زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا(دوره23)8 تیر ۹۶

متقاضیانی که ثبت نام آن ها تکمیل شده است می توانند مطابق جدول زمان بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید :

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط ( در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید. )

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک 985 طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت ۹ تا 13 پنج شنبه 8 تیر

نام

نام خانوادگی

ساعت

امیر

انگشت بافت

9 : 00

فرزانه

غفارنژاد

9 : 00

محمد

پورهاشم

9 : 00

سارا

خوشبخت

9 : 00

راییتی

شهریاری

9 : 00

محمد

شهبازى

9 : 00

فاطمه

وکیلی

9 : 00

الهام

حریری

9 : 00

علی

بدی زاد قبادلو

9 : 30

مجید

حسینی

9 : 30

حامد

حيدرى

9 : 30

کاوه

راستی

9 : 30

نیما

محسنی

9 : 30

نیما

محسنی

9 : 30

محمد

اشكواري

9 : 30

الهه

گروسی

9 : 30

هیفا

کامکاری

10 : 00

آرمین

بشردوست

10 : 00

لیلی

وکیلی

10 : 00

غلامرضا

آقایی

10 : 00

مهدیه

زادشیر

10 : 00

مهرشاد

عزيزيان

10 : 00

راییتی

شهریاری

10 : 00

اکرم

اکبری

10 : 00

بابك

سيدزاده

10 : 30

نوروز

لالي

10 : 30

سید ابراهیم

ابراهیمی

10 : 30

داود

گلدوست

10 : 30

حامد

حيدرى

10 : 30

محمد

عظيمي

10 : 30

محمد

چمنی

10 : 30

میعاد

حاج نفر

10 : 30

فاطمه

قاسمي

11 : 00

فاطمه

محبی فر

11 : 00

سمیرا

شاه جمالی

11 : 00

سجاد

عبدلی

11 : 00

مسعود

حسني

11 : 00

ياسمن

نادري

11 : 00

امیر

ابراهیم پور

11 : 00

مجيد

دُرّى

11 : 00

مجيدرضا

دانش

11 : 30

حسين

غلامي

11 : 30

زهرا

كمالى

11 : 30

مهبد

مهران

11 : 30

سعید

حسینی

11 : 30

زینب

یعقوبی

11 : 30

سمیرا

کلوندی

11 : 30

فرناز

صبری

11 : 30

بهروز

رهانجام

12 : 00

علی اصغر

افشار

12 : 00

محمد فرد

عطارزاده

12 : 00

علیرضا

عارفی

12 : 00

حورا

طالبی

12 : 00

محمد امین

شفاعی

12 : 00

رومینا

شفاعی

12 : 00

محمد مهدی

ظاهری

12 : 00

نرگس

قتحی

12 : 30

راضیه

ترکمن

12 : 30

محمدرضا

بیگی ابهری

12 : 30

امیر سالار

داودی

12 : 30

مهرنوش

صمدبیگی

12 : 30

مریم

حشم پیشه

12 : 30

مرداد

نجفی

12 : 30

نوشین

مالکیان

12 : 30

مریم

گیوی

12 : 30

امیر حسین

قلمبر

غیر حضوری

شهرام

بدری

غیر حضوری

بهناز

عبداله پور

غیر حضوری

الهام

ابطحی

غیر حضوری

رویا

کریمی

غیر حضوری

میترا

احمدی

غیر حضوری

شیرین

حسینی

غیر حضوری

نازنین

خرمی

غیر حضوری

امیر

سجادی

غیر حضوری

رضا

محسنی

غیر حضوری

اصغر

کیانی

غیر حضوری

سامان

مقدمی

غیر حضوری

ساسان

لعلی

غیر حضوری

سیروس

ضابطی

غیر حضوری

ندا

طارمی

غیر حضوری

علی

مصطوفی

غیر حضوری

لیلا

توانا

غیر حضوری

مرواربد

امیرابادی

غیر حضوری

عباس

ذوالفقاری

غیر حضوری

صبا

نادری

غیر حضوری

علی

صابری

غیر حضوری

بهاره

سالاری

غیر حضوری

سوسن

شاهمردای

غیر حضوری

وفا

علیجانی

غیر حضوری

elac_tagging



به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :