بایگانی برچسب: s

یکشنبه, 20 فرو 1396 | 11:38 ق.ظ

شروع دوره هفدهمین خبرنگاری مقدماتی۲۱ فرودین ۹۶

20 فروردین 1396

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره دوشنبه ۲۱ فرودین ۹۶  از ساعت ۱۷٫۳۰ تا ۲۰

نام نام خانودگی
ایدا اقا میزرایی
ساچلی پیر محمدی
خشایار شاهسون
مرتضی کاشی
سیروس کریمی
مهدیه کسایی زاده
فاطمه سادات محمدی
مریم نکو
لیلا هدایتی فرد
   
   
   
پنج شنبه, 19 اسف 1395 | 8:25 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان دوازدهمین دوره دوبله ۱۹ اسفند ۹۵

19 اسفند 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۷ فرودین ۹۶

ظرفیت دوره های تخصصی ۲۴ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند. در دو گروه ۱۲ نفره

این دوره در سه ترم و در جموع در ۶۶ ساعت برگزار می شود

در ابتدای دوره یک فیلم جدید برای تمرین در طول دوره به دانشجویان ارایه می شود و در دوره سوم فیلم به صورت کامل با دانشجویان دوره دوبله می شود انتخاب نقش ها بر عهده مدیر دوبلاژ اقای جلیلوند است همچنین از دوره دوم هر یک از دانشجویان در کارگاه دوبله ۳ تا ۱۰ فیلم کوتاه یک تا پنج دقیقه ای را به صورت کامل دوبله می کنند

دوبله ۱

پبج هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۱۴ تا ۱۸ یک جلسه فن بیان استاد علی شجره (چهار ساعت) چهار جلسه کارگاه دوبله استاد جنگیز جلیلوند

دوبله۲

چهار هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۸ تا ۱۳

ساعت ۸ تا ۱۰ ؛چهار جلسه ، اشنایی با نرم افزارهای دوبله استاد علی اصغر قره خانی ساعت ۱۰ تا ۱۳ ؛ سه جلسه کارگاه دوبله چنگیز جلیلوند فن بیان استاد علی شجره

دوبله ۳

چهار هفته ؛ چهارشنبه ها ساعت ۱۷ تا ۲۰

استاد چنگیر جلیلوند

 

ثبت نام در دوره دوبله 

نام نام خانوادگی
شادی اذر
معصومه اسماعیلی
سحر اقا محمدی
ابوالفضل اکبریان
کتایون آقامحمدی
بهزاد جهانگیری
سعیده حاجی قاسمی
سحر خلیفه
سینا خلیفی
پویان دنیاران
علیرضا رضوانی
فرزانه زاغیان
سپیده ستایشی
فرهاد سلمانی پور
فاطمه سلیمی کردآسیابی
شورانگیز سیفی پور
جواد شریفی
گیتی شعبانی
ریحانه السادات شه کرم پور
حسین شیخعلیشاهی
سوسن شیرکوند
میثم عزیز عینی
بهزاد علیجانی
زهرا غلامعلی
سعیده قاسمی
سپیده مرادیانی
فریدون معتمدیان
پریا مهمان پذیر
نسرین نجفی
زهرا نوتاش پور
نازنین همتیان
سمیرا یاوری
مصطفی یعقوب زاده
   
   
   
   
   
   

 

 

پنج شنبه, 14 بهم 1395 | 3:35 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هفدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۵ بهمن ۹۵

14 بهمن 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا ۱۸ جمعه ۱۵ بهمن ۹۵

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷الی ۱۸ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
غزال حشمتى آذر ۹
الهه زنگامه رود ۹
منا سودمند ۹
فرشته شعبانی ۹
داریوش دوانی ۹:۱۵
پگاه جعفرى ۹:۱۵
یاسمن هاتفی ۹:۱۵
یحیی موافق قدیرلی ۹:۳۰
علی توکلی ۹:۳۰
عاطفه اسدی ۹:۳۰
زهرا طالبی ۹:۴۵
علی سفیدگر ۹:۴۵
شکوفه نوروزی ۹:۴۵
عباس موزون ۱۰
محمد صادقی ۱۰
زهرا خردپیشه ۱۰
سعید رضائیان ۱۰
مینو افتخاری ۱۰:۱۵
کتایون قربانی ولنجک ۱۰:۱۵
میثم عزیزعینی ۱۰:۳۰
سمانه حرفت ۱۰:۳۰
ستایش صالحی ۱۰:۳۰
الناز رضاگلپایگانى ۱۰:۳۰
زهرا جان بزرگی ۱۰:۴۵
ماریه جان بزرگی ۱۰:۴۵
سهیلا امیراحمدی ۱۱
انیس اسماعیلی ۱۱
مریم شهبازیان ۱۱
عزت میرصادقی ۱۱
سولماز معادی ۱۱:۳۰
حلیمه امینی ۱۱:۳۰
عاطفه رضوان نیا ۱۱:۳۰
سیده صدیقه موسوی ۱۱:۳۰
امجد فرهادی ۱۱:۴۵
سعید منوچهری ۱۱:۴۵
فائزه طهماسبی ۱۱:۴۵
محمد رضا نیشابوری ۱۲
ابراهیم امراللهی ۱۲
امیر حیدریان ۱۲
سمیه صفری ۱۲:۱۵
محمد علی محمود ابادی ۱۲:۱۵
اسیه شریفی ۱۲:۱۵
۱۴
حدیث ترابی ۱۴
سعید اکبری ۱۴
محبوبه عین بین ۱۴
محمدحسین لریجانی ۱۴:۱۵
زهرا خدابین ۱۴:۱۵
زهرا صدرآرا ۱۴:۱۵
نیازی ۱۴:۳۰
یاشار احمدی زاده ۱۴:۳۰
سمیه صمدی دینانی ۱۴:۳۰
ارزو کاظمی ۱۴:۳۰
مهنوش حسینی ۱۴:۴۵
حمید رضا زارع ۱۴:۴۵
خدیجه محمدی ۱۵
۱۵
میعاد طاهری ۱۵
الهام افتخاری ۱۵:۱۵
امیرعباس زرین کمر ۱۵:۱۵
فاطمه علی ساکی ۱۵:۳۰
تارا افشار ۱۵:۳۰
مهشید قنبرى ۱۵:۴۵
محبوبه حسن زاده دستجردی ۱۵:۴۵
سیما عشایر ۱۵:۴۵
علیرضا فیروزی ۱۵:۴۵
نیره احمدی ۱۶
سحر رضایی شجاعی ۱۶
سامره فضلی سوته ۱۶
شکوفه نوروزی ۱۶:۱۵
کبری عبدالهی ۱۶:۱۵
معصومه درخشان ۱۶:۱۵
حنیف سلطانی ۱۶:۱۵
ابریم هارونی ۱۶:۱۵
ثمین عظیمی ۱۶:۳۰
مهرداد خرمی ۱۶:۳۰
اشکان شجاعی ۱۶:۳۰
مریم زمانی ۱۶:۴۵
نسرین نوروزی ۱۶:۴۵
اشرف باقری ۱۶:۴۵
زهرا وثوقی ۱۷:۰۰
امیر هوشنگ رضایی ۱۷:۰۰
نسترن نوروزی ۱۷:۰۰
ازاده قوامی ۱۷:۱۵
زهرا طالبی ۱۷:۱۵
آزاده قوامی ۱۷:۳۰
شورانگیز سیفی پور ۱۷:۳۰
سعید اشرف زاده ۱۷:۳۰
یاسمن خدادادی ۱۷:۴۵
نسترن خدادادی ۱۷:۴۵
امیر خسرو ۱۷:۴۵
فردین فخری ۱۸:۰۰
اشکان شجاعی ۱۸:۰۰
آذر گودرزی ۱۸:۰۰
امیر رضا خیرالهی ۱۸:۱۵
هانیه اخلاقی ۱۸:۱۵
 محمد امین  نوارلو  ۱۸:۱۵
مرضیه ابراهیمی غیر حضوری
سپیده امیرکوه غیر حضوری
سیدرضا علوی غیر حضوری
فاطمه دولتی غیر حضوری
سید محمد رضا عبادی غیر حضوری
لیلا محمدی غیر حضوری
فهیمه مختاری غیر حضوری
محمدرضا دباغ غیر حضوری
شاهین فرخندی غیر حضوری
مهسا کاوسی غیر حضوری
ملیکا پیری نژاد غیر حضوری
ایران دهقانی غیر حضوری
نسیم منفرد غیر حضوری
رضا شیشه گر غیر حضوری
مسعود اکبری غیر حضوری
مولود سجادی مهر غیر حضوری
مهسا کاووسی غیر حضوری
محمد محسنی زاده
شایسته ساجدی
فاطمه پریدار غیر حضوری
امیر عباس زرین کمر غیر حضوری
سه شنبه, 05 بهم 1395 | 7:46 ب.ظ

برگزاری هفدهمین دوره تخصصی گویندگی  و اجرا در رادیو و تلویزیون

5 بهمن 1395

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مدرسه رسانه روزبه ادیب مدیر این مدرسه گفت: با توجه به درخواست های علاقمندان حوزه گویندگی و اجرا، این دوره ها به صورت تخصصی و تک ترم برگزار می شود

وی با بیان اینکه این دوره ها  عمدتا در روزهای جمعه برگزار می‌شود گفت: دوره های تخصصی رادیو  و تلویزیون هر کدام به صورت تخصصی به صورت جداگانه به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود و گواهینامه پایان دوره پس از آزمون نهایی از طرف دانشکده خبر و مدرسه عالی رسانه اعطا خواهد شد.

مدیر مدرسه عالی رسانه  با اشاره به اینکه در این دوره ها  از اساتید برجسته و صاحب نامی استفاده کرده ایم، افزود: در  حوزه تلویزیون از حضور اساتیدی همچون دکتر احمدی افزادی، مرتضی حیدری،سوسن حسنی دخت، منصور ضابطیان و در حوزه رادیو از حضور ارش ابسالان ،سعید توکلی، سیروس رجبی، پیمان طالبی ، ابوالفضل اینانلو ، محمدرضا قلمبر و  سایر عزیزان بهره مند خواهیم شد.

ادیب در تشریح سرفصل های دوره های تخصصی گفت : دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت و ۶ ماه برگزار می شود و شامل فن بیان ، زبان بدن ، گویندگی و اجرا در تلویزیون، برنامه سازی تلویزیونی، ژورنالیسم تلویزیونی و کارگاه تلویزیونی خواهد بود همچنین دوره تخصصی رادیو نیز در همین مدت با سرفصل های فن بیان،سبک های اجرا، مبانی گویندگی ، برنامه سازی رادبویی، گزارشگری در رادیویی برگزار می شود

مدیر مدرسه عالی رسانه در مورد نحوه برگزاری دوره ها گفت: نیمی از دوره به صورت تئوری و نیمی به صورت گارکاهی برگزار می شود و دانشجویان از دوره دوم به صورت عملی شروع به کار می کنند

وی هم چنین اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که با بهره گیری از بهترین اساتید هم سطح آموزشی مدرسه  را بالا ببریم و هم رضایت دانشجویان را در پی داشته باشیم.

در پایان ،روزبه ادیب با اشاره به اینکه آزمون تست و تعیین سطح  در تاریخ ۱۵ بهمن برگزار می‌شود گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت مدرسه به نشانی msac.ir یا مرکز اموزش های ازاد دانشکده خبر  به آدرس www.elac.ir مراجعه کنند.

 

خبرگزاری صدا و سیما 

پنج شنبه, 23 دی 1395 | 5:00 ب.ظ

شروع شانزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»۲۴دی ۹۵

23 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی ؛ ابوالفضل اینانلو

شروع دوره از جمعه ۲۴ دی ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته پنجم

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵

هفته پنجم

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
معین بادپا
زهرا براتی
مریم بهزادی
زهرا خاکساری
مونا خوش نشین
نازنین زهرا رستمی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
سید مسعود سید آقا یزدی
قنبر طاهریان
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
رقیه فتاحی
عاطفه کاشفی
زینب کیانی
پوریا مرجانی
فرانک ملکی
داور مهری الهیاری

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فاطمه اسد الهی
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
سپیده بهمنش
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
الهام خیر
وحیده شعاعی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
ژیلا طاهری
زینب علی پور
محمد فارسی نژاد
محدثه کریمی علویجه
فاطمه ملکی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان

گروه C

نام نام خانوادگی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
فاطمه بیگلری
مهدی جباری
ملاحت حیدری
محمدعلی خانی نوحدانی
محمد علی دارایی
حسین سلیمانی
عطیه سید محسنی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
تکتم عامری
احمد قربانی
سپیده مالمیر
مونا منصوری
ریحانه مومنی
عاطمه میر محمدی
جمعه, 19 آذر 1395 | 10:47 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹ اذر ۹۵

19 آذر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۶ اذر  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
منا ابیض
دیار اسلامی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
مریم اعتمادزاده
محمد حسن اعتمادفر
راضیه افق
رضا اقبالی
مهلا اکبری
محمد سعید اکبری
سحر الله دادی
غزال امیری
ثریا امین خندقی
غزال آذری
نگیسا آذری
علی آگده
میثم بابانژاد
محمد بابایی
پری بارانی
سهیل باقری
سمیه باقری حسن کیاده
رضا بخشی نیاز
سپهر بشیریان
نازی بلبلی
اشکان بوجار
علی اکبر بیات
غزل پاک نیت
احسان پورحسینی
فاطمه پورشیخی
حسنا پولادی
فریبا پیوندی
محمد رضا جامعی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
سپیده جهانیان
نگار چوبداری
حمید چیت ساز
شایان حاجی اسماعیلی
مهدی حاجی محمدی
راضیه حاذقی
مهناز حسن پور
حسین حسن خانی
سید محمود حسینی واعظ
زهرا حیدری
ستاره خسروی
هومن دارایی
سارا دماوندی
نرگس رفعت
مریم سام دلیری
مرتضی سخایی فرد
محمد سرکاری پیرلوجه
اسما سلمانی
حسین سلیمانی احمدآباد
زهرا سلیمی
سمانه سادات سیاه پوشان
مریم سیاه صفوری
مریم شهرودی
فاضل صادق پور
علی صادقی
امیر صادقی
سمیه صفری
فاطمه صمدی
نیلوفر عابدیان
یوسف عاملی
مهدی عباس زاده
آرش علینیا
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
نرگس فرخ زاده
فاطمه فرد
فریبا فرزانه
سهیلا طهماسبی
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
حمیدرضا لارتی
مهدی محسنی
مصطفی محقق منتظری
الناز محمدپور
نسرین محمدرضایی
مسعود محمدزاده
مهدی مختاری
امیرحسین مساح
الهه مصطفوی
فرهاد مقربی
مصطفی ملا زمانی
افسانه مهدی نیا
زهرا موحدخواه
علی موذن
میترا میترا
مریم السادات میربابا
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
عاطفه میرمحمدی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
پریوش نظری
مهتا نوع دوست
هنگامه هنگامه
شقایق وارنگرود
زیبا وزیری نژاد
محمد یوسفیان
راضیه یوصفی

 

پنج شنبه, 04 آذر 1395 | 4:18 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

4 آذر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، پیمان طالبی

 

 

 

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
سعید جلیلی
امیر حسین پور
هادی خلیفه
هانیه دانش تبار
عذرا دهقان
میثم رجبی
علی زارع
زهرا سجودی امین
مرضیه شهریاری
اناشید شهیدی
محمد طاهری
الناز قاسمی
ناهید محبی
میثم مقدسی
محمدرضا منصوری
سه شنبه, 02 آذر 1395 | 3:36 ب.ظ

دوبله فیلم کافکا در استودیو مدرسه عالی رسانه

2 آذر 1395

گویندگان این‌بخش:
رضا فضل‌اله‌نژاد
محمدرضافصیحی‌نیا
علیرضااوحدی
محمدملکی
میترافضائلی
اناعلامی
انالی‌طاهریان
مینازکیلو
صدابردار علیرضااوحدی

ضبط در استودیو مدرسه عالی رسانه

 

انوس فیلم

دوشنبه, 17 آبا 1395 | 1:01 ق.ظ

زمانبندی تست اجرا و گویندگی برنامه تلویزیونی بروبچ اعلام شد

17 آبان 1395

با توجه به ثبت نام بیش از ۱۳۰ نفر از دانشجویان مدرسه عالی رسانه برای تست اجرا و گویندگی برنامه بروبچ بر اساس زمانبدی اعلام شده در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند

توجه : به  هیچ عنوان زمانبدی اعلام شده تغییر نمی کند و در صورت عدم حضور در زمانبدی اعلام شده زمان دیگری جایگزین نمی شود

حتما دو قطع عکس و کپی کارت ملی به همراه داشته باشید

نام نام خانوادگی نام پدر کد ملی تاریخ ساعت
فاطمه احمدی فضل الله ۲۳۷۴۴۳۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
رضا احمدی عبدالعلی ۱۸۴۰۷۳۳۱۸۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اردشیری حسین ۹۳۰۷۵۱۶۵۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اصغری جمال ۱۶۵۰۴۶۹۳۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
زهراسادات الطافی رحیم ۶۵۹۵۰۴۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
ساناز الیاس پور سعید ۱۸۱۰۲۵۱۵۵۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
فاطمه امیری علی باز ۲۲۸۰۵۴۷۱۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
علیرضا اوجاقی شیرمرد مهدی ۱۰۸۵۳۷۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
وفا باقری فیض الله ۲۲۲۱۰۴۵۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
محمدحسین بدرلو فتح اله ۵۸۷۹۹۵۵۹۲۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
عهدیه برزگری سخویدی غلامرضا ۷۷۷۸۶۴۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
سید مصطفی بنی مهد گلسفید میر احمد ۲۷۰۹۹۷۰۴۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
فرناز بیات محمدعلی ۳۱۰۱۴۵۰۰۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
زهره پورغفاراقدم یداله ۱۳۰۳۹۰۳۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
اعظم پیلتن محمد حسن ۷۷۷۹۶۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
پیمان پیمان جواد ۱۰۰۹۶۱۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
امیرحسین تورانی شمس ا… ١٢١۴٩۵٨۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر توکلی ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سیده مهدیه توکلی سید شریف ۱۶۳۹۹۴۴۱۹۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر ثقفی فیروز ۱۹۴۴۸۹۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
نسا جابرابن انصاری علی ۸۲۳۹۱۸۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
محمد جابری زاده مسعود ۴۱۲۰۱۹۱۹۳۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
تهمینه جاویدسخن على آقا ٧٣٧۴۶٩٨٣ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیرعطا جولایی خسرو ۲۰۸۰۰۳۹۳۹۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیر چاچه ئی قهی  علیرضا ۱۶۸۶۲۲۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
مهدیه چگینى على ۴٩٢١٨٧۶۵٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
بابک حسن پور غیبعلی ۶۳۶۰۰۲۲۷۲۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
آزاده حسن زاده محمدنقی ۵۶۷۶۵۸۷۷۶۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
امیر حسین پور حسین ۹۲۱۶۳۹۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید علی حسینی سید مهدی ۶۳۷۹۲۶۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید مهدی حسینی سید قاسم ۴۵٢٧٢١۵٧١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
زهرا حمیدی پور سعید ۴۳۱۰۹۰۱۳۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
نسرین خدابنده لو شعبانعلی ۴۰۲۰۱۶۴۰۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
پیام خداقلی امین ۶۳۴۴۶۴۷۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
احسان خزایی شعبانعلی ۴۲۰۹۷۸۲۳۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
مهدی خسروی علی ۹۲۱۴۷۹۸۲۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
فاطمه خضری مقدم یوسف ۲۱۲۳۰۹۰۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
هادی خلیفه محمدرسول ۳۲۴۰۱۸۳۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
زهرا خوشحال حسینعلی ۵۶۹۰۰۱۸۸۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
شیوا خیری علی ۱۶۵۴۲۷۹۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
سیدحسن دارستانی سیداحمد ۳۷۰۷۶۱۵۳۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
هانیه دانش تبار بهمن ۳۲۴۱۱۰۹۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
نیما دلاوری علیرضا ۵۲۰۸۹۵۴۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
فاطمه دلیری فر حسن ۱۲۵۰۴۰۰۹۴۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
ازرا دهقان حسین ۷۷۵۸۱۱۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
پریسا دهقان رحمان ۱۸۲۰۰۴۷۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
زهرا ذبیحی نعمت اله ۶۱۸۲۱۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
سیدجابر رازیان سیدمحمد ۷۵۴۲۵۸۸۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
میثم رجبى قاسم ۷۵۳۷۴۹۱۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نغمه رستگار حمید ۶۸۶۳۲۸۵۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نادره رضایی جمشید ۴۱۹۹۷۶۱۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
طیبه رضایی راد محمدعلی ۵۶۲۸۰۴۶۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نوید رهسپار رحمت الله ۵۵۶۰۳۶۳۴۴۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۴۵
حامد رییسی فاضل ۳۲۳۸۳۳۵۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
هادی رییسی زیدی حسین ۱۲۶۳۴۴۸۱۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فاطمه زارع ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
علی زارع محمدرضا ۴۴۲۰۴۷۴۲۰۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فری ناز زاهدی نوری حسین ۶۹۶۱۹۷۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
علی زمانی عبدالله ۱۶۱۰۲۷۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
سیما ساری محمدعلی ۱۲۱۰۰۷۰۷۱۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
زهرا سجودی امین خسرو ۴۴۰۷۱۴۲۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
نورا سعیدنیا محمد سعید ۲۲۷۹۹۷۱۰۳۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
احسان سلامی علیرضا ۷۴۰۱۷۵۳۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
هوشمند سلیمی نژاد هوشنگ ۶۸۳۳۵۴۷۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
سارا سلیمی احمد ١٣٢٠٨١٨٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
امیرحسین سیاحیان حسام الدین ۲۳۰۰۸۸۸۶۵۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
ثریا شریعتی جلال الدین ۳۷۳۲۳۲۱۶۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
فرشید شریعتی راد محمد ۱۸۸۲۵۵۰۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
انیتا شفارودی منوچهر ۲۶۴۷۸۲۵۷۸۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
سیرانوش شفیعی جاوید سیروس ۲۷۵۳۵۳۰۱۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
معصومه شهبازی شهاب ۴۱۲۰۱۷۸۱۶۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
علی شهبازی سعید ۴۲۰۰۰۶۲۴۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
مرضیه شهریاری هوشنگ ۲۳۰۰۳۳۳۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
آناشید شهیدی حسین ۶۷۴۵۱۷۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سمانه شیخی کوهسار یدالله ۴۸۸۹۸۱۱۰۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
منصور صادق زاده احمد ۲۵۷۲۶۳۱۸۲۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
الهام صادق مغانلو ۷۹۱۶۶۲۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
سیما صادقیان نظرعلی ۷۸۳۰۰۳۷۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
علیرضا صالحی نجفعلی ۶۱۵۹۶۶۷۰۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
الهام صغیر زمهریر اسداله ۱۰۵۱۰۲۱۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
میلاد صفایی رجبعلی ۲۱۳۰۳۱۲۳۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
وجیهه صفریان مجتبی ۱۱۹۰۱۵۷۶۸۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
مریم صفی آریان اسماعیل ۱۸۲۴۶۱۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
نرگس صمیمی ابوالقاسم ۱۸۵۰۲۴۶۷۹۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
محمد طاهری یعقوب علی ۵۹۴۸۴۰۴۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
حمید عابدیان علی ۱۱۷۱۲۷۶۱۸۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
زهرا عبدالغنی امیر ۱۵۲۳۸۴۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
مریم عبدالهی محمود ۴۹۳۱۵۶۹۰۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
فاطمه عظیمی یوسف ۳۳۴۱۲۲۲۷۸۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
نسترن علامی شهرام ۱۶۰۷۲۶۴۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
شیرین علایی فر عسگر ۷۹۳۲۸۰۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
عرفان علی نجاتی علی ۵۲۰۲۱۱۲۶۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
سید فیاض فرزین فر سید جواد ۹۲۲۷۴۸۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
امیر قاسم پور حبیب ۱۸۵۰۱۸۹۳۶۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
معصومه قاسم زاده محمود ۴۳۲۳۳۳۷۱۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
مهدی قاسم زاده حسن ۷۹۳۷۵۰۰۷۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
مهشید قاسم زاده اصغراقا ۱۰۶۰۷۵۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
نرگس قاسمی معبود تقی ۲۷۲۱۶۵۲۶۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
محبوب قدرتی حسین ۷۸۰۶۵۲۵۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
سجاد قدیمی کمی اباد جلیل ۱۷۱۵۴۳۲۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صادق قربانی امین الله ۷۸۰۹۷۱۵۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
وحید قلیچ خانی علی ۷۰۱۴۸۴۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صبا کاظمی جلیلی ۷۸۳۹۸۶۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
امیرحسین کامجو ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سمانه کریمی رزکانی شعبان ۳۲۲۹۱۳۲۲۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
مهدخت کریمى حیدرى امرالله ۵٣۴٨٨٧۶٨۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سهیلا لطیفی لطیف ۶۸۱۹۴۱۴۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
فاطمه مالکی فارسانی هوشنگ ۱۲۹۲۹۹۹۱۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
غزل ماهروزاده محمدرضا ١٨٠٧٢٣٢١ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
زهره / ناهید محبی حسن ۴۹۳۱۳۸۷۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
هانیه محمدقلی زاده بیوک اقا ۴۱۰۰۹۱۴۲۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فاطمه محمدی نژاد یوسف ۳۵۰۱۲۰۵۱۹۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
نجمه محمودآبادی احمد ۷۹۳۰۵۷۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
سمانه مریدی فر محمدعلی ۱۹۹۰۰۶۰۶۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مژده هاشم ۶۸۲۵۸۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
محمد مظاهرى کلهرودى غلامرضا ١۶۴۶٢٠٢۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مظفری اوغانی ابراهیم ۶۷۳۲۶۶۱۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
مهسا معروفی الیاس ۸۲۴۶۲۱۲۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
بهناز معزز کورعباسلو بهبود ۷۳۹۹۹۲۰۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
مهرداد معمارپور ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
لادن ملازاده علی ۹۴۳۲۰۰۱۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
افسانه نوروزی  محمدتقی ۸۲۰۱۶۱۲۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
آزاده نیکو ایرج ۶۱۲۱۳۷۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نیکو واقفی نژاد سید فریدون ١٢٩٢٣٧٢٢۴٩ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
داوود هاشمی یوسف ۵۳۳۵۹۱۱۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نگین یراقی فرد علیرضا ۱۴۷۳۱۶۴۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵
طاهره یوسفی نیا حسن ۵۶۹۰۰۴۹۵۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵

 

 

جمعه, 14 آبا 1395 | 3:21 ب.ظ

انتخاب مجری برای برنامه تلویزیونی بروبچ

14 آبان 1395

کلیه دانشجویان دوره های گویندگی و اجرا مدرسه عالی رسانه برای حضور به عنوان مجری , گوینده, تدوینگر , صدا بردار و … می تواند در مراحل مختلف تولید برنامه که در استودیو مدرسه عالی رسانه ضبط می شود مشارکت داشته باشند

علاقه مندان در این مرحله برای تست اجرا و گویندگی ابتدا در سایت ثیت نام و با ارسال نمونه کار های خود در کار گروه برنامه بروبچ می توانند در تست و انتخاب مجری شرکت کنند

ساختار کلی برنامه عبارتست از حضور شش نفر از دانشجویان در قالب گروه های سه نفره  در استودیو که به صورت هفته ای با توجه به نوع محتوا و خلاقیت در برنامه حضور می یابند.

 

ثبت نام