٢١۴٩۵٨۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر توکلی ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سیده مهدیه توکلی سید شریف ۱۶۳۹۹۴۴۱۹۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر ثقفی فیروز ۱۹۴۴۸۹۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
نسا جابرابن انصاری علی ۸۲۳۹۱۸۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
محمد جابری زاده مسعود ۴۱۲۰۱۹۱۹۳۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
تهمینه جاویدسخن على آقا ٧٣٧۴۶٩٨٣ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیرعطا جولایی خسرو ۲۰۸۰۰۳۹۳۹۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیر چاچه ئی قهی  علیرضا ۱۶۸۶۲۲۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
مهدیه چگینى على ۴٩٢١٨٧۶۵٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
بابک حسن پور غیبعلی ۶۳۶۰۰۲۲۷۲۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
آزاده حسن زاده محمدنقی ۵۶۷۶۵۸۷۷۶۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
امیر حسین پور حسین ۹۲۱۶۳۹۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید علی حسینی سید مهدی ۶۳۷۹۲۶۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید مهدی حسینی سید قاسم ۴۵٢٧٢١۵٧١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
زهرا حمیدی پور سعید ۴۳۱۰۹۰۱۳۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
نسرین خدابنده لو شعبانعلی ۴۰۲۰۱۶۴۰۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
پیام خداقلی امین ۶۳۴۴۶۴۷۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
احسان خزایی شعبانعلی ۴۲۰۹۷۸۲۳۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
مهدی خسروی علی ۹۲۱۴۷۹۸۲۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
فاطمه خضری مقدم یوسف ۲۱۲۳۰۹۰۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
هادی خلیفه محمدرسول ۳۲۴۰۱۸۳۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
زهرا خوشحال حسینعلی ۵۶۹۰۰۱۸۸۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
شیوا خیری علی ۱۶۵۴۲۷۹۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
سیدحسن دارستانی سیداحمد ۳۷۰۷۶۱۵۳۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
هانیه دانش تبار بهمن ۳۲۴۱۱۰۹۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
نیما دلاوری علیرضا ۵۲۰۸۹۵۴۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
فاطمه دلیری فر حسن ۱۲۵۰۴۰۰۹۴۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
ازرا دهقان حسین ۷۷۵۸۱۱۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
پریسا دهقان رحمان ۱۸۲۰۰۴۷۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
زهرا ذبیحی نعمت اله ۶۱۸۲۱۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
سیدجابر رازیان سیدمحمد ۷۵۴۲۵۸۸۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
میثم رجبى قاسم ۷۵۳۷۴۹۱۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نغمه رستگار حمید ۶۸۶۳۲۸۵۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نادره رضایی جمشید ۴۱۹۹۷۶۱۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
طیبه رضایی راد محمدعلی ۵۶۲۸۰۴۶۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نوید رهسپار رحمت الله ۵۵۶۰۳۶۳۴۴۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۴۵
حامد رییسی فاضل ۳۲۳۸۳۳۵۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
هادی رییسی زیدی حسین ۱۲۶۳۴۴۸۱۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فاطمه زارع ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
علی زارع محمدرضا ۴۴۲۰۴۷۴۲۰۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فری ناز زاهدی نوری حسین ۶۹۶۱۹۷۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
علی زمانی عبدالله ۱۶۱۰۲۷۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
سیما ساری محمدعلی ۱۲۱۰۰۷۰۷۱۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
زهرا سجودی امین خسرو ۴۴۰۷۱۴۲۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
نورا سعیدنیا محمد سعید ۲۲۷۹۹۷۱۰۳۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
احسان سلامی علیرضا ۷۴۰۱۷۵۳۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
هوشمند سلیمی نژاد هوشنگ ۶۸۳۳۵۴۷۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
سارا سلیمی احمد ١٣٢٠٨١٨٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
امیرحسین سیاحیان حسام الدین ۲۳۰۰۸۸۸۶۵۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
ثریا شریعتی جلال الدین ۳۷۳۲۳۲۱۶۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
فرشید شریعتی راد محمد ۱۸۸۲۵۵۰۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
انیتا شفارودی منوچهر ۲۶۴۷۸۲۵۷۸۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
سیرانوش شفیعی جاوید سیروس ۲۷۵۳۵۳۰۱۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
معصومه شهبازی شهاب ۴۱۲۰۱۷۸۱۶۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
علی شهبازی سعید ۴۲۰۰۰۶۲۴۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
مرضیه شهریاری هوشنگ ۲۳۰۰۳۳۳۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
آناشید شهیدی حسین ۶۷۴۵۱۷۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سمانه شیخی کوهسار یدالله ۴۸۸۹۸۱۱۰۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
منصور صادق زاده احمد ۲۵۷۲۶۳۱۸۲۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
الهام صادق مغانلو ۷۹۱۶۶۲۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
سیما صادقیان نظرعلی ۷۸۳۰۰۳۷۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
علیرضا صالحی نجفعلی ۶۱۵۹۶۶۷۰۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
الهام صغیر زمهریر اسداله ۱۰۵۱۰۲۱۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
میلاد صفایی رجبعلی ۲۱۳۰۳۱۲۳۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
وجیهه صفریان مجتبی ۱۱۹۰۱۵۷۶۸۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
مریم صفی آریان اسماعیل ۱۸۲۴۶۱۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
نرگس صمیمی ابوالقاسم ۱۸۵۰۲۴۶۷۹۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
محمد طاهری یعقوب علی ۵۹۴۸۴۰۴۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
حمید عابدیان علی ۱۱۷۱۲۷۶۱۸۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
زهرا عبدالغنی امیر ۱۵۲۳۸۴۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
مریم عبدالهی محمود ۴۹۳۱۵۶۹۰۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
فاطمه عظیمی یوسف ۳۳۴۱۲۲۲۷۸۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
نسترن علامی شهرام ۱۶۰۷۲۶۴۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
شیرین علایی فر عسگر ۷۹۳۲۸۰۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
عرفان علی نجاتی علی ۵۲۰۲۱۱۲۶۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
سید فیاض فرزین فر سید جواد ۹۲۲۷۴۸۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
امیر قاسم پور حبیب ۱۸۵۰۱۸۹۳۶۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
معصومه قاسم زاده محمود ۴۳۲۳۳۳۷۱۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
مهدی قاسم زاده حسن ۷۹۳۷۵۰۰۷۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
مهشید قاسم زاده اصغراقا ۱۰۶۰۷۵۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
نرگس قاسمی معبود تقی ۲۷۲۱۶۵۲۶۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
محبوب قدرتی حسین ۷۸۰۶۵۲۵۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
سجاد قدیمی کمی اباد جلیل ۱۷۱۵۴۳۲۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صادق قربانی امین الله ۷۸۰۹۷۱۵۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
وحید قلیچ خانی علی ۷۰۱۴۸۴۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صبا کاظمی جلیلی ۷۸۳۹۸۶۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
امیرحسین کامجو ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سمانه کریمی رزکانی شعبان ۳۲۲۹۱۳۲۲۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
مهدخت کریمى حیدرى امرالله ۵٣۴٨٨٧۶٨۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سهیلا لطیفی لطیف ۶۸۱۹۴۱۴۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
فاطمه مالکی فارسانی هوشنگ ۱۲۹۲۹۹۹۱۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
غزل ماهروزاده محمدرضا ١٨٠٧٢٣٢١ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
زهره / ناهید محبی حسن ۴۹۳۱۳۸۷۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
هانیه محمدقلی زاده بیوک اقا ۴۱۰۰۹۱۴۲۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فاطمه محمدی نژاد یوسف ۳۵۰۱۲۰۵۱۹۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
نجمه محمودآبادی احمد ۷۹۳۰۵۷۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
سمانه مریدی فر محمدعلی ۱۹۹۰۰۶۰۶۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مژده هاشم ۶۸۲۵۸۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
محمد مظاهرى کلهرودى غلامرضا ١۶۴۶٢٠٢۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مظفری اوغانی ابراهیم ۶۷۳۲۶۶۱۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
مهسا معروفی الیاس ۸۲۴۶۲۱۲۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
بهناز معزز کورعباسلو بهبود ۷۳۹۹۹۲۰۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
مهرداد معمارپور ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
لادن ملازاده علی ۹۴۳۲۰۰۱۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
افسانه نوروزی  محمدتقی ۸۲۰۱۶۱۲۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
آزاده نیکو ایرج ۶۱۲۱۳۷۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نیکو واقفی نژاد سید فریدون ١٢٩٢٣٧٢٢۴٩ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
داوود هاشمی یوسف ۵۳۳۵۹۱۱۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نگین یراقی فرد علیرضا ۱۴۷۳۱۶۴۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵
طاهره یوسفی نیا حسن ۵۶۹۰۰۴۹۵۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵

 

 

جمعه, 14 آبا 1395 | 3:21 ب.ظ

انتخاب مجری برای برنامه تلویزیونی بروبچ

14 آبان 1395

کلیه دانشجویان دوره های گویندگی و اجرا مدرسه عالی رسانه برای حضور به عنوان مجری , گوینده, تدوینگر , صدا بردار و … می تواند در مراحل مختلف تولید برنامه که در استودیو مدرسه عالی رسانه ضبط می شود مشارکت داشته باشند

علاقه مندان در این مرحله برای تست اجرا و گویندگی ابتدا در سایت ثیت نام و با ارسال نمونه کار های خود در کار گروه برنامه بروبچ می توانند در تست و انتخاب مجری شرکت کنند

ساختار کلی برنامه عبارتست از حضور شش نفر از دانشجویان در قالب گروه های سه نفره  در استودیو که به صورت هفته ای با توجه به نوع محتوا و خلاقیت در برنامه حضور می یابند.

 

ثبت نام 

 

پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
جمعه, 16 مهر 1395 | 9:00 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۶ مهر ۹۵

16 مهر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ شنبه ۲۴ مهر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۳۰ مهر ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ،

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

اسامی پذیرفته شدگان تست ۱۶ مهر

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
ونوس ادریسی
حسین ارفعی نیا
الهه استکی
سعیده اکبری
فاطمه اگزوشنی
زینب ایمانی
عاطفه آقاجانی
زینب آقایی
مهین بادپر
فرخ الله بخیتاری
محمدحسین بدرلو
رضا برزگر
هلیا برزوی
امیر حسین تورانی
مهتا تیموریان
سعید جلیلی
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
محمدرضا جوانبخت
سعید حاجی زاده
مینو حسن نژاد
امیر حسین پور
سارا خسروی پور
جمیله خطیب شهیدی
هادی خلیفه
معصومه دارابی امین
معصومه دارابی
زهرا دلبسنه
عزرا دهقان طوران
سیدجابر رازیان
میثم رجبى
تینا رضا خانی
زهره رضایی
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
سمیه رمضانی
علی زارع
مریم ساعتچی
زهرا سجودی امین
هوشمند سلیمی نژاد
شبنم شجایی
زینب شکوهی
مرضیه شهریاری
شیما شهلا منش
آناشید شهیدی
مریم شوشتری
بهناز شوهانی
وحید شیخ سامانی
سیما صادقیان
زهرا ضیایی
حسین طالبی
محمد طاهری
مهدی طوماری
مهدی عباد سیچانی
محمد عزیزی
حسن عطایی
نیلوفر عنابستانی
شبنم غدیری
ابوذر غفاری
عبداله غفاری
جمیله فارچی
احد فانی ملکی
فرزانه فرهادی
محمدرضا فریعقوبی
مهدی قادری
الناز قاسمی
حسین قاسمی مارچوبه
سیمین قوامی
محمد تقی قیاسی
نیلوفر گودرزی
آرمین گودرزی
طاهره گودرزی
ناهید محبی
اوا محسنی
الهام مختاری زاده
سینا مرادی نیا
مهرناز مطلوب طلب
میثم مقدسی
شیما ملاجعفر
فرناز ملامحمد
مرتضی ملتجی محمودابادی
رضا ملک محمدی
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
پریسا ناصح
مریم نجفی
شیوا نژد محمدزاده
محمد نصیری
ایمان نقدی
محمدعلی نمایشی
میثم نوایی
نوشین نورایی
هوتن هادیان
داوود هاشمی
ریحانه همسایگان
پنج شنبه, 15 مهر 1395 | 6:28 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۶ مهر ۹۵

15 مهر 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۵ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
زینب ایمانی ۸:۴۵
زینب آقایی ۸:۴۵
مهین بادپر ۸:۴۵
رضا برزگر ۹:۰۰
مهتا تیموریان ۹:۰۰
سعید جلیلی ۹:۰۰
زهرا جهانی ۹:۰۰
مینو حسن نژاد ۹:۰۰
امیر حسین پور ۹:۱۵
هادی خلیفه ۹:۱۵
صدیقه داداش پور ۹:۱۵
معمعصومه دارابی امین ۹:۱۵
سیدجابر رازیان ۹:۱۵
طیبه رضایی راد ۹:۳۰
مصطفی رضوی مهر ۹:۳۰
مریم ساعتچی ۹:۳۰
زهرا سجودی امین ۹:۳۰
هوشمند سلیمی نژاد ۹:۴۵
زینب شکوهی ۹:۴۵
آناشید شهیدی ۹:۴۵
حسین طالبی ۹:۴۵
مهدی طوماری ۱۰:۰۰
محمد عزیزی ۱۰:۰۰
نیلوفر عنابستانی ۱۰:۱۵
ابوذر غفاری ۱۰:۱۵
سعیده کوهی ۱۰:۱۵
سینا مرادی نیا ۱۰:۱۵
شیما ملاجعفر ۱۰:۳۰
مرتضی ملتجی محمودابادی ۱۰:۳۰
رضا ملک محمدی ۱۰:۳۰
محمدرضا منصوری ۱۰:۳۰
پریسا ناصح ۱۰:۳۰
شیوا نژد محمدزاده ۱۴:۱۵
داوود هاشمی ۱۴:۱۵
امیر حسین تورانی ۱۴:۱۵
زهرا دلبسنه ۱۴:۱۵
الناز مهروز ۱۴:۳۰
سیما صادقیان ۱۴:۳۰
محمد طاهری ۱۴:۳۰
علی زارع ۱۴:۴۵
محمدحسین بدرلو ۱۴:۴۵
الهام مختاری زاده ۱۵:۰۰
ساحره حق داری ۱۵:۰۰
نسیم طاهری ۱۵:۰۰
معصومه دارابی ۱۵:۱۵
علیرضا انصاری ۱۵:۱۵
الهه استیکی ۱۵:۱۵
ریحانه همسایگان ۱۵:۳۰
شبنم غدیری ۱۵:۳۰
حسین ارفغینا ۱۵:۳۰
عبداله غفاری ۱۵:۴۵
مریم نجفی ۱۵:۴۵
مهسا اخگر ۱۵:۴۵
سیمین قوامی ۱۵:۴۵
سارا خسروی پور انلاین
وحید شیخ سامانی انلاین
تینا رضا خانی انلاین
آرمین گودرزی انلاین
میثم رجبى انلاین
مهدی عباد سیچانی انلاین
حسن عطایی انلاین
سعید حاجی زاده انلاین
عاطفه آقاجانی انلاین
مریم شوشتری انلاین
ایمان نقدی انلاین
حسین قاسمی مارچوبه انلاین
ونوس ادریسی انلاین
شیما شهلا منش انلاین
فرناز ملامحمد انلاین
رضا احمدی انلاین
سعیده اکبری انلاین
هلیا برزوی انلاین
بهناز شوهانی انلاین
جمیله فارچی انلاین
احد فانی ملکی انلاین
مهدی قادری انلاین
محمد تقی قیاسی انلاین
طاهره گودرزی انلاین
اوا محسنی انلاین
محمد نصیری انلاین
محمدعلی نمایشی انلاین
زهره خردمند انلاین
صفورا خلیلی انلاین
کامل دانشمندی انلاین
فاطمه دری انلاین
مهدی دشتی انلاین
سعید دلاوری انلاین
بهنام ذاکری انلاین
نرگس راسخ انلاین
ارزو رجبی انلاین
فرهاد رحیم زاده انلاین
زهرا رساله پور انلاین
زهره رستمی انلاین
حامد رضائی بهنیا انلاین
پریسا رنجبر انلاین
اعظم رییسی انلاین
شهناز ساسانی پور انلاین
فرشته سالم انلاین
زهرا سپانلو نژاد انلاین
مرجان ستوده ادیبی انلاین
افسانه سرایی انلاین
سیما شاطری انلاین
محمدرضا شفیعی جاوید انلاین
زاهد شقاقی انلاین
بهناز شیروانی انلاین
مهدیه صابری انلاین
زهرا صادقی انلاین
زهرا صادقی نژاد انلاین
علی اکبر صالحی انلاین
لیلا صفریان انلاین
مائده طاهری انلاین
شاهین طیبی انلاین
فاطمه عبدالغنی انلاین
ستاره عبدالملکی انلاین
مرجان عبدی انلاین
سمیه عربی انلاین
سورنا عظیمی انلاین
طلعت سادات علمائیان انلاین
مهدی علی اکبری انلاین
فاطمه علی بابایی انلاین
امیر علی مددی انلاین
سپهر فتحی انلاین
آلاء فدایی انلاین
محمد فرجی انلاین
طلیعه فرخ طلب انلاین
نفیسه فردوسی انلاین
خورشید فهیمی راد انلاین
زهرا فولادوند انلاین
علیرضا فولادی فر انلاین
انلاین
پنج شنبه, 01 مهر 1395 | 10:58 ق.ظ

گروه بندی دوازدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

1 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۲ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

 

دوازدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
ازاده ادیبی
لیلا اصغری
فاطمه امیری
فاطمه ایروانی
الهه باطانی
مصطفی بنی مهد
روح الله بیگدلی
سارا پورنگ
سحر توکلی
مهدیه چگینى
بهاره حاصلیان
آزاده حسن زاده گرمه
فاطمه زارع
سحر سالدوز
لیلا سیدی
زهرا شریفی
محبوبه فرهادی
بهنام فیض الهی
محمود قلی پور
نجمه محمودآبادی
فاطمه مرادی
محمد مظاهرى کلهرودى
ایمان نجاریان
حامد نزل آبادی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
صبا ابراهیمی مطلق
امید اسداللهی
علیرضا اوجاقی شیرمرد
مهرنوش بهادری
بتول پاکدامن
محمد جابری زاده
ماندانا جلیل زاده
امیر چاچه ئی قهی
زهرا حسنی
مهدی خسروی
محمدامین رفیعی
حامد رییسی
فری ناز زاهدی نوری
ریحانه سلطانلو
مهسا شمس
مهدی شوکلیوفرد
میلاد صفایی
مهسا صفری
فاطمه عبدالوند
معصومه قدرتی
محبوبه قدرتی
محمد کاشانی
مریم لگزیان
علی مولایی

 

 

گروه c

 

نام نام خانوادگی
سمیرا پورمند
زهرا جلالی
سیده مهشید جوانپور
زهرا خوشحال
شیوا خیری
احمد رحمانی
سمیه رفیعی
فرهاد زندشیراز
اعظم زینال زاده
نورا سعیدنیا
احسان سلامی
ثریا شریعتی
علی صفاپور
نرگس صمیمی
علی فرخ
فرخنده فروزان
زینب فکرجوان
صادق قربانی
سهیلا لطیفی
کیاندخت محمدی
معصومه مرادجانی
سمانه مریدی فرد