اسامی پذیرفته شدگان دوره تخصصی بازیگری ۲۵ خرداد ۹۶

با توجه به این که برای این دوره یک کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت ۱۰ نفر است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه پنج شنبه ۸ تیر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، شروع دوره از چهارشنبه ۱۴ تیر ماه

ظرفیت دوره  ۱۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره بازیگری  به مدت ۱۴۴ ساعت در ۹ ماه و  سه دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون و اجرای نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره اول ۳ میلیون تومان هزینه دوره دوم ۳ میلیون تومان و هزینه دوره سوم ۲٫۵ میلیون تومان می باشد 

دوره اول

دوره اول  مدت سه ماه ۴۸ ساعت در چهار کلاس برگزار می شود روزهای چهارشنبه ساعت ۱۷ تا ۲۰ و پنج شنبه از ساعت۱۴ تا ۲۰٫۳۰

شرکت در این دوره برای تمامی هنرجویان الزامیست. در این دوره دانشجویان دروس پایه بازیگری را سپری خواهند کرد. پس از پایان دوره اول از دانشجویان آزمون گرفته می شود در صورت قبولی می توانند در دوره دوم شرکت کنند

۱٫مقدماتی صدا و بیان / استاد: آرش آبسالان  / تعداد جلسات: ۱۲ جلسه

۲٫مقدماتی بدن و حرکت / استاد: رضا کشاورز / تعداد جلسات: ۱۲ جلسه

۳٫مقدماتی بازیگری در تئاتر / استاد: ایوب آقاخانی / تعداد جلسات: ۱۲ جلسه

۴٫مقدماتی بازیگری در سینما و تلویزیون / استاد: نیما رئیسی / تعداد جلسات: ۶ جلسه

۵٫اکت شناسی / استاد : آرش آبسالان / تعداد جلسات: ۶ جلسه

دوره دوم

دوره دوم مدت سه ماه ۴۸ ساعت در چهار کلاس برگزار می شود روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰٫۳۰

در این دوره اساتید به صورت تخصصی به ادامه مباحث دوره پیشین می پردازند و دانشچویان  با مباحث حرفه ای تئاتر بیشتر از پیش آشنا می شوند. 

۱٫مواجهه با متن / استاد: آرش آبسالان / تعداد جلسات: ۶ جلسه

۲٫ اکت شناسی / استاد: آرش آبسالان / تعداد جسات: ۶ جلسه

۳٫نمایش بدون دیالوگ / استاد: رضا کشاوز / تعدادجلسات: ۱۲ جلسه

۴٫اصول بازیگری در تئاتر / استاد: ایوب آقا خانی / تعداد جلسات: ۱۲ جلسه

۵٫اصول بازیگری در سینما و تلویزیون / استاد: نیما رئیسی / تعداد جلسات: ۱۲ جلسه

دوره سوم

مدت سه ماه ۴۸ ساعت در چهار کلاس برگزار می شود روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰٫۳۰

دانشجویانی  در این دوره شرکت خواهند کرد که توسط اساتید تائید و پیشنهاد می شوند. دانشجویان منتخب در یک پروژه تولید تئاتر، فیلمکوتاه و نمایش رادیویی شرکت خواهند کرد.  در پروژه فوق الذکر یکی از اساتید  به عنوان استاد راهنما شرکت خواهد داشت ۱٫پروژه تولید تئاتر ۲٫پروژه تولید فیلم کوتاه ۳٫پروژه تولید نمایش رادیویی

 

ثبت نام 

اسامی پذیرفته شدگان 

امید اذری
یحیی ایراندوست
علی جمالی
امید حیدری
شایان خزایی
مجید دُرّى
مجیدرضا دانش
ندا دبیری
فرهاد دزاهنگ
ساره دهقانی
روژین دهقانی
وحید ستاری
حسین غلامی
زهرا کمالى
رویا کریمی
کریم کلانتری
مسعود مسعود حسنی
یاسمن نادری
سمانه نوری


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :