زمانبدی تست و تعیین سطح پانزدهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) 22 تیر 96

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست ساعت 9:30 تا 13:30 روز پنج شنبه 22 خرداد

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه ساعت 12 از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت ۱۲:۳۰ روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

نام

 نام خانوادگی

ساعت

پانته آ

توسلی

9:45

سحر

ابراهیمی

9:45

الهام

حسيني

9:45

رحیم

احمدزاده

10:00

مریم

یوسفی

10:00

نگین

متفق

10:00

ياسمين

معيري

10:15

عبدالمجید 

عیوض خانی

10:15

سامان

کیانی

10:15

اسماعیل

موسوی

10:30

عماد

شمس اله

10:30

میترا

اردستانی

10:30

فربد

هاديان

10:45

سید امیرحسین 

امیدی فر

10:45

ندا

خاکسار

10:45

حامد

رحمانی

11:00

فاطمه

دیبائی

11:00

مجتبی

شیری

11:00

ارسالان

ناظمی

11:15

عیسی

پیرهادی

11:15

عبدالرحمن

یحیویی

11:15

محمد فرید

عطارزاده

11:30

مزگان

آذرآسا

11:30

نیما

محسنی

11:30

هادی

اصحابی

11:45

سعید

وهابی

11:45

عسل

حمیدی

11:45

سيامك

شهمراد

12:00

مائده

افقه

12:00

داود

قنبرپور

12:00

زینب

بخشی

12:15

پگاه

خانزاده

12:15

فرزانه

غفارنژاد

12:15

نويد

دوست

12:30

مریم

اکبری

12:30

نوید

ملک سعیدی

12:30

فرانک

فاتح منش

12:45

تینا

طریقتی

12:45

ارسلان

حسني صدر

12:45

آرزو

نهاردانی

13:00

ليلا

ضابطي اكبر

13:00

الهه

شریعتی

13:00

پریسا

خراسانی زاده

13:00

علیرضا

عبادتی

13:00

اکرم

گلی

13:15

سعید

حق جو

13:15

علی اکبر

جلیلوند

13:15

ریحانه

جهاندوست

13:15

فرشته

سیفی

13:15

ناظم

پارسا

غیر حضوری

زینب

شهیدی

غیر حضوری

مصطفی

رضائی

غیر حضوری

کوثر

شکیباراد

غیر حضوری

حاتم

حاجی حیدری

غیر حضوری

مهری سادات

افتخاری

غیر حضوری

زینب

شهیدی

غیر حضوری

منیره

عابدی

غیر حضوری

اذین

جهرمی

غیر حضوری

فائزه

جباری

غیر حضوری

مرضیه

کریمی

غیر حضوری

امیر

حاجی

غیر حضوری

سامان

قلی زاده

غیر حضوری

میترا

صالحی

غیر حضوری

فرزانه

دیواندره

غیر حضوری

ارسلان

گرگانی

غیر حضوری

نیلوفر

جهرمی

غیر حضوری

هوشنگ

صادقی

غیر حضوری

لیلا

شاهمرادی

غیر حضوری

حامد

نخجوانی

غیر حضوری

امید

سالاری

غیر حضوری

نیلوفر

طاهری

غیر حضوری

کیانا

نژاد حسینی

غیر حضوری

علی

علیزاده

غیر حضوری

 

 

 

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :