اسامی پذیرفته شدگان شانزدهمین دوره دوبله 2 شهریور96

 

توجه :

چنانچه مدارک مورد نیاز تا جلسه دوم دوره تحویل واحد ثبت نام نگردد، دانشکده هیچگونه مسولیتی در قبال صدور مدرک پایان دوره نخواهد داشت.

مدارک لازم جهت ثبت نام :

۱-کپی شناسنامه

۲- کپی کارت ملی

۳- دو قطعه عکس۴×۳

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط

نشانی : تهران – خیابان انقلاب بعد چهارراه وصال – جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه اول

مهلت ثبت نام دوشنبه 6 شهریور ماه 

شروع دوره پنج شنبه 9 شهریور 

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت نام کنند . در دو گروه ۱۵ نفره

در صورت تکمیل ظرفیت ۳۰ نفر دوره جدید پنج شنبه ها صبح از ساعت ۸ تا ۱۳ برگزار می شود اولویت با ثبت نام در سایت می باشد

این دوره در سه ترم و در مجموع در ۶۶ ساعت برگزار می شود

در ابتدای دوره یک فیلم جدید برای تمرین در طول دوره به دانشجویان ارایه می شود و در دوره سوم فیلم به صورت کامل با دانشجویان دوره دوبله می شود انتخاب نقش ها بر عهده مدیردوبلاژ اقای جلیلوند است همچنین از دوره دوم هر یک از دانشجویان در کارگاه دوبله ۳ تا ۱۰ فیلم کوتاه یک تا پنج دقیقه ای را به صورت کامل دوبله می کنند

دوره دوبله 1

چهار هفته؛ پنج شنبه ها ساعت 14 تا 18

چهار جلسه فن بیان استاد علی شجره

 چهار جلسه تکنیک های دوبله ، بیان ، حس استاد علی اصغر قره خانی 

 

دوره دوبله 2

پنج  هفته؛ پنج شنبه ها ساعت 14 تا 18

پنج جلسه ، کارگاه دوبله استاد چنگیز جلیلوند 

این دوره در گروه برگزار می شود گروه اول ساعت 14 تا 16 گروه دوم از ساعت 16 تا 18 ( گروه بندی از طرف مدرسه مشخص می شود)

دوره دوبله 3

چهار هفته؛ چهارشنبه ها ساعت 17 تا 20

دوبله یک فیلم کامل در استودیو مدرسه 

انتخاب نقش ها و فیلم بر عهد مدیر دوبلاژ می باشد 

 

ثبت نام 

 

نام

نام خانوادگی

حسین

اذر نیا

سمانه

اسماعیلی

نسترن

اکبری

محمدحسین

امیری

ثمین

امینی

لادن

آقابگلو

امیر محمد

باقیان

بهاره

بالازاده

سيدميلاد

بهشتي

علیرضا

بیات

فاطمه

بیان آذری

محمد حسین

بیگلری

اکرم

جباری

مصطفی

جعفری

رضوان

جوهری

میلاد

چیت سازان

سپهر

حاج صمدی

عسل

حمیدی

سیدعمران

دست یافته

سپيده

رضايي

مهدی

رضایی

مریم

ساعتچی

حانیه

شعاعی

افسانه

شکارسری سلیمی

علیرضا

صابری

هاجر

صدرموسوي گرگري

علیرضا

طیبی

آرزو

طینتی سیرت

رضا

عباسی فشمی

راحله سادات

عطائی

شادی

فتحی

منصور

فرازی

عارف

فلاح

شرمین

قاسملو

مسعود

قربانیان

لیلا

قره داغی

فهیمه

قهرمانی

زهرا

کاشفی

نرگس

کریمی

رضا

کریمی

عبید

کوشا

مژگان

گمرگ چی

فاطیما

متقیان فر

علی

محمدنژاد

مائده

محمدی

روزبه

ممدوح

حمید رضا

موسوی

سهیل

نظافت پور

الهام

وفایی

 

 



به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :