بایگانی برچسب: s

چهارشنبه, 29 دی 1395 | 4:30 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دهمین دوره گویندگی رادیو ۳۰ دی ۹۵

29 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

شروع تست روز پنج شنبه ۳۰ دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه، ساعت ۱۳ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز پنج شنبه  در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
نعمت اله خلجی زواجری ۱۴
مژگان هادی نژاد ۱۴
نصیر قاسمی ۱۴
مهدی یعقوبیان ۱۴:۱۵
ایران دهقانی ۱۴:۱۵
زهرا صفری ۱۴:۳۰
محمدرضا نیشابوری ۱۴:۳۰
مریم درفکی ۱۴:۴۵
آیدا پیراهش ۱۴:۴۵
طیبه عطایی نصرت ۱۴:۴۵
حامد عباسی ۱۵:۰۰
محسن توکلی ۱۵:۰۰
فریبا صادقی فاضل ۱۵:۰۰
پیمان شیرپور ۱۵:۱۵
نیلوفر اصغری واستانی ۱۵:۱۵
علی رنگچیان ۱۵:۳۰
سپیده بدخشان ۱۵:۳۰
غزال داورنیا ۱۵:۴۵
فربد حسنی اسپیلی ۱۵:۴۵
مریم جوان ۱۵:۴۵
مرضیه بیرانوند ۱۵:۴۵
رومینا حیاتی ۱۶:۰۰
علی شیر اوند ۱۶:۰۰
محمد رضا خلجی ۱۶:۱۵
مهدی حسینی اصل ۱۶:۱۵
امیر علی کی منش ۱۶:۳۰
احمد ظاهری ۱۶:۳۰
علیرضا بختیاری ۱۶:۳۰
تهمینه صدرایی ۱۶:۳۰
مریم اژدری ۱۶:۳۰
 پیمان

بهروز

 عزاباد

قنبری

 ۱۶:۰۰

۱۶:۰۰

علی اصغر رضایی انلاین
سپیده خاکباز انلاین
آرش شیرمحمدی انلاین
انوشه صفارپور انلاین
فاطمه پریدار انلاین
تینا عبدالهی انلاین
نسیم منفرد انلاین
حسین منافپور مقدم انلاین
  تاجدینی انلاین
اسماعیل مظلومی فرد انلاین
ابراهیم سیداحمدی انلاین
غلامرضا تاجیک انلاین
حسین محمودی انلاین
نیلوفر شهیدی انلاین
جمال مرادی انلاین
محمدحسین حریه انلاین
تقدیر شیری انلاین
محمود عنایتی انلاین
رحیم نوجوان انلاین
محمدنقی مهرابی انلاین
 علیرضا خزاعی انلاین
علی بوجاری فرد انلاین
حشمت الله بنی اردلان انلاین
فاضل نحوی انلاین
مسعود پاکدامن انلاین
فریدون چگینى انلاین
اسمعیل اسداللهی انلاین
مجید کریمیان انلاین
میرغفار رفیعی انلاین
احمد ابراهیمی انلاین
هادی زمانی انلاین
مهدی لگزیان انلاین
خسرو خسروی انلاین
عبادالله حاصلیان انلاین
عبدالرسول بیگدلی انلاین
دوشنبه, 27 دی 1395 | 3:01 ب.ظ

گروه بندی کار گروه کتاب صوتی ۲۷ بهمن ۹۵

27 دی 1395

با ثبت نام دانشجویان محترم در کار گروه کتاب صوتی اولین جلسه توجیهی با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از دانشجویان روز دو شنبه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ بر اساس گروه بندی اعلام شده برگزار می شود

گروه اول و دوم ساعت ۱۴ تا ۱۷ و گروه سوم و چهارم ساعت ۱۷ تا ۲۰

اساتید

آقای محمد رضا قمبر برای گویندگی و تربیت حس

اقای سیعد ذهنی برای نحوه استفاده از موسیقی در کتاب صوتی

 

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
پریسا مهدوی مریم مسافری شعله گلفر سیروان شفیعی جاوید
سبا اسدی فرنوش محمدی محسن جمالی بهروز رحیمی
محمد طاهر برمایی سپیده صادقی مهرگان مهر پرور فرامرز فهیم
پیام خداقلی اشکان بوجار محمد ایمانوردی زهرا سلیمی
پریسا حیدری مرضیه شهریاری علی قادری امیر ذوالفقاری
آناهید صیامی مریم محمد پور فرناز بیات فاطمه صفر چراتی
پانته آ برزگر فریبرز اسماعیلی محمد صادق رزاق مهر راضیه حاذقی
فوژان دریاباری حسنا پولادی آرزو اکبر زاده معصومه شهبازی
غزال امیری فاطمه السادات حسینی شیوا اخیری سارا پورنگ
میترا بیات سنا محمدی عرفان علی نجاتی مرجان منصور
آرمان خرمک مرضیه دین دار فومنی جواد سیفی زهرا پور حسینی
مریم عبداللهی مهدیه چگینی حامد رئیسی احسان پور حسین
نیلوفر سادات آسایش سامره فضلی آزاده جبینی زهرا اسلامی نژاد
آناشید شهیدی ریحانه نعمتی آتوسا فرهی فرشته سروش
محمد سرکاری حامد رئیسی سمیرا ستاری بهاره حاصلیان
فیروزه خزایی نرگس صمیمی غزل ماهرو زاده محمد رضا نصیری
ثریا شریعتی مهدی عباس زاده سحر ثقفی محمد رضا حدادیان
نیما کاوسی علی مولایی نرگس قاسمی معبود سوین زارع
شیوا جعفری مهدی خسروی شاهین چاوشی آرتمیس رحمتی
بهناز معزز مهسا صفری بهناز معزز کور عباسلو الهه سادات مصطفوی
کیاندخت محمدی اسما سلمانی طاهره یوسفی نیا سهیلا لطیفی
فاطمه دلیری غزال آذری امیر حسین سیاحیان شقایق وارنگرود
مهشید قاسم زاده امیر حسین موسوی سارا فخیمی حق مهسا خسروی
الهام زمهریر الهه استکی نسرین رضایی فاطمه فرد
زهرا جهانی نیلوفر عنابستانی سپهر بشریان سحر توکلی
نغمه نصراللهی مریم غلامی نیکتا عظیمی داور مهری اللهیاری
زینب هاشم لو سلاله دهقانی نگین افشار رقیه فتاحی
بابک حسن پور سهیلا دهقانی لیلی اردشیری شهرزاد عسگری
صبا کاظمی سامره فضلی الهام صادق مغانلو فاطمه کوه خضری
لعیا حسنعلی زاده کوثر خناری نژاد الهه باطانی امیر مهربان
پنج شنبه, 23 دی 1395 | 5:00 ب.ظ

شروع شانزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»۲۴دی ۹۵

23 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی ؛ ابوالفضل اینانلو

شروع دوره از جمعه ۲۴ دی ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته پنجم

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵

هفته پنجم

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
معین بادپا
زهرا براتی
مریم بهزادی
زهرا خاکساری
مونا خوش نشین
نازنین زهرا رستمی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
سید مسعود سید آقا یزدی
قنبر طاهریان
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
رقیه فتاحی
عاطفه کاشفی
زینب کیانی
پوریا مرجانی
فرانک ملکی
داور مهری الهیاری

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فاطمه اسد الهی
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
سپیده بهمنش
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
الهام خیر
وحیده شعاعی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
ژیلا طاهری
زینب علی پور
محمد فارسی نژاد
محدثه کریمی علویجه
فاطمه ملکی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان

گروه C

نام نام خانوادگی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
فاطمه بیگلری
مهدی جباری
ملاحت حیدری
محمدعلی خانی نوحدانی
محمد علی دارایی
حسین سلیمانی
عطیه سید محسنی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
تکتم عامری
احمد قربانی
سپیده مالمیر
مونا منصوری
ریحانه مومنی
عاطمه میر محمدی
جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
پنج شنبه, 02 دی 1395 | 8:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان نهمین دوره دوبله ۳ دی ۹۵

2 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۷ دی ماه

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۹دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

نام نام خانوادگی
علی ابراهیمی
محمدصادق اردانی
محمد اسدی
ایمان امیری حبیب اباد
غزال آذری
ازیتا بابازاده
مرجان بدیعی
سپهر بشیریان
محمود بیرانوند
مهدی پرهامی
صابره پناهیده
حمید جلوه دار
فاطمه خسروی
افسانه صادقی
سارا عبدالهی
فرزانه فرشیدمنش
فرزاد فرمانی زاده
علی قادری
بهمن قبادی
فاطمه قنبری
خسرو کلانتری
شبنم محمدپوری
بهنام محمدی
محمد مهدی معصومی
نسترن ملکی
مونا ناقلی
سایه وحیدی پور
 بشیر  سبک دست
| 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
   
جمعه, 19 آذر 1395 | 10:47 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹ اذر ۹۵

19 آذر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۶ اذر  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
منا ابیض
دیار اسلامی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
مریم اعتمادزاده
محمد حسن اعتمادفر
راضیه افق
رضا اقبالی
مهلا اکبری
محمد سعید اکبری
سحر الله دادی
غزال امیری
ثریا امین خندقی
غزال آذری
نگیسا آذری
علی آگده
میثم بابانژاد
محمد بابایی
پری بارانی
سهیل باقری
سمیه باقری حسن کیاده
رضا بخشی نیاز
سپهر بشیریان
نازی بلبلی
اشکان بوجار
علی اکبر بیات
غزل پاک نیت
احسان پورحسینی
فاطمه پورشیخی
حسنا پولادی
فریبا پیوندی
محمد رضا جامعی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
سپیده جهانیان
نگار چوبداری
حمید چیت ساز
شایان حاجی اسماعیلی
مهدی حاجی محمدی
راضیه حاذقی
مهناز حسن پور
حسین حسن خانی
سید محمود حسینی واعظ
زهرا حیدری
ستاره خسروی
هومن دارایی
سارا دماوندی
نرگس رفعت
مریم سام دلیری
مرتضی سخایی فرد
محمد سرکاری پیرلوجه
اسما سلمانی
حسین سلیمانی احمدآباد
زهرا سلیمی
سمانه سادات سیاه پوشان
مریم سیاه صفوری
مریم شهرودی
فاضل صادق پور
علی صادقی
امیر صادقی
سمیه صفری
فاطمه صمدی
نیلوفر عابدیان
یوسف عاملی
مهدی عباس زاده
آرش علینیا
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
نرگس فرخ زاده
فاطمه فرد
فریبا فرزانه
سهیلا طهماسبی
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
حمیدرضا لارتی
مهدی محسنی
مصطفی محقق منتظری
الناز محمدپور
نسرین محمدرضایی
مسعود محمدزاده
مهدی مختاری
امیرحسین مساح
الهه مصطفوی
فرهاد مقربی
مصطفی ملا زمانی
افسانه مهدی نیا
زهرا موحدخواه
علی موذن
میترا میترا
مریم السادات میربابا
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
عاطفه میرمحمدی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
پریوش نظری
مهتا نوع دوست
هنگامه هنگامه
شقایق وارنگرود
زیبا وزیری نژاد
محمد یوسفیان
راضیه یوصفی

 

پنج شنبه, 04 آذر 1395 | 4:18 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

4 آذر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، پیمان طالبی

 

 

 

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
سعید جلیلی
امیر حسین پور
هادی خلیفه
هانیه دانش تبار
عذرا دهقان
میثم رجبی
علی زارع
زهرا سجودی امین
مرضیه شهریاری
اناشید شهیدی
محمد طاهری
الناز قاسمی
ناهید محبی
میثم مقدسی
محمدرضا منصوری
پنج شنبه, 27 آبا 1395 | 9:32 ب.ظ

شروع هشتمین دوره دوبله (استاد قطعه ای)۲۸ ابان ۹۵

27 آبان 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از جمعه ۲۸ ابان در دو گروه برگزار می شود گروه اول از ساعت ۹ تا ۱۲ گروه دوم از ساعت ۱۳ تا ۱۷ 

استاد : شروین قطعه ای

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

گروه اول

 

نام

 

نام خانوادگی
رضا جمال
شیرین روستایی
مهدیار طاهر ی
مریم غلامی
مهدخت کریمی
بهجت توجه
آیسان محمدیار لو
محمد شریفی
ناهید سلیمانی
امیر ذبیحیان
الهام ونکی
  خان محمدی

 

گروه دوم

 

نام

 

نام خانوادگی
پویا تاجیک
مینا زکی لو
آنالی طاهر یان
آنا علامی
فریبا سنایی
محمد ملکی
لیلا هلالی
محمدرضا فصیحی نیا
علیرضا اوحدی
میترا فضائلی
رضا فضل الله نژاد
مهسا دانشور
 

 

 

| 3:02 ب.ظ

گروه بندی چهاردهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

27 آبان 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی

شروع دوره از جمعه ۲۸ ابان ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
ایراندخت بلورچی
اسیه جفعری
محسن جمالی
لعیا حسن علی زاده
فیروزه خزائی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
اناهید صیامی
فرامرز فهیم
نیما کاوسی
لیلا کرکچی
محمدمهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
فرزاد امیدی
زهرا آخوندی
نوید جامعی
امین حاجی خانی
پریا حضرتی
پریسا حیدری
کوثر خناری نژاد
تینوش دبیری
ساناز دژاهنگ
زهره زوارییان کچویی
فائزه سلیم ابادی
جواد سیفی
فاطمه شمس
مهنا طوسی نژاد
مریم محمدپور
پوریا مرجانی
نیلوفر مشیری
مرضیه میرزاخانی
محمد نظری

 

 

 

گروه c

 

نام نام خانوتدگی
شیوا اویسی
سودابه آقابیگ لو
وسام آل کثیر
آرش تفرشی حسینی
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
سلاله دهقانی
نرجس شاه علی
امیر عباس صباغ
مریم عبدالهی
نیلوفر عنابستانی
صبا کاظمی
مهرزاد معمارنژاد
امیر حسین موسوی
مینو نصیری
محمد نعیمایی