شروع دوره «گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون»(دوره24) 30 تیر ۹۶

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام :

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

هر درس ( فن بیان, مبانی گویندگی و مبانی اجرا ) در ۵ هفته برگزار می شود و در مجمع برای هر گروه ۱۵ جلسه کلاس بر اساس جدول ذیل :

اشنایی با فن بیان : ۵ جلسه اساتید : ارش ابسالان ، امیر حسین صباغیان

مبانی اجرا : ۵ جلسه اساتید : دکتر محمود احمدی افزادی ، زبان بدن رضا کشاورز ٰ

مبانی گویندگی : ۵ جلسه محمد رضا قلمبر، پیمان طالبی

شروع دوره از جمعه 30 تیر  از ساعت ۱۰ تا ۱۷ : ۳۰

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

 

 

گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(دوره24)/جمعه 30 تیر

گروه A

15:30 تا 17:30

13 تا 15

10 تا 12

ساعت

مبانی اجرا کلاس 12

مبانی گویندگی کلاس 11

فن بیان کلاس 14

هفته اول

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

مبانی اجرا کلاس 21

هفته دوم

مبانی اجرا کلاس 21

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

هفته سوم

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

مبانی اجرا کلاس 21

هفته چهارم

مبانی اجرا کلاس 21

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

هفته پنجم

 

 

گروه B

15:30 تا 17:30

13 تا 15

10 تا 12

ساعت

مبانی گویندگی کلاس 11

فن بیان کلاس 14

مبانی اجرا کلاس 11

هفته اول

مبانی اجرا کلاس 21

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

هفته دوم

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

مبانی اجرا کلاس 21

هفته سوم

مبانی اجرا کلاس 21

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

هفته چهارم

مبانی گویندگی کلاس 22

فن بیان کلاس 15

مبانی اجرا کلاس 21

هفته پنجم

 

 

 

گروه a

نام

نام خانوادگی

پگاه

افشار مافی

علی

انصاری

اتوسا

بونابی

محدثه

حاجی کاظمی

نرگس

حسنی

هیلا

درکی

مرضیه

دندانه وند

رز (راضيه)

رئيسي

معصومه

زاداحمد

الهام

صائمی

امیر

عباداله نژاد

حمیدرضا

عفتی

توماج

عينعلي پور

حسن

غلامی

پیمان

فرهادزاده

نوید

قهرمانی

صبا

کاظمی

راحله

کمال زاده

محسن

گلستانی

حامد

محمدی

سارا

محمدیان

سلماز

همدانی

عباس

ویسی

 

 

 

گروه B

نام

نام خانوادگی

شهره

شاملو

فاطمه

رضایی

فاطمه

منصور

الهه

محبی

نرگس

چراغچي

سحر

عباس پور

داود

پرتوی همراه

مرسده

مقصودی

طیبه

بابادی عکاشه

مزده

صالحی پور

محمد

صمدی

احسان

خدمت لو

سيامك

شهمراد

امید

موسوی فرد

افتخارالسادات

شجاع الدينى

ماهرخ سادات

شجاع الدینی

حنانه

شکوری

لیلا

عبادی

زهرا

حسنی

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
ورود اقتصاد به فاز جدید
پنج اتفاق جدید در اقتصاد ایران
پیش بینی آینده نرخ ارز
تحلیل وضعیت موجود کشور همراه با راه حل
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :