بایگانی برچسب: s

یکشنبه, 03 بهم 1395 | 3:36 ب.ظ

شروع دوره شانزدهمین خبرنگاری مقدماتی۴ بهمن ۹۵

3 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره دوشنبه ۴ بهمن ۹۵ از ساعت ۱۷٫۳۰ تا ۲۰

نام نام خانوادگی
زهرا اشرفی
فهیمه امیری
ذبیح الله تجری غریب آبادی
علیرضا چاواری
رقیه رشیدی
عماد شایسته
سارا صالح پور
مرتضی محمدی
فاطمه سادات محمدی اردستانی
سوده نیک زارع
   

 

پنج شنبه, 23 دی 1395 | 5:00 ب.ظ

شروع شانزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»۲۴دی ۹۵

23 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی ؛ ابوالفضل اینانلو

شروع دوره از جمعه ۲۴ دی ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته پنجم

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵

هفته پنجم

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
معین بادپا
زهرا براتی
مریم بهزادی
زهرا خاکساری
مونا خوش نشین
نازنین زهرا رستمی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
سید مسعود سید آقا یزدی
قنبر طاهریان
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
رقیه فتاحی
عاطفه کاشفی
زینب کیانی
پوریا مرجانی
فرانک ملکی
داور مهری الهیاری

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فاطمه اسد الهی
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
سپیده بهمنش
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
الهام خیر
وحیده شعاعی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
ژیلا طاهری
زینب علی پور
محمد فارسی نژاد
محدثه کریمی علویجه
فاطمه ملکی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان

گروه C

نام نام خانوادگی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
فاطمه بیگلری
مهدی جباری
ملاحت حیدری
محمدعلی خانی نوحدانی
محمد علی دارایی
حسین سلیمانی
عطیه سید محسنی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
تکتم عامری
احمد قربانی
سپیده مالمیر
مونا منصوری
ریحانه مومنی
عاطمه میر محمدی
پنج شنبه, 02 دی 1395 | 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
   
پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵
یکشنبه, 25 مهر 1395 | 11:42 ق.ظ

شروع دوره چهاردهمین خبرنگاری مقدماتی

25 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

کلاس ۲۵

 

 

همانه حسینی
طیبه داد ره
سحر زحمتکش
شعبانی
زهرا عنایت پور
نسرین قائم رحمتی
ام البنین کلانتری
فرزانه مجتهد
زهرا مرادی
فرناز مولا محمدی
مهین نظری
ربابه نگین
پنج شنبه, 01 مهر 1395 | 10:58 ق.ظ

گروه بندی دوازدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

1 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۲ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

 

دوازدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
ازاده ادیبی
لیلا اصغری
فاطمه امیری
فاطمه ایروانی
الهه باطانی
مصطفی بنی مهد
روح الله بیگدلی
سارا پورنگ
سحر توکلی
مهدیه چگینى
بهاره حاصلیان
آزاده حسن زاده گرمه
فاطمه زارع
سحر سالدوز
لیلا سیدی
زهرا شریفی
محبوبه فرهادی
بهنام فیض الهی
محمود قلی پور
نجمه محمودآبادی
فاطمه مرادی
محمد مظاهرى کلهرودى
ایمان نجاریان
حامد نزل آبادی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
صبا ابراهیمی مطلق
امید اسداللهی
علیرضا اوجاقی شیرمرد
مهرنوش بهادری
بتول پاکدامن
محمد جابری زاده
ماندانا جلیل زاده
امیر چاچه ئی قهی
زهرا حسنی
مهدی خسروی
محمدامین رفیعی
حامد رییسی
فری ناز زاهدی نوری
ریحانه سلطانلو
مهسا شمس
مهدی شوکلیوفرد
میلاد صفایی
مهسا صفری
فاطمه عبدالوند
معصومه قدرتی
محبوبه قدرتی
محمد کاشانی
مریم لگزیان
علی مولایی

 

 

گروه c

 

نام نام خانوادگی
سمیرا پورمند
زهرا جلالی
سیده مهشید جوانپور
زهرا خوشحال
شیوا خیری
احمد رحمانی
سمیه رفیعی
فرهاد زندشیراز
اعظم زینال زاده
نورا سعیدنیا
احسان سلامی
ثریا شریعتی
علی صفاپور
نرگس صمیمی
علی فرخ
فرخنده فروزان
زینب فکرجوان
صادق قربانی
سهیلا لطیفی
کیاندخت محمدی
معصومه مرادجانی
سمانه مریدی فرد
   
یکشنبه, 14 شهر 1395 | 11:18 ق.ظ

شروع دوره سیزدهمین خبرنگاری مقدماتی

14 شهریور 1395

 توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

استاد : علیرضا سمیعی

ادرس خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

کلاس ۲۵

محمد نصیری
بهناز شوهانی
احد فانی ملکی
هلیا برزوی
محمد تقی قیاسی
جمیله فاوچی
طاهره گودرزی
اوا محسنی
پنج شنبه, 04 شهر 1395 | 5:01 ب.ظ

شروع هشتمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

4 شهریور 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

فرید اجرلو
فاطمه احمدی
وفا باقری
هاشم جوانپور
امیر عطا جولایی
نسرین خدابنده لو
زهره زارعی
مهسا شمسیان
نیلوفر علمی
عرفان علی نجاتی
سجاد قدیمی
غزل ماهروزاه
محمد مهدی مهدویان
ازاده نادعلی
زهره نفیسی نیا

 

 

هفته اول رضا ساکی
هفته دوم سوسن حسنی دوخت
هفته سوم دکتر احمدی
هفته چهارم ابوالفضل اینانلو
هفته پنجم رضا کشاورز
 
شنبه, 30 مرد 1395 | 11:06 ق.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۲۹ مرداد ۹۵

30 مرداد 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ سه شنبه ۲ شهریور می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۵ شهریور ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان

اجرای رادیویی: نیما رییسی، سیروس رجبی ،

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ،

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

 

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۹ مرداد ۹۵

نام نام خانوادگی
یاسمن ابراهیمی
لیلا اردشیری
هاله اسن
زهرا اقابیگی
اکرم اهوئی
هما باباشی
حمیدرضا بصیری
حسین به اذین
راضیه بهادری
کیوان پاک زادان
مرضیه پاکدامن
زهرا ثقفی
تهمنه جاودسخن
امید چهل امیرانی
بهاره خالقی
راحله دهافین
مولود دهقان
نرگس دینداری
موبینا رحمتی
نسرین رحیمی جعفری
نغمه رستگاری
اذر رضایی
امیر رضایی
لیلا رضایی
فاطمه رضائیان
میلاد رفعتی زاده
زهرا رمضان دوست
عسل رنجبر
کوثر رنجبر
نوید رهسپار
سارا روحی زاده
محمد مهدی رئوفی نژاد
سپیده زرباقی
سحر زنگنه
فرزانه زواریان
راضیه سامانی
محیا ستوده نیا
محیا ستوده نیا
احمد رضا سید طاهری
کیان شکرایی
رهام صانعی
مهدی طجرلو
سارا عسگری
سارا عطایی
فرزانه عنایتی
مهدی غضنفری
نوشین قدرت زاده
مهرداد قلی زاده
نرگس قهری صارمی
بهداد قوی قلب
معصومه کرمانی
کوشا گودرزی
مینا محمدیان
هنگامه محمودی
بهناز معزز
مهرگان مهرپرور
فاطمه میزرا بیگی
محسن نظامی
مرتضی یوسف زاده

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۲ مرداد ماه ۹۵ 

نام نام خانوادگی
الهه استاد حسین خیاط
مرجان اسدی
فاطمه امیری
محمد ایمانوردی
عباس آزادمنش
هما باباباشی
فاطمه بابایی
فاطمه بارونیان
فهمیه باقر زاده
مینا بذرافکن
ریحانه بهرامی
امیر بیشه
اعظم پیلتن
مهدی تهامی کوهبنانی
فاطمه حسن زاده
پیام خداقلی
احسان خزایی
محمد دانیالی
مجتبی داودپور
اناهیت روحانی
شب گل روحانی
هادی زمانفر
علی زمانی
سمانه شیخی
سمانه صاحبدل
فاطمه صباغی
احسان صبوری
الهام صغیر زمهریر
مریم عبدالملکی
فاطمه عربی باشریک
بیژن عزتی نیا
مهسا عزیزی
شیرین علایی فر
احسان علیزاده
نسرین عیوضی
پریسا فتحی
امیر حسام فروغی
مهشید قاسم زاده
جواد کریمی
مینا کریمی
اعظم محسنی
فرانک مسعودی
نوشین من چی
حسین میران زاده
اعظم میرزایی
مهناز نظیری
ریحانه نعمتی تبار
کاظم نعیمی
امید نهالی علیشاه
بهزاد نیک ورز
آزاده نیکو
علیرضا هاشمی
پنج شنبه, 28 مرد 1395 | 12:00 ب.ظ

شروع پنجمین دوره دوبله ۱ جمعه ۲۹ مرداد ۹۵

28 مرداد 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

ساعت شروع دروه ۱۳ تا ۱۷

استاد نیما رییسی

پبج هفته روزهای جمعه

اسامی پذیرفته شدگان 

نام نام خانوادگی
زهرا بزرگی
بنفشه بهرام
فرزانه بهرامی
ازاده تیموری
مهتاب حسن پورها
مهسا دانشور
مینا ذکی لو
نعیمه ربیحاوی
راضیه زائری مقدم
وجیه سعیدی
فروغ سیاح پور
زهره شاه میری
مزدک صدرالعلمایی
احسان عاصفی
سارا عزتی
لیلا قربانپور
بیژن کلانترى
زهرا کلیدری
فاطمه مالکی فارسانی
مهرشاد محمدپور
سنا محمدی
بنفشه معتمدی
آزیتا مهمان نواز
محمد یحیی زاده