بایگانی برچسب: s

پنج شنبه, 02 دی 1395 | 8:11 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان نهمین دوره دوبله ۳ دی ۹۵

2 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۷ دی ماه

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.  از روز پنج شنبه ۹دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۸

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

نام نام خانوادگی
علی ابراهیمی
محمدصادق اردانی
محمد اسدی
ایمان امیری حبیب اباد
غزال آذری
ازیتا بابازاده
مرجان بدیعی
سپهر بشیریان
محمود بیرانوند
مهدی پرهامی
صابره پناهیده
حمید جلوه دار
فاطمه خسروی
افسانه صادقی
سارا عبدالهی
فرزانه فرشیدمنش
فرزاد فرمانی زاده
علی قادری
بهمن قبادی
فاطمه قنبری
خسرو کلانتری
شبنم محمدپوری
بهنام محمدی
محمد مهدی معصومی
نسترن ملکی
مونا ناقلی
سایه وحیدی پور
 بشیر  سبک دست
پنج شنبه, 18 آذر 1395 | 5:38 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح پانزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۹اذر ۹۵

18 آذر 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۴ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام نام خانوادگی ساعت
محمد سیاح ۹
رضا اقبالی ۹
یوسف عاملی ۹
معصومه جعفری نژاد ۹
نگار چوبداری ۹:۱۵
اشکان بوجار ۹:۱۵
فاطمه پورشیخی ۹:۱۵
سارا محمدیان ۹:۱۵
حامد قاسم پور ۹:۳۰
سمیه صفری ۹:۳۰
مصطفی ملا زمانی ۹:۳۰
علی اکبر بیات ۹:۴۵
محمد یوسفیان ۹:۴۵
مهدی ابراهیم خانی ۹:۴۵
ستاره خسروی ۹:۴۵
امیرحسین مساح ۱۰
فاطمه نصیری ۱۰
حمید چیت ساز ۱۰
سمانه عارف پور اکبری ۱۰
هنگامه هنگامه ۱۰:۱۵
مسعود محمدزاده ۱۰:۱۵
محمد سرکاری پیرلوجه ۱۰:۱۵
نرگس فرخ زاده ۱۰:۳۰
میترا میترا ۱۰:۳۰
مریم شهرودی ۱۰:۳۰
حمیدرضا لارتی ۱۰:۳۰
عطیه شجاع عراقی ۱۰:۴۵
عاطفه میرمحمدی ۱۰:۴۵
سپهر بشیریان ۱۰:۴۵
مهدی کلانتری ۱۱
محمدرضا فخاری ۱۱
سمیه باقری حسن کیاده ۱۱
شهاب قهرمانی ۱۱
میثم بابانژاد ۱۱:۱۵
سمانه سادات سیاه پوشان ۱۱:۱۵
زیبا وزیری نژاد ۱۱:۱۵
مژگان اصغری ۱۱:۳۰
مصطفی محقق منتظری ۱۱:۳۰
نسرین محمدرضایی ۱۱:۳۰
مهتاب کریمی ۱۱:۳۰
راضیه افق ۱۱:۴۵
غزاله چشمه خاور ۱۱:۴۵
فرهاد مقربی ۱۱:۴۵
راضیه حاذقی ۱۲
شایان حاجی اسماعیلی ۱۲
علی آگده ۱۲
غزال امیری ۱۲:۱۵
غزال آذری ۱۲:۱۵
حسین سلیمانی احمدآباد ۱۲:۱۵
سید مجید جعفری ۱۲:۱۵
سید محمود حسینی واعظ ۱۴
غزل پاک نیت ۱۴
نیلوفر عابدیان ۱۴
نرگس رفعت ۱۴
مهدی عباس زاده ۱۴:۱۵
منا ابیز ۱۴:۱۵
فاطمه دوستیان ۱۴:۱۵
سیاوش خانی ۱۴:۳۰
محمد کریمی ۱۴:۳۰
شقایق وارنگرود ۱۴:۳۰
مهدی عباس زاده ۱۴:۳۰
زهرا روشن دل ۱۴:۴۵
سهیلا جعفری ۱۴:۴۵
نازی بلبلی ۱۴:۴۵
آرش علینیا ۱۵
علی یخچالی ۱۵
مهرناز صادقی ۱۵
نگار اسماعیلی ۱۵:۱۵
فاطمه فرد ۱۵:۱۵
محمدرضا نصیری ۱۵:۳۰
اسما سلمانی ۱۵:۳۰
اسحاق سلمانی ۱۵:۳۰
نرگس فرخ زراده ۱۵:۳۰
فریبا فرزانه ۱۵:۴۵
رقیه ضیایی ۱۵:۴۵
نگیسا آذری ۱۵:۴۵
حسنا پولادی ۱۵:۴۵
زهرا سلیمی ۱۶
نیلوفر عابدیان ۱۶
سحر الله دادی ۱۶
۱۶
۱۶:۱۵
۱۶:۱۵
۱۶:۱۵
ثریا امین خندقی الاین
مریم سام دلیری الاین
مهدی مختاری الاین
محمد بابایی الاین
فاطمه صمدی الاین
روژین قمری الاین
مرتضی سخایی فرد الاین
علی موذن الاین
فاضل صادق پور الاین
مریم السادات میربابا الاین
افسانه مهدی نیا الاین
جواد کاظمی الاین
دیار اسلامی الاین
مریم اعتمادزاده الاین
مهدی حاجی محمدی الاین
سارا دماوندی الاین
فاطمه کوه خضری الاین
محمد حسن اعتمادفر الاین
امیر حجازی الاین
محمد حسینی الاین
محمد خامه یار الاین
هومن خانجانی الاین
مریم خردمند الاین
فرزانه خلیلی الاین
فرشته دانشمندی الاین
مژگان دری الاین
الهام دشتی الاین
ویدا دلاوری الاین
علی راسخ الاین
زهرا رجبی اسلامی الاین
سمانه رجبی الاین
فاطمه رحیم زاده الاین
مهدیه رزاقی الاین
فائزه رساله پور الاین
زهره رستمی الاین
رویا رنجبر الاین
علیرضا رییسی الاین
مستوره سالم الاین
فوژان ستوده ادیبی الاین
زهرا سرایی الاین
سپیده شفیعی جاوید الاین
سمیه شقاقی الاین
ثمره شیروانی الاین
محبوبه صادقی الاین
کیهان صادقی نژاد الاین
نسیم صالحی الاین
محمدمهدی صفریان الاین
مرضیه طاهری الاین
فاطمه طیبی الاین
سهیلا عبدالغنی الاین
زهرا عبدی الاین
سید ارمین علمائیان الاین
حسام علوی‌پور الاین
محمد علی مددی الاین
ارشیا فدایی الاین
مهدی فراشیانی الاین
بابک فرجی الاین
مهری فردوسی الاین
نازنین فهیمی راد الاین
مینا فولادوند الاین
فاطمه فیاضی الاین

 

 

 

 

 

پنج شنبه, 04 آذر 1395 | 4:18 ب.ظ

شروع یازدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۲)

4 آذر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

اساتید

سوسن حسنی دوخت ، دکتر محمود احمدی افزادی، رضا ساکی ، رضا کشاورز، پیمان طالبی

 

 

 

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
سعید جلیلی
امیر حسین پور
هادی خلیفه
هانیه دانش تبار
عذرا دهقان
میثم رجبی
علی زارع
زهرا سجودی امین
مرضیه شهریاری
اناشید شهیدی
محمد طاهری
الناز قاسمی
ناهید محبی
میثم مقدسی
محمدرضا منصوری
پنج شنبه, 27 آبا 1395 | 3:02 ب.ظ

گروه بندی چهاردهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

27 آبان 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی

شروع دوره از جمعه ۲۸ ابان ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
گویندگی کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

گروه a

 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
ایراندخت بلورچی
اسیه جفعری
محسن جمالی
لعیا حسن علی زاده
فیروزه خزائی
حمیده دهقانی
سمیرا ستاری
اناهید صیامی
فرامرز فهیم
نیما کاوسی
لیلا کرکچی
محمدمهدی محراب بیگی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی

 

 

 

گروه b

 

نام نام خانوادگی
فرزاد امیدی
زهرا آخوندی
نوید جامعی
امین حاجی خانی
پریا حضرتی
پریسا حیدری
کوثر خناری نژاد
تینوش دبیری
ساناز دژاهنگ
زهره زوارییان کچویی
فائزه سلیم ابادی
جواد سیفی
فاطمه شمس
مهنا طوسی نژاد
مریم محمدپور
پوریا مرجانی
نیلوفر مشیری
مرضیه میرزاخانی
محمد نظری

 

 

 

گروه c

 

نام نام خانوتدگی
شیوا اویسی
سودابه آقابیگ لو
وسام آل کثیر
آرش تفرشی حسینی
فاطمه حسینی
محمد کاظم حیطاوی
سلاله دهقانی
نرجس شاه علی
امیر عباس صباغ
مریم عبدالهی
نیلوفر عنابستانی
صبا کاظمی
مهرزاد معمارنژاد
امیر حسین موسوی
مینو نصیری
محمد نعیمایی
جمعه, 21 آبا 1395 | 11:15 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان هشتمین دوره دوبله ۲۱ ابان ۹۵

21 آبان 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه ۲۴ ابان

این دوره ۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود. شروع دوره جمعه ۲۸ ابان از ساعت ۱۳ تا ۱۷

استاد شروین قطعه ای

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

فرید اجرولو
فرشته الوندی
وفا باقری
عاطفه بقدایی
نپتون پشم فروش
پویا تاجیک
بجهت توجه
رضا جمال
امیر ذبیحیان
مینا ذکی لو
شیرین روستایی
ناهید سلیمانی
سمیه سمیعی
فریبا سنایی
محمد حسین شریفی
مهدیار طاهری
انالی طاهریان
مریم غلامی
اروین کالستیانس
مهدخت کریمی
رضا ملکی
زهرا موسوی
لیلا هلالی
الهام ونکی
| 10:42 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۲۱ ابان ۹۵

21 آبان 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۴ ابان می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۲۸ ابان  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ، پیمان طالبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

اسامی پذیرفته شدگان تست ۲۱ ابان 

نام نام خانوادگی
صدیقه ابراهیمی
سبا اسدی
نیکتا اعظمی
نگین افشار
علی الهیاری مهر
هاله امرالهی
فرزاد امیدی
شیوا اویسی
زهرا آخوندی سنجانی
سودابه آقابیگ لو
وسام آل کثیر
ایراندخت بلورچی
الهام بیک زاده
آرش تفرشی حسینی
نوید جامعی
اسیه جفعری
شیما جلالی
محسن جمالی
نسیبه حاجی چاووشی
امین حاجی خانی
لعیا حسن علی زاده
لعیا حسن علی زاده
فاطمه حسینی
پریا حضرتی
پریسا حیدری
محمد کاظم حیطاوی
فیروزه خزائی
کوثر خناری نژاد
تینوش دبیری
ساناز دژاهنگ
حمیده دهقانی
سلاله دهقانی
الهه رضوان نوبهار
زهره زوارییان کچویی
سمیرا ستاری
سارا سعیدی فر
فائزه سلیم ابادی
جواد سیفی
نرجس شاه علی
مرجان شفیع
فاطمه شمس
اناهید صیامی
مهنا طوسی نژاد
زهرا عابدینی مقانکی
مریم عبدالهی
نسیم غنمی
حدیث فرمانی
فرانک فرهنگ
سارا فلاح
فرامرز فهیم
حسین فولاد لو
علیرضا قاضی
صبا کاظمی
نیما کاوسی
لیلا کرکچی
محمدمهدی محراب بیگی
مریم محمدپور
پوریا مرجانی
نیلوفر مشیری
مهرزاد معمارنژاد
نازنین منتظری
مژگان مهدی زاده
ریحانه مومنی
مرضیه میرزاخانی
مونا ناقلی
هانیه نجارزاده
نغمه نصراللهی
مینو نصیری
محمد نظری
محمد نعیمایی
سحر وظیفه
ملیکا یعقوبی
محمد

مهدیه

یلالی

رشیدی

پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:51 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هشتمین دوره دوبله(استاد قطعه ای) ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه  ساعت ۱۳از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ روز  جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت  
شیرین روستایی ۱۴:۱۵  
رضا جمال ۱۴:۱۵  
ناهید سلیمانی ۱۴:۱۵  
زهرا قاسمی ۱۴:۱۵  
امیر ذبیحیان ۱۴:۳۰  
آنالی طاهریان ۱۴:۳۰  
نگین افشار ۱۴:۳۰  
سمیه قاسمی ۱۴:۴۵  
مهدی سیف ۱۴:۴۵  
سمیه سمیعی ۱۵:۰۰  
بهزاد جهان گیری ۱۵:۰۰  
نجمه احمدی ۱۵:۰۰  
سمانه احمدی ۱۵:۱۵  
رضا اردشیری ۱۵:۱۵  
محمد اصغری ۱۵:۱۵  
رضا الطافی ۱۵:۳۰  
مهسا الیاس پور ۱۵:۳۰  
بهناز امیری ۱۵:۳۰  
مهرداد اوجاقی شیرمرد ۱۵:۴۵  
لادن باقری ۱۵:۴۵  
افسانه بدرلو ۱۵:۴۵  
آزاده برزگری سخویدی ۱۵:۴۵  
نیکو بنی مهد گلسفید ۱۵:۴۵  
داوود بیات ۱۵:۴۵  
نگین پورغفاراقدم ۱۵:۴۵  
طاهره کریمی ۱۶  
| 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵
پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
جمعه, 16 مهر 1395 | 9:00 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۶ مهر ۹۵

16 مهر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ شنبه ۲۴ مهر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از ۳۰ مهر ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی ،

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

اسامی پذیرفته شدگان تست ۱۶ مهر

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
ونوس ادریسی
حسین ارفعی نیا
الهه استکی
سعیده اکبری
فاطمه اگزوشنی
زینب ایمانی
عاطفه آقاجانی
زینب آقایی
مهین بادپر
فرخ الله بخیتاری
محمدحسین بدرلو
رضا برزگر
هلیا برزوی
امیر حسین تورانی
مهتا تیموریان
سعید جلیلی
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
محمدرضا جوانبخت
سعید حاجی زاده
مینو حسن نژاد
امیر حسین پور
سارا خسروی پور
جمیله خطیب شهیدی
هادی خلیفه
معصومه دارابی امین
معصومه دارابی
زهرا دلبسنه
عزرا دهقان طوران
سیدجابر رازیان
میثم رجبى
تینا رضا خانی
زهره رضایی
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
سمیه رمضانی
علی زارع
مریم ساعتچی
زهرا سجودی امین
هوشمند سلیمی نژاد
شبنم شجایی
زینب شکوهی
مرضیه شهریاری
شیما شهلا منش
آناشید شهیدی
مریم شوشتری
بهناز شوهانی
وحید شیخ سامانی
سیما صادقیان
زهرا ضیایی
حسین طالبی
محمد طاهری
مهدی طوماری
مهدی عباد سیچانی
محمد عزیزی
حسن عطایی
نیلوفر عنابستانی
شبنم غدیری
ابوذر غفاری
عبداله غفاری
جمیله فارچی
احد فانی ملکی
فرزانه فرهادی
محمدرضا فریعقوبی
مهدی قادری
الناز قاسمی
حسین قاسمی مارچوبه
سیمین قوامی
محمد تقی قیاسی
نیلوفر گودرزی
آرمین گودرزی
طاهره گودرزی
ناهید محبی
اوا محسنی
الهام مختاری زاده
سینا مرادی نیا
مهرناز مطلوب طلب
میثم مقدسی
شیما ملاجعفر
فرناز ملامحمد
مرتضی ملتجی محمودابادی
رضا ملک محمدی
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
پریسا ناصح
مریم نجفی
شیوا نژد محمدزاده
محمد نصیری
ایمان نقدی
محمدعلی نمایشی
میثم نوایی
نوشین نورایی
هوتن هادیان
داوود هاشمی
ریحانه همسایگان