بایگانی برچسب: s

سه شنبه, 05 بهم 1395 | 4:23 ب.ظ

شروع دهمین دوره رادیو ۷ بهمن ۹۵

5 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۷ بهمن ۹۵  از ساعت ۱۳ تا ۱۷  به مدت پنج هفته برگزار می شود

اساتید : سیروس رجبی ، پیمان طالبی ، محمدرضا قلمبر

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
فاطمه افشارزاده
مسعود اکبری
فاطمه پریدار
محسن توکلی
صنم ثقلینی
سپیده خاکباز
نعمت اله خلجی زواجری
غزال داورنیا
مریم درفکی
شمسی ربیعی
علی رنگچیان
احمد رضا شاه طاهری
علی شیر اوند
پیمان شیرپور
انوشه صفارپور
زهرا صفری
امیر حسین صفری
نرگس عبیاتی
پیمان عزاباد
طیبه عطایی نصرت
سمانه عمران
کبری قلی زاده
هانیه کلهر
امیر علی کی منش
فاطمه کیانی
محمد گراوند
محمدرضا نیشابوری
مژگان هادی نژاد
مهدی یعقوبیان
پنج شنبه, 30 دی 1395 | 8:40 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو ۳۰ دی ۹۵

30 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۴ بهمن می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۸ بهمن ، روزه های پنج شنبه ساعت ۱۳ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

بیان با میکروفن (پیمان طالبی ) ، برنامه سازی رادیویی ۱ ( سیروس رجبی ) ، تربیت حس در گویندگی(محمدرضا قلمبر)

هزینه این دوره ۵۰۰ هزار تومان است

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
زینب ادبی
نیلوفر اصغری واستانی
فاطمه افشارزاده
سپیده بدخشان
مرضیه بیرانوند
فاطمه پریدار
محسن توکلی
صنم ثقلینی
فربد حسنی اسپیلی
مهدی حسینی اصل
رومینا حیاتی
سپیده خاکباز
محمد رضا خلجی
نعمت اله خلجی زواجری
مهدی خیر دوست
غزال داورنیا
مریم درفکی
ایران دهقانی
شمسی ربیعی
علی اصغر رضایی
علی رنگچیان
زینت سخی فر
ندا شکری
علی شیر اوند
پیمان شیرپور
آرش شیرمحمدی
رضا شیشگر
تهمینه صدرایی
انوشه صفارپور
زهرا صفری
امیر حسین صفری
حامد عباسی
تینا عبدالهی
نرگس عبیاتی
پیمان عزاباد
طیبه عطایی نصرت
سمانه عمران
بهروز قنبری
هانیه کلهر
امیر علی کی منش
محمد گراوند
نسیم منفرد
محمدرضا نیشابوری
مژگان هادی نژاد
مهدی یعقوبیان
 مسعود  اکبری
 احمد رضا  شاه طاهری
 فاطمه  کیانی
 کبری  قلی زاده
   
جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
پنج شنبه, 27 آبا 1395 | 3:02 ب.ظ

گروه بندی چهاردهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

27 آبان 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی

شروع دوره از جمعه ۲۸ ابان ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
ایراندخت بلورچی
اسیه جفعری
محسن جمالی
لعیا حسن علی زاده
فیروزه خزائی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
اناهید صیامی
فرامرز فهیم
نیما کاوسی
لیلا کرکچی
محمدمهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
فرزاد امیدی
زهرا آخوندی
نوید جامعی
امین حاجی خانی
پریا حضرتی
پریسا حیدری
کوثر خناری نژاد
تینوش دبیری
ساناز دژاهنگ
زهره زوارییان کچویی
فائزه سلیم ابادی
جواد سیفی
فاطمه شمس
مهنا طوسی نژاد
مریم محمدپور
پوریا مرجانی
نیلوفر مشیری
مرضیه میرزاخانی
محمد نظری

 

 

 

گروه c

 

نام نام خانوتدگی
شیوا اویسی
سودابه آقابیگ لو
وسام آل کثیر
آرش تفرشی حسینی
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
سلاله دهقانی
نرجس شاه علی
امیر عباس صباغ
مریم عبدالهی
نیلوفر عنابستانی
صبا کاظمی
مهرزاد معمارنژاد
امیر حسین موسوی
مینو نصیری
محمد نعیمایی
جمعه, 21 آبا 1395 | 10:42 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۲۱ ابان ۹۵

21 آبان 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۴ ابان می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۲۸ ابان  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ، پیمان طالبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۱ ابان 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
علی الهیاری مهر
هاله امرالهی
فرزاد امیدی
شیوا اویسی
زهرا آخوندی سنجانی
سودابه آقابیگ لو
وسام آل کثیر
ایراندخت بلورچی
الهام بیک زاده
آرش تفرشی حسینی
نوید جامعی
اسیه جفعری
شیما جلالی
محسن جمالی
نسیبه حاجی چاووشی
امین حاجی خانی
لعیا حسن علی زاده
لعیا حسن علی زاده
فاطمه حسینی
پریا حضرتی
پریسا حیدری
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزائی
کوثر خناری نژاد
تینوش دبیری
ساناز دژاهنگ
حمیده دهقانی
سلاله دهقانی
الهه رضوان نوبهار
زهره زوارییان کچویی
سمیرا ستاری
سارا سعیدی فر
فائزه سلیم ابادی
جواد سیفی
نرجس شاه علی
مرجان شفیع
فاطمه شمس
اناهید صیامی
مهنا طوسی نژاد
زهرا عابدینی مقانکی
مریم عبدالهی
نسیم غنمی
حدیث فرمانی
فرانک فرهنگ
سارا فلاح
فرامرز فهیم
حسین فولاد لو
علیرضا قاضی
صبا کاظمی
نیما کاوسی
لیلا کرکچی
محمدمهدی محراب بیگی
مریم محمدپور
پوریا مرجانی
نیلوفر مشیری
مهرزاد معمارنژاد
نازنین منتظری
مژگان مهدی زاده
ریحانه مومنی
مرضیه میرزاخانی
مونا ناقلی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
مینو نصیری
محمد نظری
محمد نعیمایی
سحر وظیفه
ملیکا یعقوبی
محمد

مهدیه

یلالی

رشیدی

پنج شنبه, 01 مهر 1395 | 10:58 ق.ظ

گروه بندی دوازدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

1 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۲ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

 

دوازدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
ازاده ادیبی
لیلا اصغری
فاطمه امیری
فاطمه ایروانی
الهه باطانی
مصطفی بنی مهد
روح الله بیگدلی
سارا پورنگ
سحر توکلی
مهدیه چگینى
بهاره حاصلیان
آزاده حسن زاده گرمه
فاطمه زارع
سحر سالدوز
لیلا سیدی
زهرا شریفی
محبوبه فرهادی
بهنام فیض الهی
محمود قلی پور
نجمه محمودآبادی
فاطمه مرادی
محمد مظاهرى کلهرودى
ایمان نجاریان
حامد نزل آبادی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
صبا ابراهیمی مطلق
امید اسداللهی
علیرضا اوجاقی شیرمرد
مهرنوش بهادری
بتول پاکدامن
محمد جابری زاده
ماندانا جلیل زاده
امیر چاچه ئی قهی
زهرا حسنی
مهدی خسروی
محمدامین رفیعی
حامد رییسی
فری ناز زاهدی نوری
ریحانه سلطانلو
مهسا شمس
مهدی شوکلیوفرد
میلاد صفایی
مهسا صفری
فاطمه عبدالوند
معصومه قدرتی
محبوبه قدرتی
محمد کاشانی
مریم لگزیان
علی مولایی

 

 

گروه c

 

نام نام خانوادگی
سمیرا پورمند
زهرا جلالی
سیده مهشید جوانپور
زهرا خوشحال
شیوا خیری
احمد رحمانی
سمیه رفیعی
فرهاد زندشیراز
اعظم زینال زاده
نورا سعیدنیا
احسان سلامی
ثریا شریعتی
علی صفاپور
نرگس صمیمی
علی فرخ
فرخنده فروزان
زینب فکرجوان
صادق قربانی
سهیلا لطیفی
کیاندخت محمدی
معصومه مرادجانی
سمانه مریدی فرد
   
جمعه, 26 شهر 1395 | 4:32 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۲۶ شهریور ۹۵

26 شهریور 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۹ شهریور می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۲ مهرماه  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ، ابوالفضل اینانلو

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ،

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۶ شهریور ماه ۹۵

نام نام خانوادگی
صبا ابراهیمی مطلق
ازاده ادیبی
امید اسداللهی
زهرا اسماعیلی
لیلا اصغری
فاطمه امیری
علیرضا اوجاقی شیرمرد
فاطمه ایروانی
مهدی آبشاری
الهه باطانی
مصطفی بنی مهد
مهرنوش بهادری
مهر نوش بهادری
شیدا بهبهانی
روح الله بیگدلی
بتول پاکدامن
سمیرا پورمند
سارا پورنگ
سحر توکلی
محمد جابری زاده
زهرا جلالی
ماندانا جلیل زاده
مهدی جمالی
مهشید جوانپور
امیر چاچه ئی قهی
مهدیه چگینى
بهاره حاصلیان
شقایق حدادیان
آزاده حسن زاده گرمه
زهرا حسنی
فاطمه حکیمی
فرشاد حیدری
سمیه خالقی
مهدی خسروی
شیوا خضری
علیرضا خواجه
زهرا خوشحال
فرزانه رحمانی
محی الدین رحمانی
احمد رحمانی
محمدامین رفیعی
سمیه رفیعی
مائده ریاضت
حامد رییسی
فاطمه زارع
فری ناز زاهدی نوری
فرهاد زندشیراز
اعظم زینال زاده
سحر سالدوز
نورا سعیدنیا
احسان سلامی
ریحانه سلطانلو
لیلا سیدی
ثریا شریعتی
زهرا شریفی
حسام شریفیان
مهسا شمس
مهدی شوکلیوفرد
علی صفاپور
مهسا صفری
نرگس صمیمی
فاطمه عبدالوند
طاهره عبدیان
نگین عرفانی
علی فرخ
بیتا فرخ زاده
فرخنده فرخنده
محبوبه فرهادی
فریبا فریبا
بهنام فیض الهی
احمد قاسمی
محبوبه قدرتی
معصومه قدرتی
صادق قربانی
محمود قلی پور
محمد کاشانی
امیرحسین کامجو
سهیلا لطیفی
مریم لگزیان
کیاندخت محمدی
نجمه محمودآبادی
فاطمه مرادی
سمانه مریدی فرد
محمد مظاهرى
علی مولایی
ایمان نجاریان
حامد نزل آبادی
 
پنج شنبه, 25 شهر 1395 | 2:38 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۶ شهریور ۹۵

25 شهریور 1395

 متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۳از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام نام خانوادگی ساعت
یحیی نحوی ۸:۴۵
بتول پاکدامن ۸:۴۵
مهدیه چگینى ۸:۴۵
امید اسداللهی ۸:۴۵
زهرا اسماعیلی ۹:۰۰
محمدامین رفیعی ۹:۰۰
صبا ابراهیمی مطلق ۹:۰۰
سحر سالدوز ۹:۰۰
مریم لگزیان ۹:۰۰
مهدی خسروی ۹:۱۵
بهاره حاصلیان ۹:۱۵
روح الله بیگدلی ۹:۱۵
فاطمه ایروانی ۹:۱۵
حامد نزل آبادی ۹:۱۵
محمد مظاهرى ۹:۳۰
فری ناز زاهدی نوری ۹:۳۰
فروزان کلانکی ۹:۳۰
لیلا اصغری ۹:۳۰
علی مولایی ۹:۳۰
سمیه خالقی ۹:۴۵
فریبا فریبا ۹:۴۵
شقایق حدادیان ۹:۴۵
آزاده حسن زاده گرمه ۹:۴۵
امیر چاچه ئی قهی ۱۰:۰۰
نجمه کاظمی ۱۰:۰۰
محبوبه فرهادی ۱۰:۰۰
حامد رییسی ۱۰:۱۵
محمد جابری زاده ۱۰:۱۵
بیتا فرخ زاده ۱۰:۱۵
امیر امیری ۱۰:۱۵
سارا پورنگ ۱۰:۱۵
لیلا سیدی ۱۰:۳۰
نجمه محمودآبادی ۱۰:۳۰
محمود قلی پور ۱۰:۳۰
علیرضا اوجاقی شیرمرد ۱۰:۳۰
مهسا صفری ۱۰:۳۰
فاطمه زارع ۱۴:۱۵
مسعود منصوریه ۱۴:۱۵
نیلوفر احسانی ۱۴:۱۵
داود مرادی ۱۴:۳۰
زهره عبدالقاسمی ۱۴:۳۰
یوسفی ۱۴:۳۰
مهدی قره باقی ۱۴:۴۵
بهنام مرادیان ۱۴:۴۵
زهرا شریفی ۱۴:۴۵
الهه باطانی ۱۵:۰۰
طاهره عبدیان ۱۵:۰۰
ریحانه سلطانلو ۱۵:۰۰
مهسا شمس ۱۵:۱۵
فاطمه مرادی ۱۵:۱۵
محمد جابرزاده ۱۵:۱۵
ایمان نجاریان ۱۵:۳۰
احمد قاسمی ۱۵:۳۰
مائده ریاضت ۱۵:۳۰
نوشین بیگلری ۱۵:۴۵
فاطمه حکیمی ۱۵:۴۵
فاطمه امیری ۱۵:۴۵
مهرنوش بهادری ۱۶:۰۰
شبنم دولتشاهی ۱۶:۰۰
محبوبه قدرتی ۱۶:۰۰
معصومه قدرتی ۱۶:۰۰
مهدی آبشاری انلاین
سمیرا پورمند انلاین
مهدی جمالی انلاین
علی صفاپور انلاین
امیرحسین کامجو انلاین
فرهاد زندشیراز انلاین
محی الدین رحمانی انلاین
زهرا خوشحال انلاین
کیاندخت محمدی انلاین
فرشاد حیدری انلاین
ثریا شریعتی انلاین
زهرا جلالی انلاین
سهیلا لطیفی انلاین
علیرضا خواجه انلاین
صادق قربانی انلاین
نرگس صمیمی انلاین
سمیه رفیعی انلاین
احسان سلامی انلاین
اعظم زینال زاده انلاین
نورا سعیدنیا انلاین
حسام شریفیان انلاین
علی فرخ انلاین
فرخنده فرخنده انلاین
سیده مهشید جوانپور انلاین
شیدا بهبهانی انلاین
آرمان اسدی ابوخیلی انلاین
یاسین اصفهانی زاده انلاین
مرضیه آحادی وند انلاین
امیر بیگ زاده انلاین
طاهره توفیقی انلاین
مریم خالدی انلاین
امید راسخ انلاین
شیما رستمی انلاین
نادره سبحانی پور انلاین
رسول سلطانی انلاین
بابک شاه بلوچی انلاین
حمید عادلی انلاین
زهره عرب انلاین
منیره عقیلی هریس انلاین
مرتضی فولادی نشتا انلاین
داود کاظم پور انلاین
فرشته گنجی انلاین
سارا محمدی انلاین
نوید میلانلو انلاین
حانیه ناصر بخت انلاین
معصومه نجفی برزگر انلاین
سید ایمان همتی انلاین
سارا نوریان انلاین
سیدمحمدمهدی حسسینی انلاین
الناز سلیمانی انلاین
محمدحسین اکبری انلاین
سعید برزوی انلاین
مهدی شوهانی انلاین
معصومه فارچی انلاین
آزرم دخت فانی ملکی انلاین
منصور قادری انلاین
سپیده قیاسی انلاین
الناز گودرزی انلاین
الهام محسنی انلاین
حمید نصیری انلاین
سمانه نمایشی انلاین
علی صدیقی انلاین
فاطمه عابدیان انلاین
آناهیتا عاقل پسند انلاین
میلاد عالی انلاین
فرزانه عظیمی انلاین
علی علی یوسفی انلاین
مریم عنایتی انلاین
امیر عندلیبی انلاین
پگاه عیوضی انلاین
زهره غلامی عاقل انلاین
نرگس فرخاد انلاین
فرزانه فولادی نشتا انلاین
وحید قاسمی انلاین
محبوبه قاسمی معبود انلاین
مهدخت قربانی انلاین
سوگند قلیچ خانی انلاین
رضا قنبری انلاین
علیرضا کریمى حیدرى انلاین
لیلا کرمی انلاین
رعنا کمرئی انلاین
صفورا گل پور انلاین
محمد رضا مرسلی انلاین
محمود مستعلمی انلاین
شقایق معصومی راد انلاین
آزاده مقتدایی انلاین

 

 

 

 

 

 

 

 

پنج شنبه, 28 مرد 1395 | 1:08 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح یازدهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۹ مردادماه ۹۵

28 مرداد 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۳از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

 

نام نام خانوادگی ساعت  
رهام صانعی ۱۰:۱۵  
پریسا فتحی ۱۰:۱۵  
مینا برزافکن ۱۰:۱۵  
علیرضا هاشمی ۱۰:۱۵  
مسعود ملکشاه ۱۰:۴۵  
احسان علیزاده ۱۰:۴۵  
هما باباشی ۱۰:۴۵  
فاطمه میزرا بیگی ۱۱:۱۵  
سپیده زرباقی ۱۱:۱۵  
حمیدرضا بصیری ۱۱:۳۰  
فاطمه رضائیان ۱۱:۳۰  
میلاد رفعتی زاده ۱۱:۴۵  
مهرگان مهرپرور ۱۱:۴۵  
محیا ستوده نیا ۱۲:۰۰  
نوید رهسپار ۱۲:۰۰  
کوشا گودرزی ۱۲:۱۵  
نسرین رحیمی جعفری ۱۲:۱۵  
احمد رضا سید طاهری ۱۲:۱۵  
بهاره خالقی ۱۲:۱۵  
سیاوش وحیدی ۱۲:۳۰  
هنگامه محمودی ۱۲:۳۰  
کیوان پاک زادان ۱۲:۳۰  
علی جمالی ۱۲:۴۵  
ازاده پیرای ۱۲:۴۵  
محیا ستوده نیا ۱۴:۰۰  
راحله دهافین ۱۴:۰۰  
بهداد قوی قلب ۱۴:۰۰  
ریحانه شاهسون ۱۴:۱۵  
اذر رضایی ۱۴:۱۵  
سمیرا خلجی ۱۴:۱۵  
مهسا شمس ۱۴:۳۰  
ریحانه سلطان لو ۱۴:۳۰  
موبینا رحمتی ۱۴:۳۰  
عسل رنجبر ۱۴:۴۵  
مهدی اینانلو ۱۴:۴۵  
هادی آذرمهر ۱۴:۴۵  
آزاده آقاخانی ۱۴:۴۵  
امید آقاعلیخانی ۱۵:۰۰  
اناهیت بابایی ۱۵:۰۰  
مجتبی بابائی ۱۵:۰۰  
فاطمه باغچه سرایی ۱۵:۱۵  
احسان برزگر ۱۵:۱۵  
فاطمه بغدادی ۱۵:۱۵  
مینا بهرامی راد ۱۵:۳۰  
محمد پاک ۱۵:۳۰  
امیر پدرپور واجارگاه ۱۵:۴۵  
ریحانه توکلی ۱۵:۴۵  
مهدی جابرابن انصاری ۱۵:۴۵  
محمد جعفرزاده ۱۶:۰۰  
علی جعفری ۱۶:۰۰  
مرجان جلیلی صفار ۱۶:۰۰  
فاطمه حسینی ۱۶:۱۵  
اعظم حسینی سنگتراشانی ۱۶:۳۰  
سمانه ذوالفقاری ۱۶:۳۰  
فاطمه ذوالقدری ها ۱۶:۳۰  
مهسا رزاقی ۱۶:۴۵  
اعظم رضایی ۱۶:۴۵  
سید حسین رضائى چیانه ۱۶:۴۵  
بهزاد روستایی ۱۷:۰۰  
احسان زارع ۱۷:۱۵  
کاظم زارعی ۱۷:۱۵  
پیام زاهدی ۱۷:۱۵  
زهرا زمانی امیرزکریا ۱۷:۳۰  
شب گل سبحانی پور ۱۷:۳۰  
سمانه سروش ۱۷:۴۵  
شیرین سلطانی ۱۷:۴۵
نسرین سیدین ۱۷:۴۵
امیر حسام شرحی ۱۷:۴۵
رامین شریف النسبی ۱۸:۰۰
امیر شعبانزاده ۱۸:۰۰
سوسن شکیباپور ۱۸:۱۵
رویا شکیباکیان ۱۸:۱۵
مهدی طجرلو ۹۲۱۰۴۳۶۳۴۴ انلاین
معصومه کرمانی ۹۲۱۳۱۹۲۵۳۹ انلاین
راضیه بهادری ۹۱۶۵۱۰۳۷۶۰ انلاین
مولود دهقان ۹۱۶۳۱۸۳۳۹۵ انلاین
محسن نظامی ۹۱۲۲۸۳۰۸۰۴ انلاین
مرضیه پاکدامن ۹۱۲۸۲۴۶۷۳۸ انلاین
امید چهل امیرانی ۹۱۲۷۰۶۵۷۴۰ انلاین
نوشین قدرت زاده ۹۱۷۸۲۲۴۱۲۶ انلاین
سارا عطایی ۹۱۷۸۰۱۷۴۱۱ انلاین
پنج شنبه, 24 تیر 1395 | 3:06 ب.ظ

گروه بندی نهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

24 تیر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۲ جلسه منصور ضابطیان  ۲ جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، ۱ جلسه زضا کشاورز

اجرا و گویندگی در رادیو : ۴جلسه سیروس رجبی ،  ، ۱جلسه نیما رییسی

شروع دوره از جمعه ۲۵ تیر ماه

با توجه به جابجایی مکان دانشکده خبر هفته اول ( ۲۵ تیرماه ) کلاس ها در محل فعلی دانشکده خبر ( چهارراه قصر – ابتدای بهشتی ) از هفته دوم ( اول مرداد ماه ) کلاس ها به نشانی ( خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ ) برگزار می گردد

 

نهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن (کشاورز) کلاس ۴۰ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ هفته اول
رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ اجرا در تلویزیون (دکتر احمدی افزادی)کلاس ۴۰ هفته دوم
اجرا در تلویزیون (دکتر احمدی افزادی)کلاس ۴۰ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ هفته سوم
فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ اجرا در تلویزیون (ضابطیان)کلاس ۴۰ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون (ضابطیان)کلاس ۴۰ فن بیان ( آبسالان) کلاس ۳۲ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ زبان بدن (کشاورز) کلاس ۴۰ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ هفته اول
فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ اجرا در تلویزیون (دکتر احمدی افزادی)کلاس ۴۰ اجرا در رادیو (رییسی) استودیو هفته دوم
رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ اجرا در تلویزیون (دکتر احمدی افزادی)کلاس ۴۰ هفته سوم
اجرا در تلویزیون (ضابطیان)کلاس ۳۲ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ هفته چهارم
فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ اجرا در تلویزیون (ضابطیان)کلاس ۴۰ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ زبان بدن (کشاورز) کلاس ۴۰ هفته اول
اجرا در تلویزیون (دکتر احمدی افزادی)کلاس ۴۰ رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ هفته دوم
فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ اجرا در تلویزیون (دکتر احمدی افزادی)کلاس ۴۰ اجرا در رادیو (رییسی) کلاس ۴۱ هفته سوم
رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ اجرا در تلویزیون (ضابطیان)کلاس ۳۲ هفته چهارم
رادیو (رجبی) کلاس ۴۱ اجرا در تلویزیون (ضابطیان)کلاس ۳۲ فن بیان (ابسالان) کلاس ۳۲ هفته پنجم

 

 

 

 

 

گروه A

ردیف نام نام خانوادگی
۱ منصور اصغری نژاد
۲ ساناز الیاس پور
۳ وفا باقری
۴ عاطفه جهان دیده
۵ هاشم جوانپور
۶ سمیه جوانمرد
۷ امیرعطا جولایی
۸ محمد صادق رزاق مهر
۹ صد