اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۹خرداد ۹۶

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه ۲۲ خرداد می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

دوره تخصصی رادیو 

دوره تخصصی رادیو  به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) تولید۱ ( سیروس رجبی) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی)

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

گویندگی (سعید توکلی) تولید ۲ ( سیروس رجبی) اشنایی با موسیقی (وحید رستگار)

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی و دکوپاژ (رضا ساکی) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه (پیمان طالبی)

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی) سبک های اجرا ( سعید توکلی) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر)

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی) تولید گزارش زنده رادیویی (بهروز تشکر) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری) برنامه سازی تک نفره (سیروس رجبی )

دوره تخصصی تلویزیون 

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و  شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای جمعه ، ۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

فن بیان۲ (ارش ابسالان) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز) اجرا مقدماتی (منصور ضابطیان)

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ، جمعه ها  ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی) گویندگی خبر (سوسن حسنی دوخت)

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ، جمعه ها، ۳۶ ساعت ،از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تدوین (علی نادری) تصویربرداری(مهدی کتیراچی)

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای جمعه، ۲۴ ساعت ،ساعت ۱۰ تا ۱۷

استند اپ (کربلایی زاده) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر) ژورنالیسم تحقیقی (دکتر محمود احمدی افزادی) سبک سازی شخصی (دکتر محمود احمدی افزادی)

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای جمعه ،۲۴ ساعت ، از ساعت ۱۰ تا ۱۷

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی (مرتضی حیدری)

دوره گویندگی و اجرا تک ترم 

پنج هفته ، روزهای جمعه ، ۳۰ ساعت ، ۱۰ تا ۱۷ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱(ارش ابسالان ) زبان بدن ۱(رضا کشاورز) سبک های اجرا (دکتر محمود احمدی افزادی) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو 

ثبت نام در دوره تک ترم 

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از ۲۶ خرداد ، روزه های جمعه ۱۰ تا ۱۷

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر (وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح ۱۹ خرداد می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

اسامی پذیرفته شدگان

نام نام خانوادگی
حسن  بخشی
میثم  بهمنى
عنایت  توکلی
سعیده  جالینوس
بهنور  خسروی
اکرم  خمسه
لیلی  سلحشور
سعیده  عنقایی
فاطمه  عنقایی
محمد جعفر  فرهادی پور
 طاهره  فلاحی
مهدی  فلاحیان
زهرا  کمالى
نفیسه  محمدجانی
سعید  محمدی
موسی  مردی
مهری  یوسف پور
رحمن ابراهیم زادە‌
فاطمه ابراهیمی نژاد
مرتضی احمدی
علی استادی
محسن اسدی
حسین اصغری
الهام افشار
فاطمه اکبری معبد
اذین انارکی
حامد ایمان زاده
طاهره آخوندی توران پشتی
جاوید بابائی
روح الله باقری
شهرام بدری
احسان برغمدی
فاطمه پزشگی
نگار پناهی زاده
فاطمه پیری
امین تفطلی
مجید جمال آبادی
محمدرضا جنیدی فرد
پیمان جهانگیری
زهرا جهانی پور
حسام جوادی وثیق
حمیدرضا حاجی ستوده
الهام حردانی
زهرا حسنی
زهرا حسینی
ریحانه حسینی
عطیه خدامی
سید روزبه خطیب شهیدى
مرضیه ذاکری
علی رحمتی
زهره رحیمی
مهدی رستم ابادی
الهه رشیدی
سمیه رشیدی
مصطفی رضائی انصاری
پروین رفیعی
زهرا زینلی
محسن سالاروند
میلاد سبحانی
علی سرمدی
وحید سفیعی
  سید محمد حسین
نوشین شاه ولی
نرگس

 

وحید

شریفی

 

شفیعی

دنیا شکیبا
امیر صابری
احمد صارمی
فاطمه السادات صحافی
آریان صدرالحفاظی
سیده فاطمه طباطبایی
سامان عابدپور
اتوسا عابدین خان
باقر عابدین
طاهره عبدیان
عاطفه علی محمدی
اکرم علیزاده
امیرمحمد غفاری
مهناز قاسمی
آمنه سادات قریشی
روح الامین قماشی
فهیمه قهرمانی
امین قوسی نژاد
مریم کرمی
علی رضا کریم پور
محمد کمالی
حسین کیان مهر
هادی گرایلو
مریم محمدزاده
سمیرا محمدقلی
منصوره مرتضی پور
اصغر

 

سمیه

مردانی

 

ملکی

نیما مسچی
آفشید مسقطى آملى
مهدی نژادی
حسین نیازی
سعید سام نیاکان
محمدحسین نیلی
فاطمه هادی
امیرعلی وزوای
جهانگیر

 

شیوا

ولادی

 

یوسفی



به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :