اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون(دوره26) پنج شنبه 19مرداد 96

 

مهلت ثبت نام :

متقاضیان تا تاریخ دوشنبه 23 مرداد می توانند ثبت نام کنند . ظرفیت این دوره ها و بر اساس اولویت در ثبت نام قطعی در سایت خواهد بود، پذیرفته شدگان می تواند با توجه به علاقمندی فقط در یک دوره تخصصی ثبت نام کنند

ظرفیت دوره های تخصصی ۳۰ نفر می باشد اولویت با متقاضیانی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت نام کنند.

دوره تخصصی رادیو

دوره تخصصی رادیو به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد هزینه این دوره ۳ میلیون تومان می باشد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

فن بیان ۱ ( ارش ابسالان – امیر صباغیان ) زبان بدن ۱ ( رضا کشاورز ) سبک های اجرا ( دکتر محمود احمدی افزادی ) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر )

مقدماتی ۲

چهار هفته ،روزهای پنج شنبه ،۲۴ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

فن بیان۲ ( ارش ابسالان ) تولید۱ ( سیروس رجبی ) آشنایی با میکروفن ( ایوب اقاخانی )

گویندگی و اجرا در رادیو

چهار هفته، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ، ۱۴ تا ۲۰

گویندگی ( سعید توکلی ) تولید ۲ ( سیروس رجبی ) اشنایی با موسیقی ( سعید ذهنی )

گزارشگری در رادیو

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

نویسندگی و دکوپاژ ( رضا ساکی ) ژونالیسم رادیویی مصاحبه و بداهه ( پیمان طالبی )

اجرا در رادیو

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

مدیریت میزگرد ( دکتر محمود احمدی افزادی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی ) بداهه و تمرکز لحظه ای ( محمد رضا قلمبر )

برنامه سازی رادیویی

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تولید مستند رادیویی ( محسن شاهمرادی ) تولید گزارش زنده رادیویی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی ( مرتضی حیدری ) برنامه سازی تک نفره ( سیروس رجبی )

دوره تخصصی تلویزیون

دوره تخصصی تلویزیون به مدت ۱۶۲ ساعت در ۶ ماه و شش دوره برگزار می شود گواهینامه پایان دوره پس از ازمون نهایی اعطا خواهد شد

مقدماتی ۱

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ، ۱۴ تا۲۰

فن بیان ۱ ( ارش ابسالان ) زبان بدن ۱ ( رضا کشاورز ) سبک های اجرا ( دکتر محمود احمدی افزادی ) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر )

مقدماتی ۲

چهار هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

فن بیان۲ ( ارش ابسالان ) زبان بدن ۲ ( رضا کشاورز ) اجرا مقدماتی ( منصور ضابطیان )

اجرا و گویندگی در تلویزیون

چهار هفته ،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

نویسندگی برای تلویزیون ( رضا ساکی ) سبک های اجرا ( سعید توکلی ) گویندگی خبر ( سوسن حسنی دوخت )

برنامه سازی تلویزیونی

شش هفته ،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تدوین ( علی نادری ) تصویربرداری ( مهدی کتیراچی )

ژورنالیسم تلویزیونی

چهار هفته،روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

استند اپ ( کربلایی زاده ) نویسندگی خلاق و سوژه یابی ( محمد رضا قلمبر ) ژورنالیسم تحقیقی ( دکتر محمود احمدی افزادی ) سبک سازی شخصی ( دکتر محمود احمدی افزادی )

کارگاه برنامه سازی تلویزیونی

۴ هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۲۴ ساعت ،۱۴ تا ۲۰

تولید مستند تلویزیونی ( حسین جلیلوند ) تولید گزارش زنده تلویزیونی ( بهروز تشکر ) تولید میزگرد تخصصی ( مرتضی حیدری )

دوره گویندگی و اجرا تک ترم

پنج هفته ، روزهای پنج شنبه ، ۳۰ ساعت ،۱۴ تا ۲۰ شهریه دوره ۶۵۰ هزار تومان

فن بیان ۱ ( ارش ابسالان – امیر صباغیان ) زبان بدن ۱ ( رضا کشاورز ) سبک های اجرا ( دکتر محمود احمدی افزادی ) مبانی گویندگی ( محمد رضا قلمبر )

ثبت نام در دوره تخصصی تلویزیون

ثبت نام در دوره تخصصی رادیو

ثبت نام در دوره تک ترم

زمان برگزاری

دوره تخصصی تلویزیون ۶ ماه

دوره تخصصی رادیو ۶ ماه

دوره تک ترم ۵ هفته

شروع دوره ها از 26 مرداد  ، روزه های پنج شنبه ۱۴تا ۲۰

محل برگزاری کلاس ها خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵

گواهینامه پایان دوره :

پس از اتمام دوره گواهینامه پایان دوره از طرف دانشکده خبر ( وابسته به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ) و مدرسه عالی رسانه اعطا می شود.

پذیرفته شدگان تست و تعین سطح 19 تیر می تواند فقط در یکی از سه دوره تخصصی تلویزیون ؛ دوره تخصصی رادیو و دوره تک ترم ثبت نام کنند

 

نام

نام خانوادگی

نجمه

ابراهیمی یزدان آباد

غزل

باقری

مریم

پورامینی

راضیه

ترکمن

مرجان

حسن کاشانی

فرشاد

حسینی

ابراهیم

حسینی

پگاه

خانزاده

الهام

خرمی

فاطمه

خواجه

علی

ذکائی

احسان

رفیعی خالدی

امین

رنجبر

حسین

رنجبر توکلی

نرگس

سلیمانی فرد

زهره

شریف پور

فایزه

شمس پور

اسماء

طاهرآبادی

مهري

عبدالهي

نرگس

فدائی نیا

منصور

فرازی

حسام

قاهری

مهدیه

محرر

محمد حسین

مرودشتی

سارا

مزینانیان

مهرداد

مظاهری

بابک

موسوی

سيد محمدرضا

ميرسلطانى

فاطمه

میرجوان

مرضیه

نظری

سمیه

نیک دهقان

فریده

نیک نژاد

زهرا سادات

واعظی

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
ورود اقتصاد به فاز جدید
پنج اتفاق جدید در اقتصاد ایران
پیش بینی آینده نرخ ارز
تحلیل وضعیت موجود کشور همراه با راه حل
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :