بایگانی برچسب: s

جمعه, 24 دی 1395 | 1:47 ب.ظ

چارت دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون

24 دی 1395

دوره های گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون در دو دوره مقدماتی و در دور های تخصصی در سه قسمت رادیو ، تلویزیون، استیج برگزار میشود

هر دوره در پنج هفته و اکثرا روزهای جمعه برگزار می شود

پنج شنبه, 16 دی 1395 | 3:06 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح شانزدهمین دوره گویندگی و اجرا ۱۷ دی ۹۵

16 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۲ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام نام خانوادگی ساعت
امیر هوشنگ رضائی ۹
شهرام کاظم زاده ۹
میثم غفاری ۹
سراج شیرین نیا ۹
زینب کیانی ۹:۱۵
محمدامین کلاته ۹:۱۵
سپیده پژوهان جم ۹:۱۵
نازنین زهرا رستمی ۹:۳۰
علی صریحی ۹:۳۰
مرضیه خدیر ۹:۳۰
الناز جنابی آشنا ۹:۴۵
افسانه صداقت راد ۹:۴۵
عباس طهماسب نیا ۹:۴۵
ساناز شیرانی ۱۰
آزیتا بابازاده ۱۰
محمد فارسی نژاد ۱۰
داود ناظریان ۱۰
معصومه علی محمدی ۱۰:۱۵
مینا حاجی غلام ۱۰:۱۵
مجید نایبی ۱۰:۳۰
امیرحسین فرخ پیام ۱۰:۳۰
معصومه عارضی ۱۰:۳۰
تینا بهشتی ۱۰:۳۰
معین بادپا ۱۰:۴۵
الهام خیر ۱۰:۴۵
حمید عبداله وند ۱۱
قنبر طاهریان ۱۱
حامد زنده دل ثابت ۱۱
هایده گرانهمت ۱۱
شیما متین پور ۱۱:۳۰
پوریا مرجانی ۱۱:۳۰
لیلا آذرنوش ۱۱:۳۰
علی کوشکی ۱۱:۳۰
پگاه محمدآبادی ۱۱:۴۵
فرانک ملکی ۱۱:۴۵
زینب زینب ۱۱:۴۵
فاطمه اسد الهی ۱۲
مهسا ساغری خداپرست ۱۲
فاطمه عبداللهی ۱۲
بهروز قنبری ۱۲:۱۵
زهرا نثاری ثانی ۱۲:۱۵
سیدرضا میرطباطبائی ۱۲:۱۵
نرگس پیرهادی ۱۴
سیده مطهره نقیب ۱۴
خدیجه آزادی ۱۴
سمیه جهانیان ۱۴
زهرا طلاساز ۱۴:۱۵
فاطمه بیگلری ۱۴:۱۵
نیکی شکیبایی ۱۴:۱۵
زهرا خاکساری ۱۴:۳۰
سید مسعود سید آقا یزدی ۱۴:۳۰
مهدی پورصدری ۱۴:۳۰
فاطمه ملکی ۱۴:۳۰
سپیده منشهمنش ۱۴:۴۵
پردیس پورصدری ۱۴:۴۵
بابک سلامی ۱۵
وحیده شعاعی ۱۵
محدثه کریمی ۱۵
فاطمه ضمیر رضوانی ۱۵:۱۵
زهرا براتی ۱۵:۱۵
ژیلا ژیلا ۱۵:۳۰
زهرا بختیاری ۱۵:۳۰
مونا خوش نشین ۱۵:۴۵
علیرضا بختیاری ۱۵:۴۵
میثم قربانی ۱۵:۴۵
فرحناز شاپوری ۱۵:۴۵
محمد امین کلاته ۱۶
محیا پسندیده ۱۶
اعظم برهان ۱۶
مهدی بهبودی ۱۶:۱۵
مسعود فراهانی ۱۶:۱۵
شهریار شیبانی ۱۶:۱۵
سپیده مالمیر انلاین
الهام شیخی انلاین
ارش امیری انلاین
یزدان تقیء انلاین
احمد قربانی انلاین
پریناز مهری انلاین
الهام بهمنی انلاین
تکتم عامری انلاین
منصوره فانی انلاین
محمدعلی خانی انلاین
حمید حسین پور انلاین
علی احمدی انلاین
مهدی جباری انلاین
فائزه موسوی انلاین
عاطفه عباسی انلاین
حامد اسمعیلی انلاین
حمید رضا خیربخش انلاین
امیرارسلان تقیان انلاین
هانیه مرادی انلاین
احسان مرادپور انلاین
رضا پورحسین انلاین
محمد رضا کوه خضری انلاین
نرگس نصیری انلاین
فاضل پولادی انلاین
فریبا مصطفوی انلاین
روژین فرد انلاین
فرهاد فخاری انلاین
پریوش کلانتری انلاین
راضیه حسینی انلاین
نسرین مساح انلاین
راضیه ابراهیم خانی انلاین
سمیه جعفری نژاد انلاین
غزال غیاثی انلاین
احسان اسماعیلی انلاین
فاطمه جعفری انلاین
محمدرضا اکبری انلاین
حسنا علی نیا انلاین
الهه عباس زاده انلاین
فاطمه مهدی نیا انلاین
محمدرضا وارنگرود انلاین
مهدی بوجار انلاین
هنگانه سلمانی انلاین
امیرحسین سرکاری انلاین
مهدی دارابی انلاین
معصومه میرزا پور انلاین
محمدرضا نصیری انلاین
نگار صادقی انلاین
سید مجید صادقی انلاین
محمد سعید اصغری انلاین
آرش واعظ انلاین
مونا کاظمی انلاین
سیاوش حیدری انلاین
ارمان خسروی انلاین
نیلوفر سلیمی انلاین

 

 

چهارشنبه, 01 دی 1395 | 4:51 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح نهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) ۲ دی ۹۵

1 دی 1395

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه  ساعت ۱۳ از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۶ روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام نام خانوادگی ساعت
ایمان امیری حبیب اباد ۱۴
سایه وحیدی پور ۱۴
غزال آذری ۱۴:۱۵
سپهر بشیریان ۱۴:۱۵
محمدصادق اردانی ۱۴:۳۰
محمد اسدی ۱۴:۳۰
شبنم محمدپوری ۱۴:۳۰
حمید جلوه دار ۱۴:۴۵
فرزاد فرمانی زاده ۱۴:۴۵
نسترن ملکی ۱۵:۰۰
علی قادری ۱۵:۰۰
بهنام محمدی ۱۵:۱۵
مهدی کلانتری ۱۵:۱۵
محمد رضا فخاری ۱۵:۱۵
محمد مهدی معصومی ۱۵:۳۰
فرزانه فرشیدمنش ۱۵:۳۰
فاطمه خسروی ۱۵:۴۵
صابره پناهیده ۱۵:۴۵
نسرین ملکی ۱۶:۰۰
محمد رضایی ۱۶:۰۰
     
مونا ناقلی انلاین
علی ابراهیمی انلاین
مهدی پرهامی انلاین
افسانه صادقی انلاین
رضا حسینی انلاین
محمد رضا دماوندی انلاین
نرگس رحیمی انلاین
فاضل سخایی فرد انلاین
فریبا سعیدپور انلاین
روژین سلطانی انلاین
فرهاد سلیمانی احمدآباد انلاین
پریوش سیاه پوشان انلاین
راضیه سیاه صفوری انلاین
نسرین شهرودی انلاین
راضیه صفری انلاین
سمیه صمدی انلاین
غزال طهماسبی انلاین
احسان عابدیان انلاین
فاطمه عاملی انلاین
محمدرضا فرخ زاده انلاین
حسنا لارتی انلاین
الهه محسنی انلاین
فاطمه محمدزاده انلاین
محمدرضا مختاری انلاین
مهدی ملا زمانی انلاین
هنگانه موحدخواه انلاین
امیرحسین موذن انلاین
مهدی میربابا انلاین
حمیده میرمحمدی انلاین
ستاره یوسفیان انلاین
ساره یوصفی انلاین
     
     
جمعه, 19 آذر 1395 | 10:47 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹ اذر ۹۵

19 آذر 1395

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره  و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود

زمان برگزاری

این دوره ۱۵ جلسه است و در ۵ هفته برگزار می‌شود.

شروع دوره از۲۶ اذر  ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

اساتید دوره

فن بیان: آرش ابسالان ، امیر حسین صباغ

اجرای رادیویی:  سیروس رجبی

اجرای تلویزیونی:  دکتر محمود احمدی افزادی ،و مرضیه حاجی پور و رضا کشاورز ، منصور ضابطیان

شهریه این دوره ۷۰۰ هزار تومان است که مبلغ تست زمان ثبت‌نام از شهریه کسر می‌شود.

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته‌شدگان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند.

 

 

نام نام خانوادگی
مهدی ابراهیم خانی
منا ابیض
دیار اسلامی
زهرا اسلامی نژاد
نگار اسماعیلی
مژگان اصغری
مریم اعتمادزاده
محمد حسن اعتمادفر
راضیه افق
رضا اقبالی
مهلا اکبری
محمد سعید اکبری
سحر الله دادی
غزال امیری
ثریا امین خندقی
غزال آذری
نگیسا آذری
علی آگده
میثم بابانژاد
محمد بابایی
پری بارانی
سهیل باقری
سمیه باقری حسن کیاده
رضا بخشی نیاز
سپهر بشیریان
نازی بلبلی
اشکان بوجار
علی اکبر بیات
غزل پاک نیت
احسان پورحسینی
فاطمه پورشیخی
حسنا پولادی
فریبا پیوندی
محمد رضا جامعی
سید مجید جعفری
معصومه جعفری نژاد
سپیده جهانیان
نگار چوبداری
حمید چیت ساز
شایان حاجی اسماعیلی
مهدی حاجی محمدی
راضیه حاذقی
مهناز حسن پور
حسین حسن خانی
سید محمود حسینی واعظ
زهرا حیدری
ستاره خسروی
هومن دارایی
سارا دماوندی
نرگس رفعت
مریم سام دلیری
مرتضی سخایی فرد
محمد سرکاری پیرلوجه
اسما سلمانی
حسین سلیمانی احمدآباد
زهرا سلیمی
سمانه سادات سیاه پوشان
مریم سیاه صفوری
مریم شهرودی
فاضل صادق پور
علی صادقی
امیر صادقی
سمیه صفری
فاطمه صمدی
نیلوفر عابدیان
یوسف عاملی
مهدی عباس زاده
آرش علینیا
محمدرضا غیاثی
محمدرضا فخاری
نرگس فرخ زاده
فاطمه فرد
فریبا فرزانه
سهیلا طهماسبی
روژین قمری
مهدی کلانتری
جواد کاظمی
فاطمه کوه خضری
حمیدرضا لارتی
مهدی محسنی
مصطفی محقق منتظری
الناز محمدپور
نسرین محمدرضایی
مسعود محمدزاده
مهدی مختاری
امیرحسین مساح
الهه مصطفوی
فرهاد مقربی
مصطفی ملا زمانی
افسانه مهدی نیا
زهرا موحدخواه
علی موذن
میترا میترا
مریم السادات میربابا
اناهیتا میرزا پور
امین میرزایی
عاطفه میرمحمدی
فاطمه نصیری
محمدرضا نصیری
پریوش نظری
مهتا نوع دوست
هنگامه هنگامه
شقایق وارنگرود
زیبا وزیری نژاد
محمد یوسفیان
راضیه یوصفی

 

سه شنبه, 02 آذر 1395 | 3:36 ب.ظ

دوبله فیلم کافکا در استودیو مدرسه عالی رسانه

2 آذر 1395

گویندگان این‌بخش:
رضا فضل‌اله‌نژاد
محمدرضافصیحی‌نیا
علیرضااوحدی
محمدملکی
میترافضائلی
اناعلامی
انالی‌طاهریان
مینازکیلو
صدابردار علیرضااوحدی

ضبط در استودیو مدرسه عالی رسانه

 

انوس فیلم

| 3:26 ب.ظ

دوبله فیلم نابغه در استودیو مدرسه عالی رسانه

2 آذر 1395

مدیر دوبلاژ:استاد  اکبر منانی

گویندگان:رضا فضل اله نژاد، محمد رضافصیحی‌نیا،محمد‌ملکی،علیرضا اوحدی

میترافضائلی،مهسا‌شاکری،ایدا‌ و ارمیتاصنعتکار،مینازکیلو،اناعلامی،نگارازاد.

فرید‌اجورلو.هیراد حاتمی.

صدابردار : علیرضااوحدی

استودیو مدرسه عالی رسانه

انوس فیلم 

 

پنج شنبه, 20 آبا 1395 | 7:36 ب.ظ

زمانبدی تست و تعیین سطح چهاردهمین دوره گویندگی و اجرا ۲۱ ابان ۹۵

20 آبان 1395

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

توجه : به دلیل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران در صورتیکه با از خودرو شخصی  در محدود اعلام شده توسط ستاد اقامه نماز پارک فرمایید در خیانان وصال قبل از خیابان بزرگهر محدودیت پارک خودرو از ساعت ۱۰ الی ۱۴ می باشد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز پنج شنبه، ساعت ۱۶ از طریق سایت (اینجا) ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۵ الی ۱۶ روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام نام خانوادگی ساعت
سارا سعیدی فر ۸:۴۵
هدی پاکنژاد ۸:۴۵
کوثر خناری نژاد ۸:۴۵
نازنین مرتضایی ۹:۰۰
عطیه هراتی ۹:۰۰
فرامرز فهیم ۹:۰۰
نغمه نصراللهی ۹:۰۰
سمیرا ستاری ۹:۰۰
محمدمهدی محراب بیگی ۹:۱۵
ساناز دژاهنگ ۹:۱۵
آرش تفرشی حسینی ۹:۱۵
نوید جامعی ۹:۱۵
کیمیا صفار ۹:۱۵
علی الهیاری مهر ۹:۳۰
سعید فرجی ۹:۳۰
بهروز بهروز ۹:۳۰
فاطمه شمس ۹:۳۰
زهرا عابدینی مقانکی ۹:۴۵
رویا کردی ۹:۴۵
مریم وهابی ۹:۴۵
محمد نظری ۹:۴۵
فهیمه مقدم فرد ۱۰:۰۰
جواد جواد ۱۰:۰۰
امین شعبانی ۱۰:۱۵
سبا اسدی ۱۰:۱۵
شیما جلالی ۱۰:۱۵
حسین فولاد لو ۱۰:۱۵
الهه رضوان نوبهار ۱۰:۳۰
پریا حضرتی ۱۰:۳۰
پریسا سعیدى پور ۱۰:۳۰
حمیده دهقانی ۱۰:۳۰
نیکتا اعظمی ۱۰:۳۰
محمد کاظم حیطاوی ۱۴:۱۵
هانیه نجارزاده ۱۴:۱۵
هانیه نجاریان ۱۴:۱۵
فیروزه خزائی ۱۴:۱۵
مژگان مهدی زاده ۱۴:۳۰
محمدرضا غیاثی فتح آبادی ۱۴:۳۰
سارا فلاح ۱۴:۳۰
محمد حسین شریفی ۱۴:۴۵
تینوش دبیری ۱۴:۴۵
ریحانه مومنی ۱۵:۰۰
حدیث فرمانی ۱۵:۰۰
سودابه آقابیگ لو ۱۵:۰۰
زهرا آخوندی سنجانی ۱۵:۱۵
حمید قنبری ۱۵:۱۵
فرزاد امیدی ۱۵:۱۵
مرضیه میرزاخانی ۱۵:۳۰
مهدی رضایی منش ۱۵:۳۰
محمد نعیمایی ۱۵:۳۰
زهره زوارییان کچویی ۱۵:۴۵
الهام بیک زاده ۱۵:۴۵
ایراندخت بلورچی ۱۵:۴۵
نسیم نسیم ۱۵:۴۵
نیما کاوسی ۱۵:۴۵
وسام آل کثیر ۱۵:۴۵
مازیار یکتا ۱۵:۴۵
مرجان شفیع ۱۵:۴۵
زهرا پیمان ۱۶
سیدجابر تورانی ۱۶
میثم توکلی ۱۶:۱۵
نغمه توکلی ۱۶:۱۵
نادره ثقفی ۱۶:۱۵
طیبه جابرابن انصاری ۱۶:۱۵
نوید جابری زاده ۱۶:۳۰
حامد جاویدسخن ۱۶:۳۰
هادی جولایی ۱۶:۳۰
فاطمه چاچه ئی قهی ۱۶:۳۰
علی چگینى ۱۶:۴۵
فری ناز حسن پور ۱۷
علی حسن زاده ۱۷
سیما حسین پور ۱۷
زهرا حسینی ۱۷
نورا حسینی ۱۷:۱۵
احسان حمیدی پور ۱۷:۱۵
هوشمند خدابنده لو ۱۷:۱۵
سارا خداقلی ۱۷:۱۵
امیرحسین خزایی ۱۷:۳۰
ثریا خسروی ۱۷:۳۰
فرشید خضری مقدم ۱۷:۳۰
انیتا خلیفه ۱۷:۳۰
سیرانوش خوشحال ۱۷:۴۵
معصومه خیری ۱۷:۴۵
علی دارستانی ۱۷:۴۵
مرضیه دانش تبار ۱۷:۴۵
آناشید دلاوری ۱۸
سمانه دلیری فر ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
سیدعلیرضا(امیر) دهقان ۱۸
منصور ذبیحی ۱۸:۱۵
الهام رازیان ۱۸:۱۵
سیما رجبى ۱۸:۱۵
علیرضا رستگار ۱۸:۱۵
الهام رضایی ۱۸:۳۰
میلاد رضایی راد ۱۸:۳۰
وجیهه رهسپار ۱۶
مریم رییسی ۱۶
نرگس رییسی زیدی ۱۶
محمد زارع ۱۶
حمید زارع ۱۶:۱۵
زهرا زاهدی نوری ۱۶:۱۵
مریم زمانی ۱۶:۱۵
فاطمه ساری ۱۶:۱۵
نسترن سجودی امین ۱۶:۳۰
شیرین سعیدنیا ۱۶:۳۰
عرفان سلامی ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی نژاد ۱۶:۳۰
ابوذر سلیمی ۱۶:۴۵
سید فیاض سیاحیان ۱۶:۴۵
امیر شریعتی ۱۶:۴۵
معصومه شریعتی راد ۱۶:۴۵
مهدی شفارودی ۱۷
مهشید شفیعی جاوید ۱۷
نرگس شهبازی ۱۷
محبوب شهبازی ۱۷
سجاد شهریاری ۱۷:۱۵
صادق شهیدی ۱۷:۱۵
وحید شیخی کوهسار ۱۷:۱۵
صبا شیرخدایى ۱۷:۱۵
جمعه, 14 آبا 1395 | 3:21 ب.ظ

انتخاب مجری برای برنامه تلویزیونی بروبچ

14 آبان 1395

کلیه دانشجویان دوره های گویندگی و اجرا مدرسه عالی رسانه برای حضور به عنوان مجری , گوینده, تدوینگر , صدا بردار و … می تواند در مراحل مختلف تولید برنامه که در استودیو مدرسه عالی رسانه ضبط می شود مشارکت داشته باشند

علاقه مندان در این مرحله برای تست اجرا و گویندگی ابتدا در سایت ثیت نام و با ارسال نمونه کار های خود در کار گروه برنامه بروبچ می توانند در تست و انتخاب مجری شرکت کنند

ساختار کلی برنامه عبارتست از حضور شش نفر از دانشجویان در قالب گروه های سه نفره  در استودیو که به صورت هفته ای با توجه به نوع محتوا و خلاقیت در برنامه حضور می یابند.

 

ثبت نام 

 

پنج شنبه, 29 مهر 1395 | 8:36 ب.ظ

گروه بندی سیزدهمین دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(مقدماتی۱)»مشخص شد

29 مهر 1395

 

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, اجرای رادیویی و اجرایی تلویزیونی) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس  جدول ذیل :

فن بیان  و زبان بدن: ۵ جلسه  اساتید : آرش ابسالان و امیر حسین صباغیان ،

اجرا و گویندگی در تلویزیون : ۵ جلسه  اساتید  : جلسه دکتر محمود احمدی افزادی ،  زضا کشاورز ٰ، مرضیه حاجی پور ، منصور ضابطیان

اجرا و گویندگی در رادیو : ۵ جلسه سیروس رجبی ،

شروع دوره از جمعه ۳۰ مهرماه  ماه ۹۵

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

 

سیزدهمین دوره گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (مقدماتی۱)

گروه C

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ هفته اول
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته دوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته سوم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته چهارم
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته پنجم

 

گروه B

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ هفته اول
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته دوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته سوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته چهارم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته پنجم

 

گروه A

۱۵:۳۰ تا ۱۷:۳۰ ۱۳ تا ۱۵ ۱۰ تا ۱۲ ساعت
برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۶ فن بیان  کلاس ۱۵ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۱ هفته اول
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته دوم
اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ هفته سوم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته چهارم
فن بیان  کلاس ۱۵ برنامه سازی در رادیو کلاس ۲۳ اجرا در تلویزیون کلاس ۲۵ هفته پنجم

 

 

 

 

گروه A

نام نام خانوادگی
رضا احمدی
مهسا اخگر
مهین بادپر
امیر حسین پور
هانیه دانش تبار
علی زارع
محمد طاهری
محمد عزیزی
عبداله غفاری
الناز قاسمی
ناهید محبی
سینا مرادی نیا
مهرداد معمارپور
میثم مقدسی
مریم نجفی
داوود هاشمی

 

گروه B

نام نام خانوادگی
فرخ الله بخیتاری
زهرا جهان بینی
زهرا جهانی
سیدجابر رازیان
طیبه رضایی راد
مصطفی رضوی مهر
هوشمند سلیمی نژاد
مرضیه شهریاری
آناشید شهیدی
سیما صادقیان
مهدی عباد سیچانی
ابوذر غفاری
شبنم قدیری
سیمین قوامی
شیما ملاجعفر
میثم نوایی

گروه C

نام نام خانوادگی
الهه استکی
زینب ایمانی
محمدحسین بدرلو
امیر حسین تورانی
هادی خلیفه
عزرا دهقان طوران
میثم رجبى
زهرا سجودی امین
زینب شکوهی
وحید شیخ سامانی
حسین قاسمی مارچوبه
محمدرضا منصوری
الناز مهروز
نوشین نورایی
ریحانه همسایگان
پنج شنبه, 08 مهر 1395 | 1:02 ب.ظ

اسامی پذیرفته شدگان ششمین دوره دوبله ۸ مهر ۹۵

8 مهر 1395

توجه:

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ سه شنبه ۱۳ مهر ماه

شروع دوره اولین جلسه  از چهارشنبه ۱۴ مهر ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰  و جلسه دوم به بعد پنج شنبه ها ۲۹ مهرماه از ساعت ۱۳تا ۱۷

استاد چنگیز جلیلوند

ثبت نام 

 

اسامی پذیرفته شدگان 

 

 

نام نام خانوادگی
محسن ابراهیمی پور
جوانه اویسی
پانته آ بنیادی راد
زهره پورغفار
فیروزه تاجدینی
پویا تاجیک
تهمیه جاوید سخن
مهدیه رازبانی
مرتضی رحمانی
بیگدلی روح الله
مرضیه سید احمدی
فربد فرزانه
علیرضا قاضی
علیرضا قاضی
فاطمه محمودی
فاطمه محمودی
حسین مظلومی فرد
مهرزاد معمارنژاد
میثم مقدسی
اریا منصوری
سحر نادری
 ندا  شکری