زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره25) 20 مرداد 96

 

متقاضیانی که ثبت نام آن ها تکمیل شده است می توانند مطابق جدول زمان بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید :

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط ( در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید. )

نشانی : خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک 985 طبقه سوم

ساعت شروع تست حضوری ساعت 9:30 تا 14 روز جمعه 20 مرداد 

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روزپنج شنبه  ساعت13 از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت 14  روز جمعه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

 

نام

نام خانوادگی

ساعت

می گل

آقاجانی

9:30

زهرا

بابائی

9:30

مریم

میقانی

9:30

غلامرضا

عباس نژاد

9:30

میثم

محبانی

9:30

لیلا

خردادی ورامینی

9:30

سارا

حسن پور

9:30

مرسده

مقصودي

9:30

مهرداد

شهسواری

9:30

سحر

عباس پور بهتاش

9:30

سمانه

اسماعیلی

9:30

حسام

كلانكي

9:30

سيد اميد

موسوي فرد

10:00

فاطمه

پاکدامن

10:00

کیکاووس

سلطان پور

10:00

طاهره

رستگاری

10:00

ژوبین

دارابیان

10:00

مجید

نظری

10:00

پوريا

طاهري

10:00

فاطمه

نعیمی

10:00

سحر

صدیقی

10:00

علیرضا

کریمی خالدی

10:00

راضیه (رز)

رئیسی

10:00

رامين

مسلمي

10:00

زهرا

محمدى

11:00

زهرا

اله دادی

11:00

نفیسه

قربانی

11:00

مهدی

درزینی

11:00

علی

قنبری

11:00

مهسا

مظلوم

11:00

مسعود

عبادی

11:00

محسن

خلیلی

11:00

فاطمه

ابراهيميان

11:00

نوا

ملکی

11:00

عماد

مکلاهی

11:30

بابک

کرمی

11:30

افشین

زارعی

11:30

سعید

خوشبخت هومونلو

11:30

مژگان

جودکی

11:30

سعید

جبار فتاحی

11:30

مهدیه

حیدری

11:30

زینب

شمس الدینی

11:30

مداحی

سحر

11:30

سيدغلامرضا

هاشمي فرد

11:30

رویا

مظفری

11:30

الهه

حداديان

11:30

حمیدرضا

موثقی

12:00

الهام

محمدی

12:00

بابک

محمدی

12:00

حسام

توسلي

12:00

سعيد

كوچكي

12:00

نیما

خان بابایی

12:00

ربابه

صلاحی

12:00

مهناز

حاتم نهاوندی

12:00

محمدرضا

کامرانی شفیق

12:00

سحر

سکوتی

12:00

نجمه

علی آبادی

12:30

حبیبه

تدین

12:30

مهرآسا

اسفندیاری

12:30

امید

نوروزی

12:30

امین

امیدیان

12:30

تهمينه

سلاميان

12:30

زهرا

فرهادمهر

12:30

دنيا

صالح

12:30

دنيا

صالح

12:30

شادي

فتحي

12:30

ليلا

رستمي

13:00

علی

زینلی

13:00

مينا

احدي پرست

13:00

سمانه

کرم دوست

13:00

علی

شاکری

13:00

معصومه

تنها

13:00

فاطمه

ذاکری

13:00

مریم

صفاران خوزانی

13:00

مریم

سلگی

13:00

سيد احسان

طباطبايى

13:00

مرجان

حسن كاشاني

13:00

گندم کار

آرمین

غیر حضوری

اسلامی اجقان

محمد اسماعیل

غیر حضوری

اسماعیلیان

فرشته

غیر حضوری

علی

علوی مهر

غیر حضوری

توکلی

یاسمن

غیر حضوری

توکلی

یاسمن

غیر حضوری

سمیه

موسوی

غیر حضوری

بابک (علی)

چکام

غیر حضوری

مداحی

سحر

غیر حضوری

پروین

علمدار

غیر حضوری

محدثه

یحیی پور

غیر حضوری

ریحانه

ابراهیمی

غیر حضوری

مژگان

اسدي

غیر حضوری

زهرا

اعظمی

غیر حضوری

پريسا

افشار

غیر حضوری

حمید

امیدی

غیر حضوری

زهره

اویسی

غیر حضوری

ساناز

آخوندی سنجانی

غیر حضوری

نسیم

آقابیگ لو

غیر حضوری

حمیده

آل کثیر

غیر حضوری

نیما

بلورچی

غیر حضوری

مازیار

تفرشی حسینی

غیر حضوری

فرزاد

جامعی

غیر حضوری

سارا

جفعری

غیر حضوری

حدیث

جمالی

غیر حضوری

علی

حاجی خانی

غیر حضوری

وسام

حسن علی زاده

غیر حضوری

کوثر

حسینی

غیر حضوری

زهرا

حضرتی

غیر حضوری

امین

حیدری

غیر حضوری

سبا

حیطاوی

غیر حضوری

جواد

خزائی

غیر حضوری

نغمه

خناری نژاد

غیر حضوری

آرش

دبیری

غیر حضوری

پریا

دژاهنگ

غیر حضوری

هانیه

دهقانی

غیر حضوری

محمد

دهقانی

غیر حضوری

الهه

زوارییان کچویی

غیر حضوری

محمدرضا

ستاري

غیر حضوری

فاطمه

سلیم ابادی

غیر حضوری

سميرا

سیفی

غیر حضوری

محمد کاظم

شاه علی

غیر حضوری

ایراندخت

شمس

غیر حضوری

سمانه

صباغ

غیر حضوری

رویا

صیامی

غیر حضوری

رامبد

طوسی نژاد

غیر حضوری

علی

عبدالهی

غیر حضوری

سامان

عنابستانی

غیر حضوری

صادق

فهیم

غیر حضوری

     
 

 



به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :