بایگانی برچسب: s

چهارشنبه, 04 اسف 1395 | 3:51 ب.ظ

شروع پنجمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۵ اسفند ۹۵

4 اسفند 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۵ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

یک جلسه فن بیان استاد علی شجره

پنج جلسه ۲ ساعت کارگاه از ساعت ۸ تا ۱۰ استاد علی قره خانی

چهار جلسه تکنیک های دوبله از ساعت ۱۰ تا ۱۳ استاد جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
غزال اذری
ایمان امیری
سپهر بشیریان
شبیر سبک دست
فرزانه فرشیدمنش
بهمن قبادی
رقیه قهرمانی
شبنم محمد پوری
نسترن ملکی
سایه وحیدپور
   
   
چهارشنبه, 27 بهم 1395 | 4:13 ب.ظ

شروع هفدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»۲۹ بهمن ۹۵

27 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

مبانی اجرا: ۵ جلسه  اساتید  : ۲ جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن ۳ جلسه رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی: ۵ جلسه محمد رضا قلمبر

شروع دوره از جمعه ۲۹ بهمن ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

هفدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
مبانی اجراکلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبلنی اجرا کلاس ۲۵ هفته چهارم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
مبانی گویندگی ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته دوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته چهارم
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی ۲۴ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ هفته اول
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۶ هفته سوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

گروه A

نام نام خانوادگی
عاطفه اسدی
سعید اشرف زاده
سعید اکبری
فاطمه پریدار
حدیث ترابی
پگاه جعفرى
یاشار حمیدزاده
امیر هوشنگ رضایی
حمید رضا زارع
شورانگیز سیفی پور
اشکان شجاعی
مسعود کاظمی
ارزو کاظمی
محمدحسین لریجانی
عباس موزون
ابریم هارونی
   

 

گروه b

نام نام خانوادگی
الهام افتخاری
مهدی اقا محمدی
ابراهیم امراللهی
حلیمه امینی
خدیجه بسط احمدی
امیر رضا خیرالهی
معصومه درخشان
درین درمنش
عاطفه رضوان نیا
سمیه صفری
زهرا طالبی
امجد فرحزاده
فرناز فردوس
سامره فضلی سوته
مهشید قنبرى
امیر هوشنگ کی منش
شکوفه نوروزی
   

 

 

گروه c

نام نام خانوادگی
نیما امینی
علی توکلی
سمانه حرفت
امیر حیدریان
زهرا خدابین
محمدرضا دباغ
داریوش دوانی
مریم زمانی
اسیه شریفی
مریم شهبازیان
محمد صادقی
زهرا صدرآرا
زهرا طالبی
بیتا عادل
ابوالفضل قبادی نژاد
عماد مقدم
یحیی موافق قدیرلی

 

پنج شنبه, 14 بهم 1395 | 3:35 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هفدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۵ بهمن ۹۵

14 بهمن 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا ۱۸ جمعه ۱۵ بهمن ۹۵

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷الی ۱۸ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
غزال حشمتى آذر ۹
الهه زنگامه رود ۹
منا سودمند ۹
فرشته شعبانی ۹
داریوش دوانی ۹:۱۵
پگاه جعفرى ۹:۱۵
یاسمن هاتفی ۹:۱۵
یحیی موافق قدیرلی ۹:۳۰
علی توکلی ۹:۳۰
عاطفه اسدی ۹:۳۰
زهرا طالبی ۹:۴۵
علی سفیدگر ۹:۴۵
شکوفه نوروزی ۹:۴۵
عباس موزون ۱۰
محمد صادقی ۱۰
زهرا خردپیشه ۱۰
سعید رضائیان ۱۰
مینو افتخاری ۱۰:۱۵
کتایون قربانی ولنجک ۱۰:۱۵
میثم عزیزعینی ۱۰:۳۰
سمانه حرفت ۱۰:۳۰
ستایش صالحی ۱۰:۳۰
الناز رضاگلپایگانى ۱۰:۳۰
زهرا جان بزرگی ۱۰:۴۵
ماریه جان بزرگی ۱۰:۴۵
سهیلا امیراحمدی ۱۱
انیس اسماعیلی ۱۱
مریم شهبازیان ۱۱
عزت میرصادقی ۱۱
سولماز معادی ۱۱:۳۰
حلیمه امینی ۱۱:۳۰
عاطفه رضوان نیا ۱۱:۳۰
سیده صدیقه موسوی ۱۱:۳۰
امجد فرهادی ۱۱:۴۵
سعید منوچهری ۱۱:۴۵
فائزه طهماسبی ۱۱:۴۵
محمد رضا نیشابوری ۱۲
ابراهیم امراللهی ۱۲
امیر حیدریان ۱۲
سمیه صفری ۱۲:۱۵
محمد علی محمود ابادی ۱۲:۱۵
اسیه شریفی ۱۲:۱۵
۱۴
حدیث ترابی ۱۴
سعید اکبری ۱۴
محبوبه عین بین ۱۴
محمدحسین لریجانی ۱۴:۱۵
زهرا خدابین ۱۴:۱۵
زهرا صدرآرا ۱۴:۱۵
نیازی ۱۴:۳۰
یاشار احمدی زاده ۱۴:۳۰
سمیه صمدی دینانی ۱۴:۳۰
ارزو کاظمی ۱۴:۳۰
مهنوش حسینی ۱۴:۴۵
حمید رضا زارع ۱۴:۴۵
خدیجه محمدی ۱۵
۱۵
میعاد طاهری ۱۵
الهام افتخاری ۱۵:۱۵
امیرعباس زرین کمر ۱۵:۱۵
فاطمه علی ساکی ۱۵:۳۰
تارا افشار ۱۵:۳۰
مهشید قنبرى ۱۵:۴۵
محبوبه حسن زاده دستجردی ۱۵:۴۵
سیما عشایر ۱۵:۴۵
علیرضا فیروزی ۱۵:۴۵
نیره احمدی ۱۶
سحر رضایی شجاعی ۱۶
سامره فضلی سوته ۱۶
شکوفه نوروزی ۱۶:۱۵
کبری عبدالهی ۱۶:۱۵
معصومه درخشان ۱۶:۱۵
حنیف سلطانی ۱۶:۱۵
ابریم هارونی ۱۶:۱۵
ثمین عظیمی ۱۶:۳۰
مهرداد خرمی ۱۶:۳۰
اشکان شجاعی ۱۶:۳۰
مریم زمانی ۱۶:۴۵
نسرین نوروزی ۱۶:۴۵
اشرف باقری ۱۶:۴۵
زهرا وثوقی ۱۷:۰۰
امیر هوشنگ رضایی ۱۷:۰۰
نسترن نوروزی ۱۷:۰۰
ازاده قوامی ۱۷:۱۵
زهرا طالبی ۱۷:۱۵
آزاده قوامی ۱۷:۳۰
شورانگیز سیفی پور ۱۷:۳۰
سعید اشرف زاده ۱۷:۳۰
یاسمن خدادادی ۱۷:۴۵
نسترن خدادادی ۱۷:۴۵
امیر خسرو ۱۷:۴۵
فردین فخری ۱۸:۰۰
اشکان شجاعی ۱۸:۰۰
آذر گودرزی ۱۸:۰۰
امیر رضا خیرالهی ۱۸:۱۵
هانیه اخلاقی ۱۸:۱۵
 محمد امین  نوارلو  ۱۸:۱۵
مرضیه ابراهیمی غیر حضوری
سپیده امیرکوه غیر حضوری
سیدرضا علوی غیر حضوری
فاطمه دولتی غیر حضوری
سید محمد رضا عبادی غیر حضوری
لیلا محمدی غیر حضوری
فهیمه مختاری غیر حضوری
محمدرضا دباغ غیر حضوری
شاهین فرخندی غیر حضوری
مهسا کاوسی غیر حضوری
ملیکا پیری نژاد غیر حضوری
ایران دهقانی غیر حضوری
نسیم منفرد غیر حضوری
رضا شیشه گر غیر حضوری
مسعود اکبری غیر حضوری
مولود سجادی مهر غیر حضوری
مهسا کاووسی غیر حضوری
محمد محسنی زاده
شایسته ساجدی
فاطمه پریدار غیر حضوری
امیر عباس زرین کمر غیر حضوری
چهارشنبه, 13 بهم 1395 | 5:04 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره دوبله۱ (استاد جلیلوند) ۱۴ بهمن ۹۵

13 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

شروع دوره ۱۴ بهمن ۹۵ این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مینا سیف
رضا شیشگر
یاسمن صباغی
حسن عقیقی
محمدرضا فخاری
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
بهاره موسوی
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
چهارشنبه, 06 بهم 1395 | 10:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان یازدهمین دوره دوبله ۶ بهمن ۹۵

6 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۱۱ بهمن

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۱۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

فن بیان علی شجره

 

 

 

نام نام خانوادگی
یاسمن ابطحی
فاطمه احری
حامد بهشتی
محسن توکلی
هما جعفریان
مسعود چگینی
نرگس خدادادیان
امیرسام رحیمی
نوشین رضایی
الهه زنگامه رود
مریم سجادی
مینا سیف
رضا شیشگر
حسن عقیقی
سپیده علیزاده
محمدرضا فخاری
هدیه قهقهانی
مهدی کلانتری
شیما کوزه گر
پیمان مخزنی
سارا منتظری
علی مولایی
محمد مولوی
میثم میرزایی
علیرضا نجفی
گوهرتاج نوذری
ژیلا یزدان پرست
 بهنام  حبیبی

 

 

 

چهارشنبه, 29 دی 1395 | 4:30 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دهمین دوره گویندگی رادیو ۳۰ دی ۹۵

29 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

شروع تست روز پنج شنبه ۳۰ دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه، ساعت ۱۳ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز پنج شنبه  در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
نعمت اله خلجی زواجری ۱۴
مژگان هادی نژاد ۱۴
نصیر قاسمی ۱۴
مهدی یعقوبیان ۱۴:۱۵
ایران دهقانی ۱۴:۱۵
زهرا صفری ۱۴:۳۰
محمدرضا نیشابوری ۱۴:۳۰
مریم درفکی ۱۴:۴۵
آیدا پیراهش ۱۴:۴۵
طیبه عطایی نصرت ۱۴:۴۵
حامد عباسی ۱۵:۰۰
محسن توکلی ۱۵:۰۰
فریبا صادقی فاضل ۱۵:۰۰
پیمان شیرپور ۱۵:۱۵
نیلوفر اصغری واستانی ۱۵:۱۵
علی رنگچیان ۱۵:۳۰
سپیده بدخشان ۱۵:۳۰
غزال داورنیا ۱۵:۴۵
فربد حسنی اسپیلی ۱۵:۴۵
مریم جوان ۱۵:۴۵
مرضیه بیرانوند ۱۵:۴۵
رومینا حیاتی ۱۶:۰۰
علی شیر اوند ۱۶:۰۰
محمد رضا خلجی ۱۶:۱۵
مهدی حسینی اصل ۱۶:۱۵
امیر علی کی منش ۱۶:۳۰
احمد ظاهری ۱۶:۳۰
علیرضا بختیاری ۱۶:۳۰
تهمینه صدرایی ۱۶:۳۰
مریم اژدری ۱۶:۳۰
 پیمان

بهروز

 عزاباد

قنبری

 ۱۶:۰۰

۱۶:۰۰

علی اصغر رضایی انلاین
سپیده خاکباز انلاین
آرش شیرمحمدی انلاین
انوشه صفارپور انلاین
فاطمه پریدار انلاین
تینا عبدالهی انلاین
نسیم منفرد انلاین
حسین منافپور مقدم انلاین
  تاجدینی انلاین
اسماعیل مظلومی فرد انلاین
ابراهیم سیداحمدی انلاین
غلامرضا تاجیک انلاین
حسین محمودی انلاین
نیلوفر شهیدی انلاین
جمال مرادی انلاین
محمدحسین حریه انلاین
تقدیر شیری انلاین
محمود عنایتی انلاین
رحیم نوجوان انلاین
محمدنقی مهرابی انلاین
 علیرضا خزاعی انلاین
علی بوجاری فرد انلاین
حشمت الله بنی اردلان انلاین
فاضل نحوی انلاین
مسعود پاکدامن انلاین
فریدون چگینى انلاین
اسمعیل اسداللهی انلاین
مجید کریمیان انلاین
میرغفار رفیعی انلاین
احمد ابراهیمی انلاین
هادی زمانی انلاین
مهدی لگزیان انلاین
خسرو خسروی انلاین
عبادالله حاصلیان انلاین
عبدالرسول بیگدلی انلاین
جمعه, 17 دی 1395 | 9:29 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵

17 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۰ دی می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۴ دی  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۶۷۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
علی احمدی
فاطمه اسد الهی
حامد اسمعیلی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
معین بادپا
زهرا بختیاری
علیرضا بختیاری
زهرا براتی
اعظم برهان
زینب بهروزی
مریم بهزادی
تینا بهشتی
سپیده بهمنش
الهام بهمنی
فاطمه بیگلری
محیا پسندیده
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
یزدان تقیء
امیرارسلان تقیان
مهدی جباری
علیرضا جمالی
الناز جنابی آشنا
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
حمید حسین پور
ملات حیدری
رضا خاک پور
زهرا خاکساری
محمدعلی خانی نوحدانی
مونا خوش نشین
الهام خیر
حمید رضا خیربخش ابدی
پرستو دهخدایی
نازنین زهرا رستمی
سید امیر هوشنگ رضائی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
مهسا ساغری خداپرست
سید مسعود سید آقا یزدی
زهرا شرفی
وحیده شعاعی
محمد شعبانی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
شهریار شیبانی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
علی صریحی
فاطمه ضمیر رضوانی
ژیلا طاهری
قنبر طاهریان
زهرا طلاساز فیروزی
تکتم عامری
عاطفه عباسی
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
زینب علی پور
معصومه علی محمدی
میثم غفاری
محمد فارسی نژاد
منصوره فانی
رقیه فتاحی
معصومه فرجی
امیرحسین فرخ پیام
میثم قربانی
احمد قربانی
بهروز قنبری
شهرام کاظم زاده
عاطفه کاشفی
محدثه کریمی علویجه
علی کوشکی
زینب کیانی
هایده گرانهمت
زهرا مازنلوی
سپیده مالمیر
شیما متین پور
پگاه محمدآبادی
ناهید محمدسلیمانی
احسان مرادپور
هانیه مرادی
پوریا مرجانی
ملیکا مسلحی
فرانک ملکی
فاطمه ملکی
مونا منصوری
پریناز مهری
داور مهری
فائزه موسوی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان
مجید نایبی
زهرا نثاری ثانی
المیرا نصیری
سپیده وخشوری
تانیا یزدانی
   
ندا  زیدونی
 فاطمه  شیروایی
 ناصر  دانشمند
 محمد علی  دارایی
 مهری  درودی
   
   
   
   
   
   
پنج شنبه, 16 دی 1395 | 3:06 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۷ دی ۹۵

16 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام نام خانوادگی ساعت
امیر هوشنگ رضائی ۹
شهرام کاظم زاده ۹
میثم غفاری ۹
سراج شیرین نیا ۹
زینب کیانی ۹:۱۵
محمدامین کلاته ۹:۱۵
سپیده پژوهان جم ۹:۱۵
نازنین زهرا رستمی ۹:۳۰
علی صریحی ۹:۳۰
مرضیه خدیر ۹:۳۰
الناز جنابی آشنا ۹:۴۵
افسانه صداقت راد ۹:۴۵
عباس طهماسب نیا ۹:۴۵
ساناز شیرانی ۱۰
آزیتا بابازاده ۱۰
محمد فارسی نژاد ۱۰
داود ناظریان ۱۰
معصومه علی محمدی ۱۰:۱۵
مینا حاجی غلام ۱۰:۱۵
مجید نایبی ۱۰:۳۰
امیرحسین فرخ پیام ۱۰:۳۰
معصومه عارضی ۱۰:۳۰
تینا بهشتی ۱۰:۳۰
معین بادپا ۱۰:۴۵
الهام خیر ۱۰:۴۵
حمید عبداله وند ۱۱
قنبر طاهریان ۱۱
حامد زنده دل ثابت ۱۱
هایده گرانهمت ۱۱
شیما متین پور ۱۱:۳۰
پوریا مرجانی ۱۱:۳۰
لیلا آذرنوش ۱۱:۳۰
علی کوشکی ۱۱:۳۰
پگاه محمدآبادی ۱۱:۴۵
فرانک ملکی ۱۱:۴۵
زینب زینب ۱۱:۴۵
فاطمه اسد الهی ۱۲
مهسا ساغری خداپرست ۱۲
فاطمه عبداللهی ۱۲
بهروز قنبری ۱۲:۱۵
زهرا نثاری ثانی ۱۲:۱۵
سیدرضا میرطباطبائی ۱۲:۱۵
نرگس پیرهادی ۱۴
سیده مطهره نقیب ۱۴
خدیجه آزادی ۱۴
سمیه جهانیان ۱۴
زهرا طلاساز ۱۴:۱۵
فاطمه بیگلری ۱۴:۱۵
نیکی شکیبایی ۱۴:۱۵
زهرا خاکساری ۱۴:۳۰
سید مسعود سید آقا یزدی ۱۴:۳۰
مهدی پورصدری ۱۴:۳۰
فاطمه ملکی ۱۴:۳۰
سپیده منشهمنش ۱۴:۴۵
پردیس پورصدری ۱۴:۴۵
بابک سلامی ۱۵
وحیده شعاعی ۱۵
محدثه کریمی ۱۵
فاطمه ضمیر رضوانی ۱۵:۱۵
زهرا براتی ۱۵:۱۵
ژیلا ژیلا ۱۵:۳۰
زهرا بختیاری ۱۵:۳۰
مونا خوش نشین ۱۵:۴۵
علیرضا بختیاری ۱۵:۴۵
میثم قربانی ۱۵:۴۵
فرحناز شاپوری ۱۵:۴۵
محمد امین کلاته ۱۶
محیا پسندیده ۱۶
اعظم برهان ۱۶
مهدی بهبودی ۱۶:۱۵
مسعود فراهانی ۱۶:۱۵
شهریار شیبانی ۱۶:۱۵
سپیده مالمیر انلاین
الهام شیخی انلاین
ارش امیری انلاین
یزدان تقیء انلاین
احمد قربانی انلاین
پریناز مهری انلاین
الهام بهمنی انلاین
تکتم عامری انلاین
منصوره فانی انلاین
محمدعلی خانی انلاین
حمید حسین پور انلاین
علی احمدی انلاین
مهدی جباری انلاین
فائزه موسوی انلاین
عاطفه عباسی انلاین
حامد اسمعیلی انلاین
حمید رضا خیربخش انلاین
امیرارسلان تقیان انلاین
هانیه مرادی انلاین
احسان مرادپور انلاین
رضا پورحسین انلاین
محمد رضا کوه خضری انلاین
نرگس نصیری انلاین
فاضل پولادی انلاین
فریبا مصطفوی انلاین
روژین فرد انلاین
فرهاد فخاری انلاین
پریوش کلانتری انلاین
راضیه حسینی انلاین
نسرین مساح انلاین
راضیه ابراهیم خانی انلاین
سمیه جعفری نژاد انلاین
غزال غیاثی انلاین
احسان اسماعیلی انلاین
فاطمه جعفری انلاین
محمدرضا اکبری انلاین
حسنا علی نیا انلاین
الهه عباس زاده انلاین
فاطمه مهدی نیا انلاین
محمدرضا وارنگرود انلاین
مهدی بوجار انلاین
هنگانه سلمانی انلاین
امیرحسین سرکاری انلاین
مهدی دارابی انلاین
معصومه میرزا پور انلاین
محمدرضا نصیری انلاین
نگار صادقی انلاین
سید مجید صادقی انلاین
محمد سعید اصغری انلاین
آرش واعظ انلاین
مونا کاظمی انلاین
سیاوش حیدری انلاین
ارمان خسروی انلاین
نیلوفر سلیمی انلاین

 

 

پنج شنبه, 02 دی 1395 | 8:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان نهمین دوره دوبله ۳ دی ۹۵

2 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۷ دی ماه

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۹دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

نام نام خانوادگی
علی ابراهیمی
محمدصادق اردانی
محمد اسدی
ایمان امیری حبیب اباد
غزال آذری
ازیتا بابازاده
مرجان بدیعی
سپهر بشیریان
محمود بیرانوند
مهدی پرهامی
صابره پناهیده
حمید جلوه دار
فاطمه خسروی
افسانه صادقی
سارا عبدالهی
فرزانه فرشیدمنش
فرزاد فرمانی زاده
علی قادری
بهمن قبادی
فاطمه قنبری
خسرو کلانتری
شبنم محمدپوری
بهنام محمدی
محمد مهدی معصومی
نسترن ملکی
مونا ناقلی
سایه وحیدی پور
 بشیر  سبک دست
| 3:16 ب.ظ

شروع دوازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

2 دی 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، ابوافضل اینانلو

 

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
لعیا حسنعلی زاده
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزاعی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
امیر عباس صباغ
اناهید صیامی
نیلوفر عنابستانی
فرامرز فهیم
نیما کاووسی
لیلا کرکچی
محمد مهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی