بایگانی برچسب: s

سه شنبه, 28 دی 1395 | 4:14 ب.ظ

شروع چهارمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۳۰ دی ۹۵

28 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
حسین احمدی
میترا بیات
مرضیه چهانگیری
فیروزه خزاعی
ندا شکری
اناشید شهیدی
رقیه قهرمانی
فراز مهرابی
   
   
   
   
جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
پنج شنبه, 02 دی 1395 | 8:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان نهمین دوره دوبله ۳ دی ۹۵

2 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۷ دی ماه

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۹دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

نام نام خانوادگی
علی ابراهیمی
محمدصادق اردانی
محمد اسدی
ایمان امیری حبیب اباد
غزال آذری
ازیتا بابازاده
مرجان بدیعی
سپهر بشیریان
محمود بیرانوند
مهدی پرهامی
صابره پناهیده
حمید جلوه دار
فاطمه خسروی
افسانه صادقی
سارا عبدالهی
فرزانه فرشیدمنش
فرزاد فرمانی زاده
علی قادری
بهمن قبادی
فاطمه قنبری
خسرو کلانتری
شبنم محمدپوری
بهنام محمدی
محمد مهدی معصومی
نسترن ملکی
مونا ناقلی
سایه وحیدی پور
 بشیر  سبک دست
| 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
   
سه شنبه, 02 آذر 1395 | 3:26 ب.ظ

دوبله فیلم نابغه در استودیو مدرسه عالی رسانه

2 آذر 1395

مدیر دوبلاژ:استاد  اکبر منانی

گویندگان:رضا فضل اله نژاد، محمد رضافصیحی‌نیا،محمد‌ملکی،علیرضا اوحدی

میترافضائلی،مهسا‌شاکری،ایدا‌ و ارمیتاصنعتکار،مینازکیلو،اناعلامی،نگارازاد.

فرید‌اجورلو.هیراد حاتمی.

صدابردار : علیرضااوحدی

استودیو مدرسه عالی رسانه

انوس فیلم 

 

دوشنبه, 17 آبا 1395 | 1:01 ق.ظ

زمانبندی تست اجرا و گویندگی برنامه تلویزیونی بروبچ اعلام شد

17 آبان 1395

با توجه به ثبت نام بیش از ۱۳۰ نفر از دانشجویان مدرسه عالی رسانه برای تست اجرا و گویندگی برنامه بروبچ بر اساس زمانبدی اعلام شده در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند

توجه : به  هیچ عنوان زمانبدی اعلام شده تغییر نمی کند و در صورت عدم حضور در زمانبدی اعلام شده زمان دیگری جایگزین نمی شود

حتما دو قطع عکس و کپی کارت ملی به همراه داشته باشید

نام نام خانوادگی نام پدر کد ملی تاریخ ساعت
فاطمه احمدی فضل الله ۲۳۷۴۴۳۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
رضا احمدی عبدالعلی ۱۸۴۰۷۳۳۱۸۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اردشیری حسین ۹۳۰۷۵۱۶۵۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اصغری جمال ۱۶۵۰۴۶۹۳۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
زهراسادات الطافی رحیم ۶۵۹۵۰۴۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
ساناز الیاس پور سعید ۱۸۱۰۲۵۱۵۵۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
فاطمه امیری علی باز ۲۲۸۰۵۴۷۱۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
علیرضا اوجاقی شیرمرد مهدی ۱۰۸۵۳۷۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
وفا باقری فیض الله ۲۲۲۱۰۴۵۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
محمدحسین بدرلو فتح اله ۵۸۷۹۹۵۵۹۲۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
عهدیه برزگری سخویدی غلامرضا ۷۷۷۸۶۴۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
سید مصطفی بنی مهد گلسفید میر احمد ۲۷۰۹۹۷۰۴۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
فرناز بیات محمدعلی ۳۱۰۱۴۵۰۰۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
زهره پورغفاراقدم یداله ۱۳۰۳۹۰۳۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
اعظم پیلتن محمد حسن ۷۷۷۹۶۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
پیمان پیمان جواد ۱۰۰۹۶۱۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
امیرحسین تورانی شمس ا… ١٢١۴٩۵٨۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر توکلی ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سیده مهدیه توکلی سید شریف ۱۶۳۹۹۴۴۱۹۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر ثقفی فیروز ۱۹۴۴۸۹۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
نسا جابرابن انصاری علی ۸۲۳۹۱۸۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
محمد جابری زاده مسعود ۴۱۲۰۱۹۱۹۳۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
تهمینه جاویدسخن على آقا ٧٣٧۴۶٩٨٣ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیرعطا جولایی خسرو ۲۰۸۰۰۳۹۳۹۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیر چاچه ئی قهی  علیرضا ۱۶۸۶۲۲۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
مهدیه چگینى على ۴٩٢١٨٧۶۵٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
بابک حسن پور غیبعلی ۶۳۶۰۰۲۲۷۲۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
آزاده حسن زاده محمدنقی ۵۶۷۶۵۸۷۷۶۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
امیر حسین پور حسین ۹۲۱۶۳۹۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید علی حسینی سید مهدی ۶۳۷۹۲۶۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید مهدی حسینی سید قاسم ۴۵٢٧٢١۵٧١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
زهرا حمیدی پور سعید ۴۳۱۰۹۰۱۳۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
نسرین خدابنده لو شعبانعلی ۴۰۲۰۱۶۴۰۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
پیام خداقلی امین ۶۳۴۴۶۴۷۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
احسان خزایی شعبانعلی ۴۲۰۹۷۸۲۳۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
مهدی خسروی علی ۹۲۱۴۷۹۸۲۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
فاطمه خضری مقدم یوسف ۲۱۲۳۰۹۰۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
هادی خلیفه محمدرسول ۳۲۴۰۱۸۳۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
زهرا خوشحال حسینعلی ۵۶۹۰۰۱۸۸۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
شیوا خیری علی ۱۶۵۴۲۷۹۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
سیدحسن دارستانی سیداحمد ۳۷۰۷۶۱۵۳۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
هانیه دانش تبار بهمن ۳۲۴۱۱۰۹۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
نیما دلاوری علیرضا ۵۲۰۸۹۵۴۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
فاطمه دلیری فر حسن ۱۲۵۰۴۰۰۹۴۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
ازرا دهقان حسین ۷۷۵۸۱۱۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
پریسا دهقان رحمان ۱۸۲۰۰۴۷۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
زهرا ذبیحی نعمت اله ۶۱۸۲۱۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
سیدجابر رازیان سیدمحمد ۷۵۴۲۵۸۸۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
میثم رجبى قاسم ۷۵۳۷۴۹۱۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نغمه رستگار حمید ۶۸۶۳۲۸۵۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نادره رضایی جمشید ۴۱۹۹۷۶۱۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
طیبه رضایی راد محمدعلی ۵۶۲۸۰۴۶۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نوید رهسپار رحمت الله ۵۵۶۰۳۶۳۴۴۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۴۵
حامد رییسی فاضل ۳۲۳۸۳۳۵۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
هادی رییسی زیدی حسین ۱۲۶۳۴۴۸۱۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فاطمه زارع ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
علی زارع محمدرضا ۴۴۲۰۴۷۴۲۰۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فری ناز زاهدی نوری حسین ۶۹۶۱۹۷۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
علی زمانی عبدالله ۱۶۱۰۲۷۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
سیما ساری محمدعلی ۱۲۱۰۰۷۰۷۱۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
زهرا سجودی امین خسرو ۴۴۰۷۱۴۲۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
نورا سعیدنیا محمد سعید ۲۲۷۹۹۷۱۰۳۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
احسان سلامی علیرضا ۷۴۰۱۷۵۳۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
هوشمند سلیمی نژاد هوشنگ ۶۸۳۳۵۴۷۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
سارا سلیمی احمد ١٣٢٠٨١٨٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
امیرحسین سیاحیان حسام الدین ۲۳۰۰۸۸۸۶۵۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
ثریا شریعتی جلال الدین ۳۷۳۲۳۲۱۶۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
فرشید شریعتی راد محمد ۱۸۸۲۵۵۰۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
انیتا شفارودی منوچهر ۲۶۴۷۸۲۵۷۸۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
سیرانوش شفیعی جاوید سیروس ۲۷۵۳۵۳۰۱۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
معصومه شهبازی شهاب ۴۱۲۰۱۷۸۱۶۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
علی شهبازی سعید ۴۲۰۰۰۶۲۴۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
مرضیه شهریاری هوشنگ ۲۳۰۰۳۳۳۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
آناشید شهیدی حسین ۶۷۴۵۱۷۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سمانه شیخی کوهسار یدالله ۴۸۸۹۸۱۱۰۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
منصور صادق زاده احمد ۲۵۷۲۶۳۱۸۲۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
الهام صادق مغانلو ۷۹۱۶۶۲۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
سیما صادقیان نظرعلی ۷۸۳۰۰۳۷۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
علیرضا صالحی نجفعلی ۶۱۵۹۶۶۷۰۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
الهام صغیر زمهریر اسداله ۱۰۵۱۰۲۱۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
میلاد صفایی رجبعلی ۲۱۳۰۳۱۲۳۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
وجیهه صفریان مجتبی ۱۱۹۰۱۵۷۶۸۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
مریم صفی آریان اسماعیل ۱۸۲۴۶۱۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
نرگس صمیمی ابوالقاسم ۱۸۵۰۲۴۶۷۹۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
محمد طاهری یعقوب علی ۵۹۴۸۴۰۴۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
حمید عابدیان علی ۱۱۷۱۲۷۶۱۸۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
زهرا عبدالغنی امیر ۱۵۲۳۸۴۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
مریم عبدالهی محمود ۴۹۳۱۵۶۹۰۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
فاطمه عظیمی یوسف ۳۳۴۱۲۲۲۷۸۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
نسترن علامی شهرام ۱۶۰۷۲۶۴۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
شیرین علایی فر عسگر ۷۹۳۲۸۰۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
عرفان علی نجاتی علی ۵۲۰۲۱۱۲۶۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
سید فیاض فرزین فر سید جواد ۹۲۲۷۴۸۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
امیر قاسم پور حبیب ۱۸۵۰۱۸۹۳۶۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
معصومه قاسم زاده محمود ۴۳۲۳۳۳۷۱۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
مهدی قاسم زاده حسن ۷۹۳۷۵۰۰۷۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
مهشید قاسم زاده اصغراقا ۱۰۶۰۷۵۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
نرگس قاسمی معبود تقی ۲۷۲۱۶۵۲۶۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
محبوب قدرتی حسین ۷۸۰۶۵۲۵۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
سجاد قدیمی کمی اباد جلیل ۱۷۱۵۴۳۲۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صادق قربانی امین الله ۷۸۰۹۷۱۵۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
وحید قلیچ خانی علی ۷۰۱۴۸۴۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صبا کاظمی جلیلی ۷۸۳۹۸۶۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
امیرحسین کامجو ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سمانه کریمی رزکانی شعبان ۳۲۲۹۱۳۲۲۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
مهدخت کریمى حیدرى امرالله ۵٣۴٨٨٧۶٨۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سهیلا لطیفی لطیف ۶۸۱۹۴۱۴۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
فاطمه مالکی فارسانی هوشنگ ۱۲۹۲۹۹۹۱۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
غزل ماهروزاده محمدرضا ١٨٠٧٢٣٢١ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
زهره / ناهید محبی حسن ۴۹۳۱۳۸۷۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
هانیه محمدقلی زاده بیوک اقا ۴۱۰۰۹۱۴۲۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فاطمه محمدی نژاد یوسف ۳۵۰۱۲۰۵۱۹۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
نجمه محمودآبادی احمد ۷۹۳۰۵۷۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
سمانه مریدی فر محمدعلی ۱۹۹۰۰۶۰۶۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مژده هاشم ۶۸۲۵۸۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
محمد مظاهرى کلهرودى غلامرضا ١۶۴۶٢٠٢۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مظفری اوغانی ابراهیم ۶۷۳۲۶۶۱۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
مهسا معروفی الیاس ۸۲۴۶۲۱۲۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
بهناز معزز کورعباسلو بهبود ۷۳۹۹۹۲۰۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
مهرداد معمارپور ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
لادن ملازاده علی ۹۴۳۲۰۰۱۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
افسانه نوروزی  محمدتقی ۸۲۰۱۶۱۲۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
آزاده نیکو ایرج ۶۱۲۱۳۷۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نیکو واقفی نژاد سید فریدون ١٢٩٢٣٧٢٢۴٩ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
داوود هاشمی یوسف ۵۳۳۵۹۱۱۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نگین یراقی فرد علیرضا ۱۴۷۳۱۶۴۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵
طاهره یوسفی نیا حسن ۵۶۹۰۰۴۹۵۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵

 

 

پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
جمعه, 16 مهر 1395 | 9:00 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۶ مهر ۹۵

16 مهر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ شنبه ۲۴ مهر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۳۰ مهر ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ،

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

اسامی پذیرفته شدگان تست ۱۶ مهر

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
ونوس ادریسی
حسین ارفعی نیا
الهه استکی
سعیده اکبری
فاطمه اگزوشنی
زینب ایمانی
عاطفه آقاجانی
زینب آقایی
مهین بادپر
فرخ الله بخیتاری
محمدحسین بدرلو
رضا برزگر
هلیا برزوی
امیر حسین تورانی
مهتا تیموریان
سعید جلیلی
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
محمدرضا جوانبخت
سعید حاجی زاده
مینو حسن نژاد
امیر حسین پور
سارا خسروی پور
جمیله خطیب شهیدی
هادی خلیفه
معصومه دارابی امین
معصومه دارابی
زهرا دلبسنه
عزرا دهقان طوران
سیدجابر رازیان
میثم رجبى
تینا رضا خانی
زهره رضایی
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
سمیه رمضانی
علی زارع
مریم ساعتچی
زهرا سجودی امین
هوشمند سلیمی نژاد
شبنم شجایی
زینب شکوهی
مرضیه شهریاری
شیما شهلا منش
آناشید شهیدی
مریم شوشتری
بهناز شوهانی
وحید شیخ سامانی
سیما صادقیان
زهرا ضیایی
حسین طالبی
محمد طاهری
مهدی طوماری
مهدی عباد سیچانی
محمد عزیزی
حسن عطایی
نیلوفر عنابستانی
شبنم غدیری
ابوذر غفاری
عبداله غفاری
جمیله فارچی
احد فانی ملکی
فرزانه فرهادی
محمدرضا فریعقوبی
مهدی قادری
الناز قاسمی
حسین قاسمی مارچوبه
سیمین قوامی
محمد تقی قیاسی
نیلوفر گودرزی
آرمین گودرزی
طاهره گودرزی
ناهید محبی
اوا محسنی
الهام مختاری زاده
سینا مرادی نیا
مهرناز مطلوب طلب
میثم مقدسی
شیما ملاجعفر
فرناز ملامحمد
مرتضی ملتجی محمودابادی
رضا ملک محمدی
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
پریسا ناصح
مریم نجفی
شیوا نژد محمدزاده
محمد نصیری
ایمان نقدی
محمدعلی نمایشی
میثم نوایی
نوشین نورایی
هوتن هادیان
داوود هاشمی
ریحانه همسایگان
سه شنبه, 13 مهر 1395 | 2:38 ب.ظ

شروع ششمین دوره دوبله ۱۴ شهریور ۹۵

13 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

اولین جلسه دوره روز چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰  و از جلسه دوم روز های پنج شنبه ساعت ۱۳ تا ۱۷ به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

اسامی پذیرفته شدگان

 

 

نام نام خانوادگی
الیا انتظام
پانته آ بنیادی راد
زهره پورغفار
فیروزه تاجدینی
پویا تاجیک
تهمیه جاوید سخن
مرتضی خان محمدی
مرتضی رحمانی
ندا شکری
علیرضا قاضی
فاطمه محمودی
حسین مظلومی فرد
مهرزاد معمارنژاد
میثم مقدسی
اریا منصوری

 

پنج شنبه, 08 مهر 1395 | 1:02 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان ششمین دوره دوبله ۸ مهر ۹۵

8 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر ماه

شروع دوره اولین جلسه  از چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰  و جلسه دوم به بعد پنج شنبه ها ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۳تا ۱۷

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

 

 

نام نام خانوادگی
محسن ابراهیمی پور
جوانه اویسی
پانته آ بنیادی راد
زهره پورغفار
فیروزه تاجدینی
پویا تاجیک
تهمیه جاوید سخن
مهدیه رازبانی
مرتضی رحمانی
بیگدلی روح الله
مرضیه سید احمدی
فربد فرزانه
علیرضا قاضی
علیرضا قاضی
فاطمه محمودی
فاطمه محمودی
حسین مظلومی فرد
مهرزاد معمارنژاد
میثم مقدسی
اریا منصوری
سحر نادری
 ندا  شکری