بایگانی برچسب: s

جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

پنج شنبه, 16 دی 1395 | 3:06 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۷ دی ۹۵

16 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام نام خانوادگی ساعت
امیر هوشنگ رضائی ۹
شهرام کاظم زاده ۹
میثم غفاری ۹
سراج شیرین نیا ۹
زینب کیانی ۹:۱۵
محمدامین کلاته ۹:۱۵
سپیده پژوهان جم ۹:۱۵
نازنین زهرا رستمی ۹:۳۰
علی صریحی ۹:۳۰
مرضیه خدیر ۹:۳۰
الناز جنابی آشنا ۹:۴۵
افسانه صداقت راد ۹:۴۵
عباس طهماسب نیا ۹:۴۵
ساناز شیرانی ۱۰
آزیتا بابازاده ۱۰
محمد فارسی نژاد ۱۰
داود ناظریان ۱۰
معصومه علی محمدی ۱۰:۱۵
مینا حاجی غلام ۱۰:۱۵
مجید نایبی ۱۰:۳۰
امیرحسین فرخ پیام ۱۰:۳۰
معصومه عارضی ۱۰:۳۰
تینا بهشتی ۱۰:۳۰
معین بادپا ۱۰:۴۵
الهام خیر ۱۰:۴۵
حمید عبداله وند ۱۱
قنبر طاهریان ۱۱
حامد زنده دل ثابت ۱۱
هایده گرانهمت ۱۱
شیما متین پور ۱۱:۳۰
پوریا مرجانی ۱۱:۳۰
لیلا آذرنوش ۱۱:۳۰
علی کوشکی ۱۱:۳۰
پگاه محمدآبادی ۱۱:۴۵
فرانک ملکی ۱۱:۴۵
زینب زینب ۱۱:۴۵
فاطمه اسد الهی ۱۲
مهسا ساغری خداپرست ۱۲
فاطمه عبداللهی ۱۲
بهروز قنبری ۱۲:۱۵
زهرا نثاری ثانی ۱۲:۱۵
سیدرضا میرطباطبائی ۱۲:۱۵
نرگس پیرهادی ۱۴
سیده مطهره نقیب ۱۴
خدیجه آزادی ۱۴
سمیه جهانیان ۱۴
زهرا طلاساز ۱۴:۱۵
فاطمه بیگلری ۱۴:۱۵
نیکی شکیبایی ۱۴:۱۵
زهرا خاکساری ۱۴:۳۰
سید مسعود سید آقا یزدی ۱۴:۳۰
مهدی پورصدری ۱۴:۳۰
فاطمه ملکی ۱۴:۳۰
سپیده منشهمنش ۱۴:۴۵
پردیس پورصدری ۱۴:۴۵
بابک سلامی ۱۵
وحیده شعاعی ۱۵
محدثه کریمی ۱۵
فاطمه ضمیر رضوانی ۱۵:۱۵
زهرا براتی ۱۵:۱۵
ژیلا ژیلا ۱۵:۳۰
زهرا بختیاری ۱۵:۳۰
مونا خوش نشین ۱۵:۴۵
علیرضا بختیاری ۱۵:۴۵
میثم قربانی ۱۵:۴۵
فرحناز شاپوری ۱۵:۴۵
محمد امین کلاته ۱۶
محیا پسندیده ۱۶
اعظم برهان ۱۶
مهدی بهبودی ۱۶:۱۵
مسعود فراهانی ۱۶:۱۵
شهریار شیبانی ۱۶:۱۵
سپیده مالمیر انلاین
الهام شیخی انلاین
ارش امیری انلاین
یزدان تقیء انلاین
احمد قربانی انلاین
پریناز مهری انلاین
الهام بهمنی انلاین
تکتم عامری انلاین
منصوره فانی انلاین
محمدعلی خانی انلاین
حمید حسین پور انلاین
علی احمدی انلاین
مهدی جباری انلاین
فائزه موسوی انلاین
عاطفه عباسی انلاین
حامد اسمعیلی انلاین
حمید رضا خیربخش انلاین
امیرارسلان تقیان انلاین
هانیه مرادی انلاین
احسان مرادپور انلاین
رضا پورحسین انلاین
محمد رضا کوه خضری انلاین
نرگس نصیری انلاین
فاضل پولادی انلاین
فریبا مصطفوی انلاین
روژین فرد انلاین
فرهاد فخاری انلاین
پریوش کلانتری انلاین
راضیه حسینی انلاین
نسرین مساح انلاین
راضیه ابراهیم خانی انلاین
سمیه جعفری نژاد انلاین
غزال غیاثی انلاین
احسان اسماعیلی انلاین
فاطمه جعفری انلاین
محمدرضا اکبری انلاین
حسنا علی نیا انلاین
الهه عباس زاده انلاین
فاطمه مهدی نیا انلاین
محمدرضا وارنگرود انلاین
مهدی بوجار انلاین
هنگانه سلمانی انلاین
امیرحسین سرکاری انلاین
مهدی دارابی انلاین
معصومه میرزا پور انلاین
محمدرضا نصیری انلاین
نگار صادقی انلاین
سید مجید صادقی انلاین
محمد سعید اصغری انلاین
آرش واعظ انلاین
مونا کاظمی انلاین
سیاوش حیدری انلاین
ارمان خسروی انلاین
نیلوفر سلیمی انلاین

 

 

پنج شنبه, 02 دی 1395 | 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
   
جمعه, 21 آبا 1395 | 10:42 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۲۱ ابان ۹۵

21 آبان 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۴ ابان می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۲۸ ابان  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ، پیمان طالبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۱ ابان 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
علی الهیاری مهر
هاله امرالهی
فرزاد امیدی
شیوا اویسی
زهرا آخوندی سنجانی
سودابه آقابیگ لو
وسام آل کثیر
ایراندخت بلورچی
الهام بیک زاده
آرش تفرشی حسینی
نوید جامعی
اسیه جفعری
شیما جلالی
محسن جمالی
نسیبه حاجی چاووشی
امین حاجی خانی
لعیا حسن علی زاده
لعیا حسن علی زاده
فاطمه حسینی
پریا حضرتی
پریسا حیدری
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزائی
کوثر خناری نژاد
تینوش دبیری
ساناز دژاهنگ
حمیده دهقانی
سلاله دهقانی
الهه رضوان نوبهار
زهره زوارییان کچویی
سمیرا ستاری
سارا سعیدی فر
فائزه سلیم ابادی
جواد سیفی
نرجس شاه علی
مرجان شفیع
فاطمه شمس
اناهید صیامی
مهنا طوسی نژاد
زهرا عابدینی مقانکی
مریم عبدالهی
نسیم غنمی
حدیث فرمانی
فرانک فرهنگ
سارا فلاح
فرامرز فهیم
حسین فولاد لو
علیرضا قاضی
صبا کاظمی
نیما کاوسی
لیلا کرکچی
محمدمهدی محراب بیگی
مریم محمدپور
پوریا مرجانی
نیلوفر مشیری
مهرزاد معمارنژاد
نازنین منتظری
مژگان مهدی زاده
ریحانه مومنی
مرضیه میرزاخانی
مونا ناقلی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
مینو نصیری
محمد نظری
محمد نعیمایی
سحر وظیفه
ملیکا یعقوبی
محمد

مهدیه

یلالی

رشیدی

جمعه, 14 آبا 1395 | 3:21 ب.ظ

انتخاب مجری برای برنامه تلویزیونی بروبچ

14 آبان 1395

کلیه دانشجویان دوره های گویندگی و اجرا مدرسه عالی رسانه برای حضور به عنوان مجری , گوینده, تدوینگر , صدا بردار و … می تواند در مراحل مختلف تولید برنامه که در استودیو مدرسه عالی رسانه ضبط می شود مشارکت داشته باشند

علاقه مندان در این مرحله برای تست اجرا و گویندگی ابتدا در سایت ثیت نام و با ارسال نمونه کار های خود در کار گروه برنامه بروبچ می توانند در تست و انتخاب مجری شرکت کنند

ساختار کلی برنامه عبارتست از حضور شش نفر از دانشجویان در قالب گروه های سه نفره  در استودیو که به صورت هفته ای با توجه به نوع محتوا و خلاقیت در برنامه حضور می یابند.

 

ثبت نام 

 

پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
پنج شنبه, 08 مهر 1395 | 1:02 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان ششمین دوره دوبله ۸ مهر ۹۵

8 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر ماه

شروع دوره اولین جلسه  از چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰  و جلسه دوم به بعد پنج شنبه ها ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۳تا ۱۷

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

 

 

نام نام خانوادگی
محسن ابراهیمی پور
جوانه اویسی
پانته آ بنیادی راد
زهره پورغفار
فیروزه تاجدینی
پویا تاجیک
تهمیه جاوید سخن
مهدیه رازبانی
مرتضی رحمانی
بیگدلی روح الله
مرضیه سید احمدی
فربد فرزانه
علیرضا قاضی
علیرضا قاضی
فاطمه محمودی
فاطمه محمودی
حسین مظلومی فرد
مهرزاد معمارنژاد
میثم مقدسی
اریا منصوری
سحر نادری
 ندا  شکری

 

| 10:25 ق.ظ

شروع نهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

8 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

نام نام خانوادگی
امید امیرانی
فاطمه بارونیان
ریحانه بهرامی
امیر بیشه
اعظم پیلتن
تهمینه جاودسخن
فاطمه حسن زاده
نغمه رستگار
زهرا رمضان دوست
عسل رنجبر
علی زمانی
سارا سلیمی
مهشید قاسم زاده
مینا کریمی
بهناز معزز
محیا نصرالهی
ریحانه نعمتی تبار
کاظم نعیمی
ازاده نیکو
پنج شنبه, 01 مهر 1395 | 10:58 ق.ظ

گروه بندی دوازدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

1 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۲ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

 

دوازدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
ازاده ادیبی
لیلا اصغری
فاطمه امیری
فاطمه ایروانی
الهه باطانی
مصطفی بنی مهد
روح الله بیگدلی
سارا پورنگ
سحر توکلی
مهدیه چگینى
بهاره حاصلیان
آزاده حسن زاده گرمه
فاطمه زارع
سحر سالدوز
لیلا سیدی
زهرا شریفی
محبوبه فرهادی
بهنام فیض الهی
محمود قلی پور
نجمه محمودآبادی
فاطمه مرادی
محمد مظاهرى کلهرودى
ایمان نجاریان
حامد نزل آبادی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
صبا ابراهیمی مطلق
امید اسداللهی
علیرضا اوجاقی شیرمرد
مهرنوش بهادری
بتول پاکدامن
محمد جابری زاده
ماندانا جلیل زاده
امیر چاچه ئی قهی
زهرا حسنی
مهدی خسروی
محمدامین رفیعی
حامد رییسی
فری ناز زاهدی نوری
ریحانه سلطانلو
مهسا شمس
مهدی شوکلیوفرد
میلاد صفایی
مهسا صفری
فاطمه عبدالوند
معصومه قدرتی
محبوبه قدرتی
محمد کاشانی
مریم لگزیان
علی مولایی

 

 

گروه c

 

نام نام خانوادگی
سمیرا پورمند
زهرا جلالی
سیده مهشید جوانپور
زهرا خوشحال
شیوا خیری
احمد رحمانی
سمیه رفیعی
فرهاد زندشیراز
اعظم زینال زاده
نورا سعیدنیا
احسان سلامی
ثریا شریعتی
علی صفاپور
نرگس صمیمی
علی فرخ
فرخنده فروزان
زینب فکرجوان
صادق قربانی
سهیلا لطیفی
کیاندخت محمدی
معصومه مرادجانی
سمانه مریدی فرد
   
پنج شنبه, 11 شهر 1395 | 2:59 ب.ظ

شروع دومین دوره تخصصی تلویزیون ۱

11 شهریور 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع کلاسها از ساعت ۹ تا ۱۷

دانشجویان حتما لب تاپ همراه داشته باشند

نام نام خانوادگی
سارا شرحی
زهرا حمیدی پور
نگین یراقی فرد
یاسین خلیل ابادی
فاطمه عزیزی
مهدخت کریمی
منصور صادق زاده
نادره رضایی
سیرانوش شفیعی
سینا هوشمندی
فرشته الوندی
الهام امیری
اسما قپانوری