بایگانی برچسب: s

یکشنبه, 20 فرو 1396 | 11:38 ق.ظ

شروع دوره هفدهمین خبرنگاری مقدماتی۲۱ فرودین ۹۶

20 فروردین 1396

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره دوشنبه ۲۱ فرودین ۹۶  از ساعت ۱۷٫۳۰ تا ۲۰

نام نام خانودگی
ایدا اقا میزرایی
ساچلی پیر محمدی
خشایار شاهسون
مرتضی کاشی
سیروس کریمی
مهدیه کسایی زاده
فاطمه سادات محمدی
مریم نکو
لیلا هدایتی فرد
   
   
   
چهارشنبه, 27 بهم 1395 | 4:13 ب.ظ

شروع هفدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»۲۹ بهمن ۹۵

27 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

مبانی اجرا: ۵ جلسه  اساتید  : ۲ جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن ۳ جلسه رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی: ۵ جلسه محمد رضا قلمبر

شروع دوره از جمعه ۲۹ بهمن ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

هفدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
مبانی اجراکلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبلنی اجرا کلاس ۲۵ هفته چهارم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
مبانی گویندگی ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته دوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته چهارم
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی ۲۴ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ هفته اول
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۶ هفته سوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

گروه A

نام نام خانوادگی
عاطفه اسدی
سعید اشرف زاده
سعید اکبری
فاطمه پریدار
حدیث ترابی
پگاه جعفرى
یاشار حمیدزاده
امیر هوشنگ رضایی
حمید رضا زارع
شورانگیز سیفی پور
اشکان شجاعی
مسعود کاظمی
ارزو کاظمی
محمدحسین لریجانی
عباس موزون
ابریم هارونی
   

 

گروه b

نام نام خانوادگی
الهام افتخاری
مهدی اقا محمدی
ابراهیم امراللهی
حلیمه امینی
خدیجه بسط احمدی
امیر رضا خیرالهی
معصومه درخشان
درین درمنش
عاطفه رضوان نیا
سمیه صفری
زهرا طالبی
امجد فرحزاده
فرناز فردوس
سامره فضلی سوته
مهشید قنبرى
امیر هوشنگ کی منش
شکوفه نوروزی
   

 

 

گروه c

نام نام خانوادگی
نیما امینی
علی توکلی
سمانه حرفت
امیر حیدریان
زهرا خدابین
محمدرضا دباغ
داریوش دوانی
مریم زمانی
اسیه شریفی
مریم شهبازیان
محمد صادقی
زهرا صدرآرا
زهرا طالبی
بیتا عادل
ابوالفضل قبادی نژاد
عماد مقدم
یحیی موافق قدیرلی

 

چهارشنبه, 13 بهم 1395 | 5:04 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره دوبله۱ (استاد جلیلوند) ۱۴ بهمن ۹۵

13 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره ۱۴ بهمن ۹۵ این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مینا سیف
رضا شیشگر
یاسمن صباغی
حسن عقیقی
محمدرضا فخاری
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
بهاره موسوی
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
سه شنبه, 28 دی 1395 | 4:14 ب.ظ

شروع چهارمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۳۰ دی ۹۵

28 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
حسین احمدی
میترا بیات
مرضیه چهانگیری
فیروزه خزاعی
ندا شکری
اناشید شهیدی
رقیه قهرمانی
فراز مهرابی
   
   
   
   
جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
پنج شنبه, 02 دی 1395 | 8:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان نهمین دوره دوبله ۳ دی ۹۵

2 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۷ دی ماه

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۹دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

نام نام خانوادگی
علی ابراهیمی
محمدصادق اردانی
محمد اسدی
ایمان امیری حبیب اباد
غزال آذری
ازیتا بابازاده
مرجان بدیعی
سپهر بشیریان
محمود بیرانوند
مهدی پرهامی
صابره پناهیده
حمید جلوه دار
فاطمه خسروی
افسانه صادقی
سارا عبدالهی
فرزانه فرشیدمنش
فرزاد فرمانی زاده
علی قادری
بهمن قبادی
فاطمه قنبری
خسرو کلانتری
شبنم محمدپوری
بهنام محمدی
محمد مهدی معصومی
نسترن ملکی
مونا ناقلی
سایه وحیدی پور
 بشیر  سبک دست
| 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
   
سه شنبه, 02 آذر 1395 | 3:26 ب.ظ

دوبله فیلم نابغه در استودیو مدرسه عالی رسانه

2 آذر 1395

مدیر دوبلاژ:استاد  اکبر منانی

گویندگان:رضا فضل اله نژاد، محمد رضافصیحی‌نیا،محمد‌ملکی،علیرضا اوحدی

میترافضائلی،مهسا‌شاکری،ایدا‌ و ارمیتاصنعتکار،مینازکیلو،اناعلامی،نگارازاد.

فرید‌اجورلو.هیراد حاتمی.

صدابردار : علیرضااوحدی

استودیو مدرسه عالی رسانه

انوس فیلم 

 

دوشنبه, 17 آبا 1395 | 1:01 ق.ظ

زمانبندی تست اجرا و گویندگی برنامه تلویزیونی بروبچ اعلام شد

17 آبان 1395

با توجه به ثبت نام بیش از ۱۳۰ نفر از دانشجویان مدرسه عالی رسانه برای تست اجرا و گویندگی برنامه بروبچ بر اساس زمانبدی اعلام شده در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند

توجه : به  هیچ عنوان زمانبدی اعلام شده تغییر نمی کند و در صورت عدم حضور در زمانبدی اعلام شده زمان دیگری جایگزین نمی شود

حتما دو قطع عکس و کپی کارت ملی به همراه داشته باشید

نام نام خانوادگی نام پدر کد ملی تاریخ ساعت
فاطمه احمدی فضل الله ۲۳۷۴۴۳۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
رضا احمدی عبدالعلی ۱۸۴۰۷۳۳۱۸۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اردشیری حسین ۹۳۰۷۵۱۶۵۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
لیلا اصغری جمال ۱۶۵۰۴۶۹۳۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳
زهراسادات الطافی رحیم ۶۵۹۵۰۴۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
ساناز الیاس پور سعید ۱۸۱۰۲۵۱۵۵۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
فاطمه امیری علی باز ۲۲۸۰۵۴۷۱۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
علیرضا اوجاقی شیرمرد مهدی ۱۰۸۵۳۷۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۱۵
وفا باقری فیض الله ۲۲۲۱۰۴۵۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
محمدحسین بدرلو فتح اله ۵۸۷۹۹۵۵۹۲۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
عهدیه برزگری سخویدی غلامرضا ۷۷۷۸۶۴۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
سید مصطفی بنی مهد گلسفید میر احمد ۲۷۰۹۹۷۰۴۱۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۳۰
فرناز بیات محمدعلی ۳۱۰۱۴۵۰۰۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
زهره پورغفاراقدم یداله ۱۳۰۳۹۰۳۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
اعظم پیلتن محمد حسن ۷۷۷۹۶۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
پیمان پیمان جواد ۱۰۰۹۶۱۷۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۳:۴۵
امیرحسین تورانی شمس ا… ١٢١۴٩۵٨۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر توکلی ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سیده مهدیه توکلی سید شریف ۱۶۳۹۹۴۴۱۹۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
سحر ثقفی فیروز ۱۹۴۴۸۹۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴
نسا جابرابن انصاری علی ۸۲۳۹۱۸۶۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
محمد جابری زاده مسعود ۴۱۲۰۱۹۱۹۳۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
تهمینه جاویدسخن على آقا ٧٣٧۴۶٩٨٣ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیرعطا جولایی خسرو ۲۰۸۰۰۳۹۳۹۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۱۵
امیر چاچه ئی قهی  علیرضا ۱۶۸۶۲۲۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
مهدیه چگینى على ۴٩٢١٨٧۶۵٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۴:۳۰
بابک حسن پور غیبعلی ۶۳۶۰۰۲۲۷۲۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
آزاده حسن زاده محمدنقی ۵۶۷۶۵۸۷۷۶۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
امیر حسین پور حسین ۹۲۱۶۳۹۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید علی حسینی سید مهدی ۶۳۷۹۲۶۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵
سید مهدی حسینی سید قاسم ۴۵٢٧٢١۵٧١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
زهرا حمیدی پور سعید ۴۳۱۰۹۰۱۳۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
نسرین خدابنده لو شعبانعلی ۴۰۲۰۱۶۴۰۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
پیام خداقلی امین ۶۳۴۴۶۴۷۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۱۵
احسان خزایی شعبانعلی ۴۲۰۹۷۸۲۳۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
مهدی خسروی علی ۹۲۱۴۷۹۸۲۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
فاطمه خضری مقدم یوسف ۲۱۲۳۰۹۰۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
هادی خلیفه محمدرسول ۳۲۴۰۱۸۳۱۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۳۰
زهرا خوشحال حسینعلی ۵۶۹۰۰۱۸۸۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
شیوا خیری علی ۱۶۵۴۲۷۹۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
سیدحسن دارستانی سیداحمد ۳۷۰۷۶۱۵۳۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
هانیه دانش تبار بهمن ۳۲۴۱۱۰۹۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۵
نیما دلاوری علیرضا ۵۲۰۸۹۵۴۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
فاطمه دلیری فر حسن ۱۲۵۰۴۰۰۹۴۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶
ازرا دهقان حسین ۷۷۵۸۱۱۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
پریسا دهقان رحمان ۱۸۲۰۰۴۷۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
زهرا ذبیحی نعمت اله ۶۱۸۲۱۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
سیدجابر رازیان سیدمحمد ۷۵۴۲۵۸۸۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۱۵
میثم رجبى قاسم ۷۵۳۷۴۹۱۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نغمه رستگار حمید ۶۸۶۳۲۸۵۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نادره رضایی جمشید ۴۱۹۹۷۶۱۹۲۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
طیبه رضایی راد محمدعلی ۵۶۲۸۰۴۶۷ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۳۰
نوید رهسپار رحمت الله ۵۵۶۰۳۶۳۴۴۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۶:۴۵
حامد رییسی فاضل ۳۲۳۸۳۳۵۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
هادی رییسی زیدی حسین ۱۲۶۳۴۴۸۱۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فاطمه زارع ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
علی زارع محمدرضا ۴۴۲۰۴۷۴۲۰۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷
فری ناز زاهدی نوری حسین ۶۹۶۱۹۷۴۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
علی زمانی عبدالله ۱۶۱۰۲۷۲۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
سیما ساری محمدعلی ۱۲۱۰۰۷۰۷۱۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
زهرا سجودی امین خسرو ۴۴۰۷۱۴۲۸۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۱۵
نورا سعیدنیا محمد سعید ۲۲۷۹۹۷۱۰۳۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
احسان سلامی علیرضا ۷۴۰۱۷۵۳۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
هوشمند سلیمی نژاد هوشنگ ۶۸۳۳۵۴۷۴ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
سارا سلیمی احمد ١٣٢٠٨١٨٧ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۳۰
امیرحسین سیاحیان حسام الدین ۲۳۰۰۸۸۸۶۵۳ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
ثریا شریعتی جلال الدین ۳۷۳۲۳۲۱۶۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
فرشید شریعتی راد محمد ۱۸۸۲۵۵۰۸ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
انیتا شفارودی منوچهر ۲۶۴۷۸۲۵۷۸۵ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۷:۴۵
سیرانوش شفیعی جاوید سیروس ۲۷۵۳۵۳۰۱۰۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
معصومه شهبازی شهاب ۴۱۲۰۱۷۸۱۶۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
علی شهبازی سعید ۴۲۰۰۰۶۲۴۹۶ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
مرضیه شهریاری هوشنگ ۲۳۰۰۳۳۳۱۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸
آناشید شهیدی حسین ۶۷۴۵۱۷۹۹ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سمانه شیخی کوهسار یدالله ۴۸۸۹۸۱۱۰۶۰ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
سیدعلیرضا(امیر) شیرخدایى سیدمحمدرضا ٨١٨٧٧٩۶١ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۱۵
منصور صادق زاده احمد ۲۵۷۲۶۳۱۸۲۲ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
الهام صادق مغانلو ۷۹۱۶۶۲۷۱ ۹۵/۰۸/۱۷ ۱۸:۳۰
سیما صادقیان نظرعلی ۷۸۳۰۰۳۷۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
علیرضا صالحی نجفعلی ۶۱۵۹۶۶۷۰۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
الهام صغیر زمهریر اسداله ۱۰۵۱۰۲۱۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
میلاد صفایی رجبعلی ۲۱۳۰۳۱۲۳۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶
وجیهه صفریان مجتبی ۱۱۹۰۱۵۷۶۸۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
مریم صفی آریان اسماعیل ۱۸۲۴۶۱۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
نرگس صمیمی ابوالقاسم ۱۸۵۰۲۴۶۷۹۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
محمد طاهری یعقوب علی ۵۹۴۸۴۰۴۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۱۵
حمید عابدیان علی ۱۱۷۱۲۷۶۱۸۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
زهرا عبدالغنی امیر ۱۵۲۳۸۴۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
مریم عبدالهی محمود ۴۹۳۱۵۶۹۰۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
فاطمه عظیمی یوسف ۳۳۴۱۲۲۲۷۸۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۳۰
نسترن علامی شهرام ۱۶۰۷۲۶۴۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
شیرین علایی فر عسگر ۷۹۳۲۸۰۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
عرفان علی نجاتی علی ۵۲۰۲۱۱۲۶۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۶:۴۵
ابوذر غفاری نادر ۷۰۵۶۴۵۹۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
سید فیاض فرزین فر سید جواد ۹۲۲۷۴۸۰۸۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
امیر قاسم پور حبیب ۱۸۵۰۱۸۹۳۶۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
معصومه قاسم زاده محمود ۴۳۲۳۳۳۷۱۵۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷
مهدی قاسم زاده حسن ۷۹۳۷۵۰۰۷۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
مهشید قاسم زاده اصغراقا ۱۰۶۰۷۵۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
نرگس قاسمی معبود تقی ۲۷۲۱۶۵۲۶۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
محبوب قدرتی حسین ۷۸۰۶۵۲۵۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۱۵
سجاد قدیمی کمی اباد جلیل ۱۷۱۵۴۳۲۴ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صادق قربانی امین الله ۷۸۰۹۷۱۵۰ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
وحید قلیچ خانی علی ۷۰۱۴۸۴۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
صبا کاظمی جلیلی ۷۸۳۹۸۶۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۳۰
امیرحسین کامجو ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سمانه کریمی رزکانی شعبان ۳۲۲۹۱۳۲۲۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
مهدخت کریمى حیدرى امرالله ۵٣۴٨٨٧۶٨۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
سهیلا لطیفی لطیف ۶۸۱۹۴۱۴۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۷:۴۵
فاطمه مالکی فارسانی هوشنگ ۱۲۹۲۹۹۹۱۱۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
غزل ماهروزاده محمدرضا ١٨٠٧٢٣٢١ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
زهره / ناهید محبی حسن ۴۹۳۱۳۸۷۷۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
هانیه محمدقلی زاده بیوک اقا ۴۱۰۰۹۱۴۲۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فرنوش محمدی امیرهوشنگ ۱۶۱۲۹۰۱۶ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
فاطمه محمدی نژاد یوسف ۳۵۰۱۲۰۵۱۹۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
نجمه محمودآبادی احمد ۷۹۳۰۵۷۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۱۵
سمانه مریدی فر محمدعلی ۱۹۹۰۰۶۰۶۶۸ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مژده هاشم ۶۸۲۵۸۳۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
محمد مظاهرى کلهرودى غلامرضا ١۶۴۶٢٠٢۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
رضا مظفری اوغانی ابراهیم ۶۷۳۲۶۶۱۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۳۰
مهسا معروفی الیاس ۸۲۴۶۲۱۲۷ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
بهناز معزز کورعباسلو بهبود ۷۳۹۹۹۲۰۲ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
مهرداد معمارپور ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
لادن ملازاده علی ۹۴۳۲۰۰۱۳۱ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۸:۴۵
افسانه نوروزی  محمدتقی ۸۲۰۱۶۱۲۳۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
آزاده نیکو ایرج ۶۱۲۱۳۷۱۳ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نیکو واقفی نژاد سید فریدون ١٢٩٢٣٧٢٢۴٩ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
داوود هاشمی یوسف ۵۳۳۵۹۱۱۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹
نگین یراقی فرد علیرضا ۱۴۷۳۱۶۴۹ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵
طاهره یوسفی نیا حسن ۵۶۹۰۰۴۹۵۶۵ ۹۵/۰۸/۱۸ ۱۹:۱۵

 

 

پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان