بایگانی برچسب: s

چهارشنبه, 04 اسف 1395 | 3:51 ب.ظ

شروع پنجمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۵ اسفند ۹۵

4 اسفند 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۵ اسفند از ساعت ۸ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

یک جلسه فن بیان استاد علی شجره

پنج جلسه ۲ ساعت کارگاه از ساعت ۸ تا ۱۰ استاد علی قره خانی

چهار جلسه تکنیک های دوبله از ساعت ۱۰ تا ۱۳ استاد جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
غزال اذری
ایمان امیری
سپهر بشیریان
شبیر سبک دست
فرزانه فرشیدمنش
بهمن قبادی
رقیه قهرمانی
شبنم محمد پوری
نسترن ملکی
سایه وحیدپور
   
   
چهارشنبه, 27 بهم 1395 | 4:13 ب.ظ

شروع هفدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»۲۹ بهمن ۹۵

27 بهمن 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

مبانی اجرا: ۵ جلسه  اساتید  : ۲ جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن ۳ جلسه رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی: ۵ جلسه محمد رضا قلمبر

شروع دوره از جمعه ۲۹ بهمن ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

هفدهمین  دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
مبانی اجراکلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبلنی اجرا کلاس ۲۵ هفته چهارم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
مبانی گویندگی ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته دوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته چهارم
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی ۲۴ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ مبانی گویندگی کلاس ۲۲ هفته اول
زبان بدن کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۶ هفته سوم
مبانی گویندگی کلاس ۲۴ مبانی اجرا کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ مبانی گویندگی کلاس ۲۴ زبان بدن کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

گروه A

نام نام خانوادگی
عاطفه اسدی
سعید اشرف زاده
سعید اکبری
فاطمه پریدار
حدیث ترابی
پگاه جعفرى
یاشار حمیدزاده
امیر هوشنگ رضایی
حمید رضا زارع
شورانگیز سیفی پور
اشکان شجاعی
مسعود کاظمی
ارزو کاظمی
محمدحسین لریجانی
عباس موزون
ابریم هارونی
   

 

گروه b

نام نام خانوادگی
الهام افتخاری
مهدی اقا محمدی
ابراهیم امراللهی
حلیمه امینی
خدیجه بسط احمدی
امیر رضا خیرالهی
معصومه درخشان
درین درمنش
عاطفه رضوان نیا
سمیه صفری
زهرا طالبی
امجد فرحزاده
فرناز فردوس
سامره فضلی سوته
مهشید قنبرى
امیر هوشنگ کی منش
شکوفه نوروزی
   

 

 

گروه c

نام نام خانوادگی
نیما امینی
علی توکلی
سمانه حرفت
امیر حیدریان
زهرا خدابین
محمدرضا دباغ
داریوش دوانی
مریم زمانی
اسیه شریفی
مریم شهبازیان
محمد صادقی
زهرا صدرآرا
زهرا طالبی
بیتا عادل
ابوالفضل قبادی نژاد
عماد مقدم
یحیی موافق قدیرلی

 

پنج شنبه, 14 بهم 1395 | 3:35 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح هفدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۵ بهمن ۹۵

14 بهمن 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا ۱۸ جمعه ۱۵ بهمن ۹۵

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۷الی ۱۸ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
غزال حشمتى آذر ۹
الهه زنگامه رود ۹
منا سودمند ۹
فرشته شعبانی ۹
داریوش دوانی ۹:۱۵
پگاه جعفرى ۹:۱۵
یاسمن هاتفی ۹:۱۵
یحیی موافق قدیرلی ۹:۳۰
علی توکلی ۹:۳۰
عاطفه اسدی ۹:۳۰
زهرا طالبی ۹:۴۵
علی سفیدگر ۹:۴۵
شکوفه نوروزی ۹:۴۵
عباس موزون ۱۰
محمد صادقی ۱۰
زهرا خردپیشه ۱۰
سعید رضائیان ۱۰
مینو افتخاری ۱۰:۱۵
کتایون قربانی ولنجک ۱۰:۱۵
میثم عزیزعینی ۱۰:۳۰
سمانه حرفت ۱۰:۳۰
ستایش صالحی ۱۰:۳۰
الناز رضاگلپایگانى ۱۰:۳۰
زهرا جان بزرگی ۱۰:۴۵
ماریه جان بزرگی ۱۰:۴۵
سهیلا امیراحمدی ۱۱
انیس اسماعیلی ۱۱
مریم شهبازیان ۱۱
عزت میرصادقی ۱۱
سولماز معادی ۱۱:۳۰
حلیمه امینی ۱۱:۳۰
عاطفه رضوان نیا ۱۱:۳۰
سیده صدیقه موسوی ۱۱:۳۰
امجد فرهادی ۱۱:۴۵
سعید منوچهری ۱۱:۴۵
فائزه طهماسبی ۱۱:۴۵
محمد رضا نیشابوری ۱۲
ابراهیم امراللهی ۱۲
امیر حیدریان ۱۲
سمیه صفری ۱۲:۱۵
محمد علی محمود ابادی ۱۲:۱۵
اسیه شریفی ۱۲:۱۵
۱۴
حدیث ترابی ۱۴
سعید اکبری ۱۴
محبوبه عین بین ۱۴
محمدحسین لریجانی ۱۴:۱۵
زهرا خدابین ۱۴:۱۵
زهرا صدرآرا ۱۴:۱۵
نیازی ۱۴:۳۰
یاشار احمدی زاده ۱۴:۳۰
سمیه صمدی دینانی ۱۴:۳۰
ارزو کاظمی ۱۴:۳۰
مهنوش حسینی ۱۴:۴۵
حمید رضا زارع ۱۴:۴۵
خدیجه محمدی ۱۵
۱۵
میعاد طاهری ۱۵
الهام افتخاری ۱۵:۱۵
امیرعباس زرین کمر ۱۵:۱۵
فاطمه علی ساکی ۱۵:۳۰
تارا افشار ۱۵:۳۰
مهشید قنبرى ۱۵:۴۵
محبوبه حسن زاده دستجردی ۱۵:۴۵
سیما عشایر ۱۵:۴۵
علیرضا فیروزی ۱۵:۴۵
نیره احمدی ۱۶
سحر رضایی شجاعی ۱۶
سامره فضلی سوته ۱۶
شکوفه نوروزی ۱۶:۱۵
کبری عبدالهی ۱۶:۱۵
معصومه درخشان ۱۶:۱۵
حنیف سلطانی ۱۶:۱۵
ابریم هارونی ۱۶:۱۵
ثمین عظیمی ۱۶:۳۰
مهرداد خرمی ۱۶:۳۰
اشکان شجاعی ۱۶:۳۰
مریم زمانی ۱۶:۴۵
نسرین نوروزی ۱۶:۴۵
اشرف باقری ۱۶:۴۵
زهرا وثوقی ۱۷:۰۰
امیر هوشنگ رضایی ۱۷:۰۰
نسترن نوروزی ۱۷:۰۰
ازاده قوامی ۱۷:۱۵
زهرا طالبی ۱۷:۱۵
آزاده قوامی ۱۷:۳۰
شورانگیز سیفی پور ۱۷:۳۰
سعید اشرف زاده ۱۷:۳۰
یاسمن خدادادی ۱۷:۴۵
نسترن خدادادی ۱۷:۴۵
امیر خسرو ۱۷:۴۵
فردین فخری ۱۸:۰۰
اشکان شجاعی ۱۸:۰۰
آذر گودرزی ۱۸:۰۰
امیر رضا خیرالهی ۱۸:۱۵
هانیه اخلاقی ۱۸:۱۵
 محمد امین  نوارلو  ۱۸:۱۵
مرضیه ابراهیمی غیر حضوری
سپیده امیرکوه غیر حضوری
سیدرضا علوی غیر حضوری
فاطمه دولتی غیر حضوری
سید محمد رضا عبادی غیر حضوری
لیلا محمدی غیر حضوری
فهیمه مختاری غیر حضوری
محمدرضا دباغ غیر حضوری
شاهین فرخندی غیر حضوری
مهسا کاوسی غیر حضوری
ملیکا پیری نژاد غیر حضوری
ایران دهقانی غیر حضوری
نسیم منفرد غیر حضوری
رضا شیشه گر غیر حضوری
مسعود اکبری غیر حضوری
مولود سجادی مهر غیر حضوری
مهسا کاووسی غیر حضوری
محمد محسنی زاده
شایسته ساجدی
فاطمه پریدار غیر حضوری
امیر عباس زرین کمر غیر حضوری
سه شنبه, 05 بهم 1395 | 7:46 ب.ظ

برگزاری هفدهمین دوره تخصصی گویندگی  و اجرا در رادیو و تلویزیون

5 بهمن 1395

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی مدرسه رسانه روزبه ادیب مدیر این مدرسه گفت: با توجه به درخواست های علاقمندان حوزه گویندگی و اجرا، این دوره ها به صورت تخصصی و تک ترم برگزار می شود

وی با بیان اینکه این دوره ها  عمدتا در روزهای جمعه برگزار می‌شود گفت: دوره های تخصصی رادیو  و تلویزیون هر کدام به صورت تخصصی به صورت جداگانه به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود و گواهینامه پایان دوره پس از آزمون نهایی از طرف دانشکده خبر و مدرسه عالی رسانه اعطا خواهد شد.

مدیر مدرسه عالی رسانه  با اشاره به اینکه در این دوره ها  از اساتید برجسته و صاحب نامی استفاده کرده ایم، افزود: در  حوزه تلویزیون از حضور اساتیدی همچون دکتر احمدی افزادی، مرتضی حیدری،سوسن حسنی دخت، منصور ضابطیان و در حوزه رادیو از حضور ارش ابسالان ،سعید توکلی، سیروس رجبی، پیمان طالبی ، ابوالفضل اینانلو ، محمدرضا قلمبر و  سایر عزیزان بهره مند خواهیم شد.

ادیب در تشریح سرفصل های دوره های تخصصی گفت : دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت و ۶ ماه برگزار می شود و شامل فن بیان ، زبان بدن ، گویندگی و اجرا در تلویزیون، برنامه سازی تلویزیونی، ژورنالیسم تلویزیونی و کارگاه تلویزیونی خواهد بود همچنین دوره تخصصی رادیو نیز در همین مدت با سرفصل های فن بیان،سبک های اجرا، مبانی گویندگی ، برنامه سازی رادبویی، گزارشگری در رادیویی برگزار می شود

مدیر مدرسه عالی رسانه در مورد نحوه برگزاری دوره ها گفت: نیمی از دوره به صورت تئوری و نیمی به صورت گارکاهی برگزار می شود و دانشجویان از دوره دوم به صورت عملی شروع به کار می کنند

وی هم چنین اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که با بهره گیری از بهترین اساتید هم سطح آموزشی مدرسه  را بالا ببریم و هم رضایت دانشجویان را در پی داشته باشیم.

در پایان ،روزبه ادیب با اشاره به اینکه آزمون تست و تعیین سطح  در تاریخ ۱۵ بهمن برگزار می‌شود گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت مدرسه به نشانی msac.ir یا مرکز اموزش های ازاد دانشکده خبر  به آدرس www.elac.ir مراجعه کنند.

 

خبرگزاری صدا و سیما 

پنج شنبه, 30 دی 1395 | 8:40 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو ۳۰ دی ۹۵

30 دی 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۴ بهمن می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۸ بهمن ، روزه های پنج شنبه ساعت ۱۳ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

بیان با میکروفن (پیمان طالبی ) ، برنامه سازی رادیویی ۱ ( سیروس رجبی ) ، تربیت حس در گویندگی(محمدرضا قلمبر)

هزینه این دوره ۵۰۰ هزار تومان است

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
زینب ادبی
نیلوفر اصغری واستانی
فاطمه افشارزاده
سپیده بدخشان
مرضیه بیرانوند
فاطمه پریدار
محسن توکلی
صنم ثقلینی
فربد حسنی اسپیلی
مهدی حسینی اصل
رومینا حیاتی
سپیده خاکباز
محمد رضا خلجی
نعمت اله خلجی زواجری
مهدی خیر دوست
غزال داورنیا
مریم درفکی
ایران دهقانی
شمسی ربیعی
علی اصغر رضایی
علی رنگچیان
زینت سخی فر
ندا شکری
علی شیر اوند
پیمان شیرپور
آرش شیرمحمدی
رضا شیشگر
تهمینه صدرایی
انوشه صفارپور
زهرا صفری
امیر حسین صفری
حامد عباسی
تینا عبدالهی
نرگس عبیاتی
پیمان عزاباد
طیبه عطایی نصرت
سمانه عمران
بهروز قنبری
هانیه کلهر
امیر علی کی منش
محمد گراوند
نسیم منفرد
محمدرضا نیشابوری
مژگان هادی نژاد
مهدی یعقوبیان
 مسعود  اکبری
 احمد رضا  شاه طاهری
 فاطمه  کیانی
 کبری  قلی زاده
   
چهارشنبه, 29 دی 1395 | 4:30 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح دهمین دوره گویندگی رادیو ۳۰ دی ۹۵

29 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

شروع تست روز پنج شنبه ۳۰ دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه، ساعت ۱۳ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز پنج شنبه  در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
نعمت اله خلجی زواجری ۱۴
مژگان هادی نژاد ۱۴
نصیر قاسمی ۱۴
مهدی یعقوبیان ۱۴:۱۵
ایران دهقانی ۱۴:۱۵
زهرا صفری ۱۴:۳۰
محمدرضا نیشابوری ۱۴:۳۰
مریم درفکی ۱۴:۴۵
آیدا پیراهش ۱۴:۴۵
طیبه عطایی نصرت ۱۴:۴۵
حامد عباسی ۱۵:۰۰
محسن توکلی ۱۵:۰۰
فریبا صادقی فاضل ۱۵:۰۰
پیمان شیرپور ۱۵:۱۵
نیلوفر اصغری واستانی ۱۵:۱۵
علی رنگچیان ۱۵:۳۰
سپیده بدخشان ۱۵:۳۰
غزال داورنیا ۱۵:۴۵
فربد حسنی اسپیلی ۱۵:۴۵
مریم جوان ۱۵:۴۵
مرضیه بیرانوند ۱۵:۴۵
رومینا حیاتی ۱۶:۰۰
علی شیر اوند ۱۶:۰۰
محمد رضا خلجی ۱۶:۱۵
مهدی حسینی اصل ۱۶:۱۵
امیر علی کی منش ۱۶:۳۰
احمد ظاهری ۱۶:۳۰
علیرضا بختیاری ۱۶:۳۰
تهمینه صدرایی ۱۶:۳۰
مریم اژدری ۱۶:۳۰
 پیمان

بهروز

 عزاباد

قنبری

 ۱۶:۰۰

۱۶:۰۰

علی اصغر رضایی انلاین
سپیده خاکباز انلاین
آرش شیرمحمدی انلاین
انوشه صفارپور انلاین
فاطمه پریدار انلاین
تینا عبدالهی انلاین
نسیم منفرد انلاین
حسین منافپور مقدم انلاین
  تاجدینی انلاین
اسماعیل مظلومی فرد انلاین
ابراهیم سیداحمدی انلاین
غلامرضا تاجیک انلاین
حسین محمودی انلاین
نیلوفر شهیدی انلاین
جمال مرادی انلاین
محمدحسین حریه انلاین
تقدیر شیری انلاین
محمود عنایتی انلاین
رحیم نوجوان انلاین
محمدنقی مهرابی انلاین
 علیرضا خزاعی انلاین
علی بوجاری فرد انلاین
حشمت الله بنی اردلان انلاین
فاضل نحوی انلاین
مسعود پاکدامن انلاین
فریدون چگینى انلاین
اسمعیل اسداللهی انلاین
مجید کریمیان انلاین
میرغفار رفیعی انلاین
احمد ابراهیمی انلاین
هادی زمانی انلاین
مهدی لگزیان انلاین
خسرو خسروی انلاین
عبادالله حاصلیان انلاین
عبدالرسول بیگدلی انلاین
سه شنبه, 28 دی 1395 | 4:14 ب.ظ

شروع چهارمین دوره “دوبله۲” استاد جلیلوند ۳۰ دی ۹۵

28 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

شروع دوره از ۲۰ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و یک جلسه کارگاه سه ساعته به مدت پنج هفته برگزار می شود

استاد : چنگیز جلیلوند

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

نام نام خانوادگی
حسین احمدی
میترا بیات
مرضیه چهانگیری
فیروزه خزاعی
ندا شکری
اناشید شهیدی
رقیه قهرمانی
فراز مهرابی
   
   
   
   
دوشنبه, 27 دی 1395 | 3:01 ب.ظ

گروه بندی کار گروه کتاب صوتی ۲۷ بهمن ۹۵

27 دی 1395

با ثبت نام دانشجویان محترم در کار گروه کتاب صوتی اولین جلسه توجیهی با حضور بیش از ۱۲۰ نفر از دانشجویان روز دو شنبه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ بر اساس گروه بندی اعلام شده برگزار می شود

گروه اول و دوم ساعت ۱۴ تا ۱۷ و گروه سوم و چهارم ساعت ۱۷ تا ۲۰

اساتید

آقای محمد رضا قمبر برای گویندگی و تربیت حس

اقای سیعد ذهنی برای نحوه استفاده از موسیقی در کتاب صوتی

 

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
پریسا مهدوی مریم مسافری شعله گلفر سیروان شفیعی جاوید
سبا اسدی فرنوش محمدی محسن جمالی بهروز رحیمی
محمد طاهر برمایی سپیده صادقی مهرگان مهر پرور فرامرز فهیم
پیام خداقلی اشکان بوجار محمد ایمانوردی زهرا سلیمی
پریسا حیدری مرضیه شهریاری علی قادری امیر ذوالفقاری
آناهید صیامی مریم محمد پور فرناز بیات فاطمه صفر چراتی
پانته آ برزگر فریبرز اسماعیلی محمد صادق رزاق مهر راضیه حاذقی
فوژان دریاباری حسنا پولادی آرزو اکبر زاده معصومه شهبازی
غزال امیری فاطمه السادات حسینی شیوا اخیری سارا پورنگ
میترا بیات سنا محمدی عرفان علی نجاتی مرجان منصور
آرمان خرمک مرضیه دین دار فومنی جواد سیفی زهرا پور حسینی
مریم عبداللهی مهدیه چگینی حامد رئیسی احسان پور حسین
نیلوفر سادات آسایش سامره فضلی آزاده جبینی زهرا اسلامی نژاد
آناشید شهیدی ریحانه نعمتی آتوسا فرهی فرشته سروش
محمد سرکاری حامد رئیسی سمیرا ستاری بهاره حاصلیان
فیروزه خزایی نرگس صمیمی غزل ماهرو زاده محمد رضا نصیری
ثریا شریعتی مهدی عباس زاده سحر ثقفی محمد رضا حدادیان
نیما کاوسی علی مولایی نرگس قاسمی معبود سوین زارع
شیوا جعفری مهدی خسروی شاهین چاوشی آرتمیس رحمتی
بهناز معزز مهسا صفری بهناز معزز کور عباسلو الهه سادات مصطفوی
کیاندخت محمدی اسما سلمانی طاهره یوسفی نیا سهیلا لطیفی
فاطمه دلیری غزال آذری امیر حسین سیاحیان شقایق وارنگرود
مهشید قاسم زاده امیر حسین موسوی سارا فخیمی حق مهسا خسروی
الهام زمهریر الهه استکی نسرین رضایی فاطمه فرد
زهرا جهانی نیلوفر عنابستانی سپهر بشریان سحر توکلی
نغمه نصراللهی مریم غلامی نیکتا عظیمی داور مهری اللهیاری
زینب هاشم لو سلاله دهقانی نگین افشار رقیه فتاحی
بابک حسن پور سهیلا دهقانی لیلی اردشیری شهرزاد عسگری
صبا کاظمی سامره فضلی الهام صادق مغانلو فاطمه کوه خضری
لعیا حسنعلی زاده کوثر خناری نژاد الهه باطانی امیر مهربان
جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

پنج شنبه, 23 دی 1395 | 5:00 ب.ظ

شروع شانزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»۲۴دی ۹۵

23 دی 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ، رضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

برنامه سازی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ، پیمان طالبی ؛ ابوالفضل اینانلو

شروع دوره از جمعه ۲۴ دی ۹۵ از ساعت ۱۰ تا ۱۷:۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته پنجم

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
زبان بدن کلاس ۲۱ فن بیان  کلاس ۱۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۲ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۶ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۴ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵

هفته پنجم

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
معین بادپا
زهرا براتی
مریم بهزادی
زهرا خاکساری
مونا خوش نشین
نازنین زهرا رستمی
محمد روزبه
حامد زنده دل ثابت
سید مسعود سید آقا یزدی
قنبر طاهریان
فاطمه عبداللهی
حمید عبداله وند
مهدیه عسگرزاده
رقیه فتاحی
عاطفه کاشفی
زینب کیانی
پوریا مرجانی
فرانک ملکی
داور مهری الهیاری

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فاطمه اسد الهی
خدیجه آزادی فرد
آزیتا بابازاده
سپیده بهمنش
مهدی پورصدری
نرگس پیرهادی
سمیه جهانیان
مینا حاجی غلام
الهام خیر
وحیده شعاعی
نیکی شکیبایی
احسان شهسواری
ژیلا طاهری
زینب علی پور
محمد فارسی نژاد
محدثه کریمی علویجه
فاطمه ملکی
سیدرضا میرطباطبائی
داود ناظریان

گروه C

نام نام خانوادگی
ارش امیری
عرفان ایزدمهر
فاطمه بیگلری
مهدی جباری
ملاحت حیدری
محمدعلی خانی نوحدانی
محمد علی دارایی
حسین سلیمانی
عطیه سید محسنی
الهام شیخی
سراج شیرین نیا
افسانه صداقت راد
تکتم عامری
احمد قربانی
سپیده مالمیر
مونا منصوری
ریحانه مومنی
عاطمه میر محمدی