اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره49و50) 9اذر97

با توجه به این که برای این دوره سه  کلاس پیش‌بینی شده‌است و ظرفیت محدود است، اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت‌نام:

متقاضیان تا تاریخ 12 اذر می‌توانند ثبت‌نام کنند. ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی  فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند.

دوره 49پنج شنبه ها ساعت 13تا19 /15 اذر

دوره 50جمعه ها ساعت 10 تا 17 /16 اذر

 

دوره تخصصی رادیو تلویزیون

دوره تخصصی رادیو  به مدت 66ساعت درسه  ماه و  سه  دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره 2میلیون تومان می باشد 

مقدماتی ۱

پنج هفته ، ۳۰ ساعت 

فن بیان ۱(علی شجره ) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر / پیمان طالبی )

گویندگی و اجرا در رادیو

سه هفته ، 12ساعت 

برنامه سازی رادیو 

اجرای استیج 

سه هفته ،12 ساعت 

اجرای استیج 

زبان بدن 

 

دوره گویندگی و اجرا کو تاه مدت 

پنج هفته ، ۳۰ ساعت  شهریه دوره 750 هزار تومان

فن بیان ۱(علی شجره ) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر)

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو و تلویزیون

  

ثبت نام در دوره تک ترم 

 

محل برگزاری کلاس ها مدرسه عالی رسانه بلوار افریقا پایین تر از چهارراه جهان کودک کوچه سپر پلاک 16 طبقه سوم 

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح 9 اذر 97

 می تواند فقط در یکی از دو دوره تخصصی رادیو و  تلویزیون یا دوره تک ترم یا روز های پنج شنبه یا جمعه ثبت نام کنند

 

نام خانوادگی نام
احمدی مجتبی
الطافی حمیدرضا
امیدی فرد امیرحسین
امین فر امین 
بخت ور مریم
بختياري اصل شيرين
بهمنی مهران
پورطهماسب فاطمه
پیری محمد حسین
تشیعی ندا
حاجهاشمی اکرم
حسینی فواد
حسینی سانازسادات
حیدری احسان
خداوردی  ریحانه
خزاعی اسفندیار
خسروی مائده
رامتین  مهدی
رحیمی منیر
رمضانی مهیار
سعادتخانی مرجان
سعیدی مهدیه
سیرتی الهه
شاهسون زهره
شعبان نیا محبوبه
شفيعى ارش
صارمی اسما
عابد بهاره
غلامزاده امیرحسین
کریموند حمیده
کیایی سیدحسن
گودرزی نشاط
مرادی  محمود 
مطيعان فاطمه
نصیری راد مژگان
نقیون مریم
نوری شفیع آرزو
نیک پژوه جواد
یوسفی سعید
   
   


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره49و50) 9اذر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۶ مهر ۹۵
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۷ دی ۹۵
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۱۵ بهمن ۹۵
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۳۱ فرودین ۹۶
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۸ اردیبهشت ۹۶
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون ۷خرداد ۹۶
برچسب ها اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون