اسامی پذیرفته شدگان پانزدهمین دوره دوبله 22 تیر 96

توجه :

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام :

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام تا تاریخ دوشنبه 26 خرداد 

شروع دوره پنج شنبه 5 مرداد 

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت نام کنند . در دو گروه ۱۵ نفره

در صورت تکمیل ظرفیت ۳۰ نفر دوره جدید پنج شنبه ها صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار می شود اولویت با ثبت نام در سایت می باشد

این دوره در سه ترم و در مجموع در ۶۶ ساعت برگزار می شود

در ابتدای دوره یک فیلم جدید برای تمرین در طول دوره به دانشجویان ارایه می شود و در دوره سوم فیلم به صورت کامل با دانشجویان دوره دوبله می شود انتخاب نقش ها بر عهده مدیردوبلاژ اقای جلیلوند است همچنین از دوره دوم هر یک از دانشجویان در کارگاه دوبله ۳ تا ۱۰ فیلم کوتاه یک تا پنج دقیقه ای را به صورت کامل دوبله می کنند

دوبله ۱

پبج هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۱۴ تا ۱۸ چهار جلسه فن بیان استاد علی شجره چهار جلسه کارگاه دوبله استاد ناصر ممدوح – حمید منوچهری

دوبله۲

چهار هفته ؛ پنج شنبه ها ساعت ۸ تا ۱۳

ساعت ۸ تا ۱۰ ؛چهار جلسه ، اشنایی با نرم افزارهای دوبله و کارگاه عملی استاد علی اصغر قره خانی ساعت ۱۰ تا ۱۳

دوبله ۳

چهار هفته ؛ چهارشنبه ها ساعت ۱۷ تا ۲۰

ثبت نام در دوره دوبله

نام

 نام خانوادگی

سحر

ابراهیمی

سپیده

احمدی

میترا

اردستانی

هادی

اصحابی

مهری سادات

افتخاری

مائده

افقه

مریم

اکبری

سید امیرحسین 

امیدی فر

مزگان

آذرآسا

زینب

بخشی

ناظم

پارسا

زهرا

پرتوی

عیسی

پیرهادی

پانته آ

توسلی

فائزه

جباری

علی اکبر

جلیلوند

ریحانه

جهاندوست

گا اذین

جهرمی

حاتم

حاجی حیدری

محدثه

حاجی کاظمی

ارسلان

حسني صدر

الهام

حسيني

سعید

حق جو

ندا

خاکسار

پگاه

خانزاده

پریسا

خراسانی زاده

مرتضی

خرم ابادی

نويد

دوست

فاطمه

دیبائی

حامد

رحمانی

مصطفی

رضائی

فرشته

سیفی

الهه

شریعتی

کوثر

شکیباراد

عماد

شمس اله

سيامك

شهمراد

زینب

شهیدی

مجتبی

شیری

فاطمه

صادقی

منیره

عابدی

علیرضا

عبادتی

محمد فرید

عطارزاده

عبدالمجید 

عیوض خانی

فرزانه

غفارنژاد

داود

قنبرپور

سامان

کیانی

نگین

متفق

ياسمين

معيري

نوید

ملک سعیدی

آرزو

نهاردانی

سعید

وهابی

عبدالرحمن

یحیویی

مریم

یوسفی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :