بایگانی برچسب: s

پنج شنبه, 19 اسف 1395 | 8:25 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان دوازدهمین دوره دوبله ۱۹ اسفند ۹۵

19 اسفند 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۷ فرودین ۹۶

ظرفیت دوره های تخصصی ۲۴ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند. در دو گروه ۱۲ نفره

این دوره در سه ترم و در جموع در ۶۶ ساعت برگزار می شود

در ابتدای دوره یک فیلم جدید برای تمرین در طول دوره به دانشجویان ارایه می شود و در دوره سوم فیلم به صورت کامل با دانشجویان دوره دوبله می شود انتخاب نقش ها بر عهده مدیر دوبلاژ اقای جلیلوند است همچنین از دوره دوم هر یک از دانشجویان در کارگاه دوبله ۳ تا ۱۰ فیلم کوتاه یک تا پنج دقیقه ای را به صورت کامل دوبله می کنند

دوبله ۱

پبج هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۱۴ تا ۱۸ یک جلسه فن بیان استاد علی شجره (چهار ساعت) چهار جلسه کارگاه دوبله استاد جنگیز جلیلوند

دوبله۲

چهار هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۸ تا ۱۳

ساعت ۸ تا ۱۰ ؛چهار جلسه ، اشنایی با نرم افزارهای دوبله استاد علی اصغر قره خانی ساعت ۱۰ تا ۱۳ ؛ سه جلسه کارگاه دوبله چنگیز جلیلوند فن بیان استاد علی شجره

دوبله ۳

چهار هفته ؛ چهارشنبه ها ساعت ۱۷ تا ۲۰

استاد چنگیر جلیلوند

 

ثبت نام در دوره دوبله 

نام نام خانوادگی
شادی اذر
معصومه اسماعیلی
سحر اقا محمدی
ابوالفضل اکبریان
کتایون آقامحمدی
بهزاد جهانگیری
سعیده حاجی قاسمی
سحر خلیفه
سینا خلیفی
پویان دنیاران
علیرضا رضوانی
فرزانه زاغیان
سپیده ستایشی
فرهاد سلمانی پور
فاطمه سلیمی کردآسیابی
شورانگیز سیفی پور
جواد شریفی
گیتی شعبانی
ریحانه السادات شه کرم پور
حسین شیخعلیشاهی
سوسن شیرکوند
میثم عزیز عینی
بهزاد علیجانی
زهرا غلامعلی
سعیده قاسمی
سپیده مرادیانی
فریدون معتمدیان
پریا مهمان پذیر
نسرین نجفی
زهرا نوتاش پور
نازنین همتیان
سمیرا یاوری
مصطفی یعقوب زاده
   
   
   
   
   
   

 

 

سه شنبه, 17 اسف 1395 | 7:45 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دوازدهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) ۱۹ اسفند ۹۵

17 اسفند 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز سه شنبه ساعت ۱۶ از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷ روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
معصومه اسماعیلی ۱۴:۰۰
سپیده مرادیانی ۱۴:۰۰
مهسا صادقی ژاله ۱۴:۰۰
بهار موسوی ۱۴:۱۵
سمیرا یاوری ۱۴:۱۵
سحر اقا محمدی ۱۴:۱۵
شورانگیز سیفی پور ۱۴:۳۰
بهزاد علیجانی ۱۴:۳۰
رها غضنفری ۱۴:۳۰
فاطمه سلیمی کردآسیابی ۱۴:۴۵
پریا مهمان پذیر ۱۴:۴۵
کتایون آقامحمدی ۱۴:۴۵
حسین شیخعلیشاهی ۱۵:۰۰
فرزانه زاغیان ۱۵:۰۰
زهرا غلامعلی ۱۵:۰۰
ریحانه السادات شه کرم پور ۱۵:۱۵
مصطفی یعقوب زاده ۱۵:۱۵
میثم عزیز عینی ۱۵:۱۵
بهزاد جهانگیری ۱۵:۳۰
بابک اسدی ۱۵:۳۰
سحر خلیفه ۱۵:۳۰
شادی اذر ۱۵:۴۵
ریحانه کرم پور ۱۵:۴۵
ابوالفضل اکبریان ۱۶:۰۰
سعیده قاسمی ۱۶:۰۰
فرناز محمدی ۱۶:۰۰
سپیده ستایشی ۱۶:۱۵
پویان دنیاران ۱۶:۱۵
فرهاد سلمانی پور ۱۶:۱۵
     
     
     
     
نازنین همتیان غیر حضوری
نسرین نجفی غیر حضوری
گیتی شعبانی غیر حضوری
فریدون معتمدیان غیر حضوری
پریا مهمان پذیر غیر حضوری
محمد رضا صفری غیر حضوری
نرگس صمدی غیر حضوری
فاضل طهماسبی غیر حضوری
فریبا عابدیان غیر حضوری
روژین عاملی غیر حضوری
فرهاد فرخ زاده غیر حضوری
پریوش لارتی غیر حضوری
راضیه محسنی غیر حضوری
نسرین محمدزاده غیر حضوری
راضیه مختاری غیر حضوری
سمیه ملا زمانی غیر حضوری
غزال موحدخواه غیر حضوری
احسان موذن غیر حضوری
بهار میربابا غیر حضوری
پارسا میرمحمدی غیر حضوری
پرنسا یوسفیان غیر حضوری
پریا یوصفی غیر حضوری
     
چهارشنبه, 04 اسف 1395 | 3:51 ب.ظ

شروع پنجمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۵ اسفند ۹۵

4 اسفند 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۵ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

یک جلسه فن بیان استاد علی شجره

پنج جلسه ۲ ساعت کارگاه از ساعت ۸ تا ۱۰ استاد علی قره خانی

چهار جلسه تکنیک های دوبله از ساعت ۱۰ تا ۱۳ استاد جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
غزال اذری
ایمان امیری
سپهر بشیریان
شبیر سبک دست
فرزانه فرشیدمنش
بهمن قبادی
رقیه قهرمانی
شبنم محمد پوری
نسترن ملکی
سایه وحیدپور
   
   
پنج شنبه, 14 بهم 1395 | 3:35 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هفدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۵ بهمن ۹۵

14 بهمن 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا ۱۸ جمعه ۱۵ بهمن ۹۵

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷الی ۱۸ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
غزال حشمتى آذر ۹
الهه زنگامه رود ۹
منا سودمند ۹
فرشته شعبانی ۹
داریوش دوانی ۹:۱۵
پگاه جعفرى ۹:۱۵
یاسمن هاتفی ۹:۱۵
یحیی موافق قدیرلی ۹:۳۰
علی توکلی ۹:۳۰
عاطفه اسدی ۹:۳۰
زهرا طالبی ۹:۴۵
علی سفیدگر ۹:۴۵
شکوفه نوروزی ۹:۴۵
عباس موزون ۱۰
محمد صادقی ۱۰
زهرا خردپیشه ۱۰
سعید رضائیان ۱۰
مینو افتخاری ۱۰:۱۵
کتایون قربانی ولنجک ۱۰:۱۵
میثم عزیزعینی ۱۰:۳۰
سمانه حرفت ۱۰:۳۰
ستایش صالحی ۱۰:۳۰
الناز رضاگلپایگانى ۱۰:۳۰
زهرا جان بزرگی ۱۰:۴۵
ماریه جان بزرگی ۱۰:۴۵
سهیلا امیراحمدی ۱۱
انیس اسماعیلی ۱۱
مریم شهبازیان ۱۱
عزت میرصادقی ۱۱
سولماز معادی ۱۱:۳۰
حلیمه امینی ۱۱:۳۰
عاطفه رضوان نیا ۱۱:۳۰
سیده صدیقه موسوی ۱۱:۳۰
امجد فرهادی ۱۱:۴۵
سعید منوچهری ۱۱:۴۵
فائزه طهماسبی ۱۱:۴۵
محمد رضا نیشابوری ۱۲
ابراهیم امراللهی ۱۲
امیر حیدریان ۱۲
سمیه صفری ۱۲:۱۵
محمد علی محمود ابادی ۱۲:۱۵
اسیه شریفی ۱۲:۱۵
۱۴
حدیث ترابی ۱۴
سعید اکبری ۱۴
محبوبه عین بین ۱۴
محمدحسین لریجانی ۱۴:۱۵
زهرا خدابین ۱۴:۱۵
زهرا صدرآرا ۱۴:۱۵
نیازی ۱۴:۳۰
یاشار احمدی زاده ۱۴:۳۰
سمیه صمدی دینانی ۱۴:۳۰
ارزو کاظمی ۱۴:۳۰
مهنوش حسینی ۱۴:۴۵
حمید رضا زارع ۱۴:۴۵
خدیجه محمدی ۱۵
۱۵
میعاد طاهری ۱۵
الهام افتخاری ۱۵:۱۵
امیرعباس زرین کمر ۱۵:۱۵
فاطمه علی ساکی ۱۵:۳۰
تارا افشار ۱۵:۳۰
مهشید قنبرى ۱۵:۴۵
محبوبه حسن زاده دستجردی ۱۵:۴۵
سیما عشایر ۱۵:۴۵
علیرضا فیروزی ۱۵:۴۵
نیره احمدی ۱۶
سحر رضایی شجاعی ۱۶
سامره فضلی سوته ۱۶
شکوفه نوروزی ۱۶:۱۵
کبری عبدالهی ۱۶:۱۵
معصومه درخشان ۱۶:۱۵
حنیف سلطانی ۱۶:۱۵
ابریم هارونی ۱۶:۱۵
ثمین عظیمی ۱۶:۳۰
مهرداد خرمی ۱۶:۳۰
اشکان شجاعی ۱۶:۳۰
مریم زمانی ۱۶:۴۵
نسرین نوروزی ۱۶:۴۵
اشرف باقری ۱۶:۴۵
زهرا وثوقی ۱۷:۰۰
امیر هوشنگ رضایی ۱۷:۰۰
نسترن نوروزی ۱۷:۰۰
ازاده قوامی ۱۷:۱۵
زهرا طالبی ۱۷:۱۵
آزاده قوامی ۱۷:۳۰
شورانگیز سیفی پور ۱۷:۳۰
سعید اشرف زاده ۱۷:۳۰
یاسمن خدادادی ۱۷:۴۵
نسترن خدادادی ۱۷:۴۵
امیر خسرو ۱۷:۴۵
فردین فخری ۱۸:۰۰
اشکان شجاعی ۱۸:۰۰
آذر گودرزی ۱۸:۰۰
امیر رضا خیرالهی ۱۸:۱۵
هانیه اخلاقی ۱۸:۱۵
 محمد امین  نوارلو  ۱۸:۱۵
مرضیه ابراهیمی غیر حضوری
سپیده امیرکوه غیر حضوری
سیدرضا علوی غیر حضوری
فاطمه دولتی غیر حضوری
سید محمد رضا عبادی غیر حضوری
لیلا محمدی غیر حضوری
فهیمه مختاری غیر حضوری
محمدرضا دباغ غیر حضوری
شاهین فرخندی غیر حضوری
مهسا کاوسی غیر حضوری
ملیکا پیری نژاد غیر حضوری
ایران دهقانی غیر حضوری
نسیم منفرد غیر حضوری
رضا شیشه گر غیر حضوری
مسعود اکبری غیر حضوری
مولود سجادی مهر غیر حضوری
مهسا کاووسی غیر حضوری
محمد محسنی زاده
شایسته ساجدی
فاطمه پریدار غیر حضوری
امیر عباس زرین کمر غیر حضوری
چهارشنبه, 13 بهم 1395 | 5:04 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره دوبله۱ (استاد جلیلوند) ۱۴ بهمن ۹۵

13 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره ۱۴ بهمن ۹۵ این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مینا سیف
رضا شیشگر
یاسمن صباغی
حسن عقیقی
محمدرضا فخاری
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
بهاره موسوی
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
چهارشنبه, 06 بهم 1395 | 10:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان یازدهمین دوره دوبله ۶ بهمن ۹۵

6 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۱۱ بهمن

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

 

 

 

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
فاطمه احری
حامد بهشتی
محسن توکلی
هما جعفریان
مسعود چگینی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مریم سجادی
مینا سیف
رضا شیشگر
حسن عقیقی
سپیده علیزاده
محمدرضا فخاری
هدیه قهقهانی
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
سارا منتظری
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
گوهرتاج نوذری
ژیلا یزدان پرست
 بهنام  حبیبی

 

 

 

سه شنبه, 05 بهم 1395 | 7:46 ب.ظ

برگزاری هفدهمین دوره تخصصی گویندگی  و اجرا در رادیو و تلویزیون

5 بهمن 1395

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مدرسه رسانه روزبه ادیب مدیر این مدرسه گفت: با توجه به درخواست های علاقمندان حوزه گویندگی و اجرا، این دوره ها به صورت تخصصی و تک ترم برگزار می شود

وی با بیان اینکه این دوره ها  عمدتا در روزهای جمعه برگزار می‌شود گفت: دوره های تخصصی رادیو  و تلویزیون هر کدام به صورت تخصصی به صورت جداگانه به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود و گواهینامه پایان دوره پس از آزمون نهایی از طرف دانشکده خبر و مدرسه عالی رسانه اعطا خواهد شد.

مدیر مدرسه عالی رسانه  با اشاره به اینکه در این دوره ها  از اساتید برجسته و صاحب نامی استفاده کرده ایم، افزود: در  حوزه تلویزیون از حضور اساتیدی همچون دکتر احمدی افزادی، مرتضی حیدری،سوسن حسنی دخت، منصور ضابطیان و در حوزه رادیو از حضور ارش ابسالان ،سعید توکلی، سیروس رجبی، پیمان طالبی ، ابوالفضل اینانلو ، محمدرضا قلمبر و  سایر عزیزان بهره مند خواهیم شد.

ادیب در تشریح سرفصل های دوره های تخصصی گفت : دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت و ۶ ماه برگزار می شود و شامل فن بیان ، زبان بدن ، گویندگی و اجرا در تلویزیون، برنامه سازی تلویزیونی، ژورنالیسم تلویزیونی و کارگاه تلویزیونی خواهد بود همچنین دوره تخصصی رادیو نیز در همین مدت با سرفصل های فن بیان،سبک های اجرا، مبانی گویندگی ، برنامه سازی رادبویی، گزارشگری در رادیویی برگزار می شود

مدیر مدرسه عالی رسانه در مورد نحوه برگزاری دوره ها گفت: نیمی از دوره به صورت تئوری و نیمی به صورت گارکاهی برگزار می شود و دانشجویان از دوره دوم به صورت عملی شروع به کار می کنند

وی هم چنین اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که با بهره گیری از بهترین اساتید هم سطح آموزشی مدرسه  را بالا ببریم و هم رضایت دانشجویان را در پی داشته باشیم.

در پایان ،روزبه ادیب با اشاره به اینکه آزمون تست و تعیین سطح  در تاریخ ۱۵ بهمن برگزار می‌شود گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت مدرسه به نشانی msac.ir یا مرکز اموزش های ازاد دانشکده خبر  به آدرس www.elac.ir مراجعه کنند.

 

خبرگزاری صدا و سیما 

سه شنبه, 28 دی 1395 | 4:14 ب.ظ

شروع چهارمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۳۰ دی ۹۵

28 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
حسین احمدی
میترا بیات
مرضیه چهانگیری
فیروزه خزاعی
ندا شکری
اناشید شهیدی
رقیه قهرمانی
فراز مهرابی
   
   
   
   
جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی