بایگانی برچسب: s

چهارشنبه, 13 بهم 1395 | 5:04 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره دوبله۱ (استاد جلیلوند) ۱۴ بهمن ۹۵

13 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره ۱۴ بهمن ۹۵ این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مینا سیف
رضا شیشگر
یاسمن صباغی
حسن عقیقی
محمدرضا فخاری
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
بهاره موسوی
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
چهارشنبه, 06 بهم 1395 | 10:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان یازدهمین دوره دوبله ۶ بهمن ۹۵

6 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۱۱ بهمن

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

 

 

 

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
فاطمه احری
حامد بهشتی
محسن توکلی
هما جعفریان
مسعود چگینی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مریم سجادی
مینا سیف
رضا شیشگر
حسن عقیقی
سپیده علیزاده
محمدرضا فخاری
هدیه قهقهانی
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
سارا منتظری
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
گوهرتاج نوذری
ژیلا یزدان پرست
 بهنام  حبیبی

 

 

 

سه شنبه, 05 بهم 1395 | 5:45 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح یازدهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) ۶ بهمن ۹۵

5 بهمن 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز سه شنبه ساعت ۱۳ از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۸ روز چهارشنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
هما جعفریان ۱۶:۰۰
الهه زنگامه رود ۱۶:۰۰
شیما کوزه گر ۱۶:۰۰
حامد بهشتی ۱۶:۱۵
بهنام حبیبی ۱۶:۱۵
زهرا صمدی بهر ۱۶:۱۵
بیتا صادق زاده فرید ۱۶:۳۰
هدیه قهقهانی ۱۶:۳۰
پیمان مخزنی ۱۶:۴۵
امیرسام رحیمی ۱۷:۰۰
گوهرتاج نوذری ۱۷:۰۰
مریم سجادی ۱۷:۰۰
نرگس خدادادیان ۱۷:۱۵
یاسمن ابطحی ۱۷:۱۵
مهدی پورصمدی ۱۷:۱۵
فاطمه قدمی ۱۷:۳۰
علی صادقی ۱۷:۳۰
داود میرخان ۱۷:۴۵
محمد علی رجبی ۱۷:۴۵
امیرسام سام رحیمی ۱۸:۰۰
گورتاج نوذری ۱۸:۰۰
نوشین رضایی ۱۸:۰۰
میثم میرزایی ۱۸:۱۵
حسن عقیقی ۱۸:۱۵
سارا منتظری انلاین
فاطمه احری انلاین
رضا احمدی انلاین
مهسا اخگر انلاین
ونوس حسین پور انلاین
حسین خلیفه انلاین
الهه دانش تبار انلاین
سعیده دهقان انلاین
فاطمه رجبی انلاین
زینب زارع انلاین
عاطفه سجودی امین انلاین
زینب شهریاری انلاین
مهین شهیدی انلاین
فرخ الله طاهری انلاین
محمدحسین قاسمی انلاین
رضا محبی انلاین
سه شنبه, 28 دی 1395 | 4:14 ب.ظ

شروع چهارمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۳۰ دی ۹۵

28 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
حسین احمدی
میترا بیات
مرضیه چهانگیری
فیروزه خزاعی
ندا شکری
اناشید شهیدی
رقیه قهرمانی
فراز مهرابی
   
   
   
   
پنج شنبه, 02 دی 1395 | 8:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان نهمین دوره دوبله ۳ دی ۹۵

2 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۷ دی ماه

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۹دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

نام نام خانوادگی
علی ابراهیمی
محمدصادق اردانی
محمد اسدی
ایمان امیری حبیب اباد
غزال آذری
ازیتا بابازاده
مرجان بدیعی
سپهر بشیریان
محمود بیرانوند
مهدی پرهامی
صابره پناهیده
حمید جلوه دار
فاطمه خسروی
افسانه صادقی
سارا عبدالهی
فرزانه فرشیدمنش
فرزاد فرمانی زاده
علی قادری
بهمن قبادی
فاطمه قنبری
خسرو کلانتری
شبنم محمدپوری
بهنام محمدی
محمد مهدی معصومی
نسترن ملکی
مونا ناقلی
سایه وحیدی پور
 بشیر  سبک دست
چهارشنبه, 01 دی 1395 | 4:51 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح نهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) ۲ دی ۹۵

1 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه  ساعت ۱۳ از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۶ روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام نام خانوادگی ساعت
ایمان امیری حبیب اباد ۱۴
سایه وحیدی پور ۱۴
غزال آذری ۱۴:۱۵
سپهر بشیریان ۱۴:۱۵
محمدصادق اردانی ۱۴:۳۰
محمد اسدی ۱۴:۳۰
شبنم محمدپوری ۱۴:۳۰
حمید جلوه دار ۱۴:۴۵
فرزاد فرمانی زاده ۱۴:۴۵
نسترن ملکی ۱۵:۰۰
علی قادری ۱۵:۰۰
بهنام محمدی ۱۵:۱۵
مهدی کلانتری ۱۵:۱۵
محمد رضا فخاری ۱۵:۱۵
محمد مهدی معصومی ۱۵:۳۰
فرزانه فرشیدمنش ۱۵:۳۰
فاطمه خسروی ۱۵:۴۵
صابره پناهیده ۱۵:۴۵
نسرین ملکی ۱۶:۰۰
محمد رضایی ۱۶:۰۰
     
مونا ناقلی انلاین
علی ابراهیمی انلاین
مهدی پرهامی انلاین
افسانه صادقی انلاین
رضا حسینی انلاین
محمد رضا دماوندی انلاین
نرگس رحیمی انلاین
فاضل سخایی فرد انلاین
فریبا سعیدپور انلاین
روژین سلطانی انلاین
فرهاد سلیمانی احمدآباد انلاین
پریوش سیاه پوشان انلاین
راضیه سیاه صفوری انلاین
نسرین شهرودی انلاین
راضیه صفری انلاین
سمیه صمدی انلاین
غزال طهماسبی انلاین
احسان عابدیان انلاین
فاطمه عاملی انلاین
محمدرضا فرخ زاده انلاین
حسنا لارتی انلاین
الهه محسنی انلاین
فاطمه محمدزاده انلاین
محمدرضا مختاری انلاین
مهدی ملا زمانی انلاین
هنگانه موحدخواه انلاین
امیرحسین موذن انلاین
مهدی میربابا انلاین
حمیده میرمحمدی انلاین
ستاره یوسفیان انلاین
ساره یوصفی انلاین
     
     
پنج شنبه, 27 آبا 1395 | 9:32 ب.ظ

شروع هشتمین دوره دوبله (استاد قطعه ای)۲۸ ابان ۹۵

27 آبان 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از جمعه ۲۸ ابان در دو گروه برگزار می شود گروه اول از ساعت ۹ تا ۱۲ گروه دوم از ساعت ۱۳ تا ۱۷ 

استاد : شروین قطعه ای

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

گروه اول

 

نام

 

نام خانوادگی
رضا جمال
شیرین روستایی
مهدیار طاهر ی
مریم غلامی
مهدخت کریمی
بهجت توجه
آیسان محمدیار لو
محمد شریفی
ناهید سلیمانی
امیر ذبیحیان
الهام ونکی
  خان محمدی

 

گروه دوم

 

نام

 

نام خانوادگی
پویا تاجیک
مینا زکی لو
آنالی طاهر یان
آنا علامی
فریبا سنایی
محمد ملکی
لیلا هلالی
محمدرضا فصیحی نیا
علیرضا اوحدی
میترا فضائلی
رضا فضل الله نژاد
مهسا دانشور
 

 

 

جمعه, 21 آبا 1395 | 11:15 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان هشتمین دوره دوبله ۲۱ ابان ۹۵

21 آبان 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۲۴ ابان

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود. شروع دوره جمعه ۲۸ ابان از ساعت ۱۳ تا ۱۷

استاد شروین قطعه ای

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

فرید اجرولو
فرشته الوندی
وفا باقری
عاطفه بقدایی
نپتون پشم فروش
پویا تاجیک
بجهت توجه
رضا جمال
امیر ذبیحیان
مینا ذکی لو
شیرین روستایی
ناهید سلیمانی
سمیه سمیعی
فریبا سنایی
محمد حسین شریفی
مهدیار طاهری
انالی طاهریان
مریم غلامی
اروین کالستیانس
مهدخت کریمی
رضا ملکی
زهرا موسوی
لیلا هلالی
الهام ونکی
پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:51 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هشتمین دوره دوبله(استاد قطعه ای) ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه  ساعت ۱۳از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ روز  جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت  
شیرین روستایی ۱۴:۱۵  
رضا جمال ۱۴:۱۵  
ناهید سلیمانی ۱۴:۱۵  
زهرا قاسمی ۱۴:۱۵  
امیر ذبیحیان ۱۴:۳۰  
آنالی طاهریان ۱۴:۳۰  
نگین افشار ۱۴:۳۰  
سمیه قاسمی ۱۴:۴۵  
مهدی سیف ۱۴:۴۵  
سمیه سمیعی ۱۵:۰۰  
بهزاد جهان گیری ۱۵:۰۰  
نجمه احمدی ۱۵:۰۰  
سمانه احمدی ۱۵:۱۵  
رضا اردشیری ۱۵:۱۵  
محمد اصغری ۱۵:۱۵  
رضا الطافی ۱۵:۳۰  
مهسا الیاس پور ۱۵:۳۰  
بهناز امیری ۱۵:۳۰  
مهرداد اوجاقی شیرمرد ۱۵:۴۵  
لادن باقری ۱۵:۴۵  
افسانه بدرلو ۱۵:۴۵  
آزاده برزگری سخویدی ۱۵:۴۵  
نیکو بنی مهد گلسفید ۱۵:۴۵  
داوود بیات ۱۵:۴۵  
نگین پورغفاراقدم ۱۵:۴۵  
طاهره کریمی ۱۶  
| 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵