بایگانی برچسب: s

سه شنبه, 28 دی 1395 | 4:14 ب.ظ

شروع چهارمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۳۰ دی ۹۵

28 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
حسین احمدی
میترا بیات
مرضیه چهانگیری
فیروزه خزاعی
ندا شکری
اناشید شهیدی
رقیه قهرمانی
فراز مهرابی
   
   
   
   
جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
پنج شنبه, 16 دی 1395 | 3:06 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۷ دی ۹۵

16 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام نام خانوادگی ساعت
امیر هوشنگ رضائی ۹
شهرام کاظم زاده ۹
میثم غفاری ۹
سراج شیرین نیا ۹
زینب کیانی ۹:۱۵
محمدامین کلاته ۹:۱۵
سپیده پژوهان جم ۹:۱۵
نازنین زهرا رستمی ۹:۳۰
علی صریحی ۹:۳۰
مرضیه خدیر ۹:۳۰
الناز جنابی آشنا ۹:۴۵
افسانه صداقت راد ۹:۴۵
عباس طهماسب نیا ۹:۴۵
ساناز شیرانی ۱۰
آزیتا بابازاده ۱۰
محمد فارسی نژاد ۱۰
داود ناظریان ۱۰
معصومه علی محمدی ۱۰:۱۵
مینا حاجی غلام ۱۰:۱۵
مجید نایبی ۱۰:۳۰
امیرحسین فرخ پیام ۱۰:۳۰
معصومه عارضی ۱۰:۳۰
تینا بهشتی ۱۰:۳۰
معین بادپا ۱۰:۴۵
الهام خیر ۱۰:۴۵
حمید عبداله وند ۱۱
قنبر طاهریان ۱۱
حامد زنده دل ثابت ۱۱
هایده گرانهمت ۱۱
شیما متین پور ۱۱:۳۰
پوریا مرجانی ۱۱:۳۰
لیلا آذرنوش ۱۱:۳۰
علی کوشکی ۱۱:۳۰
پگاه محمدآبادی ۱۱:۴۵
فرانک ملکی ۱۱:۴۵
زینب زینب ۱۱:۴۵
فاطمه اسد الهی ۱۲
مهسا ساغری خداپرست ۱۲
فاطمه عبداللهی ۱۲
بهروز قنبری ۱۲:۱۵
زهرا نثاری ثانی ۱۲:۱۵
سیدرضا میرطباطبائی ۱۲:۱۵
نرگس پیرهادی ۱۴
سیده مطهره نقیب ۱۴
خدیجه آزادی ۱۴
سمیه جهانیان ۱۴
زهرا طلاساز ۱۴:۱۵
فاطمه بیگلری ۱۴:۱۵
نیکی شکیبایی ۱۴:۱۵
زهرا خاکساری ۱۴:۳۰
سید مسعود سید آقا یزدی ۱۴:۳۰
مهدی پورصدری ۱۴:۳۰
فاطمه ملکی ۱۴:۳۰
سپیده منشهمنش ۱۴:۴۵
پردیس پورصدری ۱۴:۴۵
بابک سلامی ۱۵
وحیده شعاعی ۱۵
محدثه کریمی ۱۵
فاطمه ضمیر رضوانی ۱۵:۱۵
زهرا براتی ۱۵:۱۵
ژیلا ژیلا ۱۵:۳۰
زهرا بختیاری ۱۵:۳۰
مونا خوش نشین ۱۵:۴۵
علیرضا بختیاری ۱۵:۴۵
میثم قربانی ۱۵:۴۵
فرحناز شاپوری ۱۵:۴۵
محمد امین کلاته ۱۶
محیا پسندیده ۱۶
اعظم برهان ۱۶
مهدی بهبودی ۱۶:۱۵
مسعود فراهانی ۱۶:۱۵
شهریار شیبانی ۱۶:۱۵
سپیده مالمیر انلاین
الهام شیخی انلاین
ارش امیری انلاین
یزدان تقیء انلاین
احمد قربانی انلاین
پریناز مهری انلاین
الهام بهمنی انلاین
تکتم عامری انلاین
منصوره فانی انلاین
محمدعلی خانی انلاین
حمید حسین پور انلاین
علی احمدی انلاین
مهدی جباری انلاین
فائزه موسوی انلاین
عاطفه عباسی انلاین
حامد اسمعیلی انلاین
حمید رضا خیربخش انلاین
امیرارسلان تقیان انلاین
هانیه مرادی انلاین
احسان مرادپور انلاین
رضا پورحسین انلاین
محمد رضا کوه خضری انلاین
نرگس نصیری انلاین
فاضل پولادی انلاین
فریبا مصطفوی انلاین
روژین فرد انلاین
فرهاد فخاری انلاین
پریوش کلانتری انلاین
راضیه حسینی انلاین
نسرین مساح انلاین
راضیه ابراهیم خانی انلاین
سمیه جعفری نژاد انلاین
غزال غیاثی انلاین
احسان اسماعیلی انلاین
فاطمه جعفری انلاین
محمدرضا اکبری انلاین
حسنا علی نیا انلاین
الهه عباس زاده انلاین
فاطمه مهدی نیا انلاین
محمدرضا وارنگرود انلاین
مهدی بوجار انلاین
هنگانه سلمانی انلاین
امیرحسین سرکاری انلاین
مهدی دارابی انلاین
معصومه میرزا پور انلاین
محمدرضا نصیری انلاین
نگار صادقی انلاین
سید مجید صادقی انلاین
محمد سعید اصغری انلاین
آرش واعظ انلاین
مونا کاظمی انلاین
سیاوش حیدری انلاین
ارمان خسروی انلاین
نیلوفر سلیمی انلاین

 

 

پنج شنبه, 02 دی 1395 | 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
   
چهارشنبه, 01 دی 1395 | 4:51 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح نهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) ۲ دی ۹۵

1 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه  ساعت ۱۳ از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۶ روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام نام خانوادگی ساعت
ایمان امیری حبیب اباد ۱۴
سایه وحیدی پور ۱۴
غزال آذری ۱۴:۱۵
سپهر بشیریان ۱۴:۱۵
محمدصادق اردانی ۱۴:۳۰
محمد اسدی ۱۴:۳۰
شبنم محمدپوری ۱۴:۳۰
حمید جلوه دار ۱۴:۴۵
فرزاد فرمانی زاده ۱۴:۴۵
نسترن ملکی ۱۵:۰۰
علی قادری ۱۵:۰۰
بهنام محمدی ۱۵:۱۵
مهدی کلانتری ۱۵:۱۵
محمد رضا فخاری ۱۵:۱۵
محمد مهدی معصومی ۱۵:۳۰
فرزانه فرشیدمنش ۱۵:۳۰
فاطمه خسروی ۱۵:۴۵
صابره پناهیده ۱۵:۴۵
نسرین ملکی ۱۶:۰۰
محمد رضایی ۱۶:۰۰
     
مونا ناقلی انلاین
علی ابراهیمی انلاین
مهدی پرهامی انلاین
افسانه صادقی انلاین
رضا حسینی انلاین
محمد رضا دماوندی انلاین
نرگس رحیمی انلاین
فاضل سخایی فرد انلاین
فریبا سعیدپور انلاین
روژین سلطانی انلاین
فرهاد سلیمانی احمدآباد انلاین
پریوش سیاه پوشان انلاین
راضیه سیاه صفوری انلاین
نسرین شهرودی انلاین
راضیه صفری انلاین
سمیه صمدی انلاین
غزال طهماسبی انلاین
احسان عابدیان انلاین
فاطمه عاملی انلاین
محمدرضا فرخ زاده انلاین
حسنا لارتی انلاین
الهه محسنی انلاین
فاطمه محمدزاده انلاین
محمدرضا مختاری انلاین
مهدی ملا زمانی انلاین
هنگانه موحدخواه انلاین
امیرحسین موذن انلاین
مهدی میربابا انلاین
حمیده میرمحمدی انلاین
ستاره یوسفیان انلاین
ساره یوصفی انلاین
     
     
پنج شنبه, 25 آذر 1395 | 5:21 ب.ظ

شروع پانزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)» ۲۶ اذر ۹۵

25 آذر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی

شروع دوره از جمعه ۲۶ اذر ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

پانزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه A

 

نام نام خانوادگی
سهیل باقری
رضا بخشی نیاز
احسان پورحسین
راضیه حاذقی
هنگانه حسینی
سید محمود حسینی واعظ
هومن دارابی
نرگس رفعت
زهرا سلیمی
امیر صادقی
آرش علی نیا
احسان علیزاده
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
پریوش نظری
مهتا نوع دوست

 

 

 

گروه B

نام نام خانودگی
راضیه افق
رضا اقبالی
غزال آذری
نگیسا آذری
سمیه باقری حسن کیاده
حسنا پولادی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
حمید چیت ساز
زهرا حیدری
اسما سلمانی
علی صادقی
مهدی عباس زاده
فاطمه فرد
مصطفی محقق منتظری
نسرین محمدرضایی
امیرحسین مساح
فرهاد مقربی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
شقایق وارنگرود

 

 

گروه C

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
محمد سعید اکبری
اشکان بوجار
محمد رضا جامعی
ستاره خسروی
مریم سام دلیری
محمد سرکاری پیرلوجه
فاضل صادق پور
فریبا فرزانه
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
الناز محمدپور
الهه مصطفوی
افسانه مهدی نیا
زیبا وزیری نژاد

 

جمعه, 19 آذر 1395 | 10:47 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹ اذر ۹۵

19 آذر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۶ اذر  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
منا ابیض
دیار اسلامی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
مریم اعتمادزاده
محمد حسن اعتمادفر
راضیه افق
رضا اقبالی
مهلا اکبری
محمد سعید اکبری
سحر الله دادی
غزال امیری
ثریا امین خندقی
غزال آذری
نگیسا آذری
علی آگده
میثم بابانژاد
محمد بابایی
پری بارانی
سهیل باقری
سمیه باقری حسن کیاده
رضا بخشی نیاز
سپهر بشیریان
نازی بلبلی
اشکان بوجار
علی اکبر بیات
غزل پاک نیت
احسان پورحسینی
فاطمه پورشیخی
حسنا پولادی
فریبا پیوندی
محمد رضا جامعی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
سپیده جهانیان
نگار چوبداری
حمید چیت ساز
شایان حاجی اسماعیلی
مهدی حاجی محمدی
راضیه حاذقی
مهناز حسن پور
حسین حسن خانی
سید محمود حسینی واعظ
زهرا حیدری
ستاره خسروی
هومن دارایی
سارا دماوندی
نرگس رفعت
مریم سام دلیری
مرتضی سخایی فرد
محمد سرکاری پیرلوجه
اسما سلمانی
حسین سلیمانی احمدآباد
زهرا سلیمی
سمانه سادات سیاه پوشان
مریم سیاه صفوری
مریم شهرودی
فاضل صادق پور
علی صادقی
امیر صادقی
سمیه صفری
فاطمه صمدی
نیلوفر عابدیان
یوسف عاملی
مهدی عباس زاده
آرش علینیا
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
نرگس فرخ زاده
فاطمه فرد
فریبا فرزانه
سهیلا طهماسبی
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
حمیدرضا لارتی
مهدی محسنی
مصطفی محقق منتظری
الناز محمدپور
نسرین محمدرضایی
مسعود محمدزاده
مهدی مختاری
امیرحسین مساح
الهه مصطفوی
فرهاد مقربی
مصطفی ملا زمانی
افسانه مهدی نیا
زهرا موحدخواه
علی موذن
میترا میترا
مریم السادات میربابا
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
عاطفه میرمحمدی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
پریوش نظری
مهتا نوع دوست
هنگامه هنگامه
شقایق وارنگرود
زیبا وزیری نژاد
محمد یوسفیان
راضیه یوصفی

 

سه شنبه, 02 آذر 1395 | 3:26 ب.ظ

دوبله فیلم نابغه در استودیو مدرسه عالی رسانه

2 آذر 1395

مدیر دوبلاژ:استاد  اکبر منانی

گویندگان:رضا فضل اله نژاد، محمد رضافصیحی‌نیا،محمد‌ملکی،علیرضا اوحدی

میترافضائلی،مهسا‌شاکری،ایدا‌ و ارمیتاصنعتکار،مینازکیلو،اناعلامی،نگارازاد.

فرید‌اجورلو.هیراد حاتمی.

صدابردار : علیرضااوحدی

استودیو مدرسه عالی رسانه

انوس فیلم 

 

جمعه, 21 آبا 1395 | 11:15 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان هشتمین دوره دوبله ۲۱ ابان ۹۵

21 آبان 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۲۴ ابان

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود. شروع دوره جمعه ۲۸ ابان از ساعت ۱۳ تا ۱۷

استاد شروین قطعه ای

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

فرید اجرولو
فرشته الوندی
وفا باقری
عاطفه بقدایی
نپتون پشم فروش
پویا تاجیک
بجهت توجه
رضا جمال
امیر ذبیحیان
مینا ذکی لو
شیرین روستایی
ناهید سلیمانی
سمیه سمیعی
فریبا سنایی
محمد حسین شریفی
مهدیار طاهری
انالی طاهریان
مریم غلامی
اروین کالستیانس
مهدخت کریمی
رضا ملکی
زهرا موسوی
لیلا هلالی
الهام ونکی