زمانبدی تست و تعیین سطح شانزدهمین دوره دوبله(استاد جلیلوند) 2 شهریور 96

 

متقاضیانی که ثبت‌نام آن‌ها تکمیل شده‌است می‌توانند مطابق جدول زمان‌بندی زیر برای انجام مصاحبه و تعیین سطح به محل مدرسه عالی رسانه  مراجعه کنند.

متقاضیان گرامی لطفاً مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشید:

۱- دو قطعه عکس

۲- کپی شناسنامه

۳- کپی کارت ملی

۴- کپی آخرین مدرک تحصیلی

۵- کپی مدارک مرتبط (در صورتی که مدرکی مرتبط با گویندگی و اجرا دارید.)

نشانی: تهران، خیابان انقلاب بعد از چهارراه وصال جنب سینما سپیده پلاک ۹۸۵ طبقه سوم

ساعت شروع تست ساعت 9:45 تا 12:30 روز پنج شنبه 2 شهریور

لازم به ذکر است متقاضیانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا روز چهارشنبه ساعت 12 از طریق سایت  ثبت‌نام کنند و پس از تکمیل ثبت‌نام از ساعت 12 روز پنج شنبه در محل مدرسه عالی رسانه حضور داشته باشند .

 

نام

نام خانوادگی

ساعت

زهرا

كمالى

9:45

عسل

حمیدی

9:45

سيدميلاد

بهشتي

9:45

فاطمه

بیان آذری

10:00

عارف

فلاح

10:00

ثمین

امینی

10:00

بهاره

بالازاده

10:15

فهیمه

قهرمانی

10:15

نسترن

اکبری

10:15

افسانه

شکارسری

10:30

حانیه

شعاعی

10:30

عبید

کوشا

10:30

امین

کربلایی مهدی

10:45

بابک

موسوی

10:45

فاطیما

متقیان فر

10:45

لادن

آقابگلو

11:00

سپيده

رضايي

11:00

فربد

حدیان

11:00

راحله سادات

عطائی

11:15

آرزو

طینتی سیرت

11:15

رضا

عباسی فشمی

11:15

میلاد

چیت سازان

11:30

علی

محمدنژاد

11:30

سپهر

حاج صمدی

11:30

معصومه

فراهانی

11:45

سهیل

نظافت پور

11:45

حسین

اذر نیا

11:45

محمدحسین

امیری

12:00

روزبه

ممدوح

12:00

سمانه

اسماعیلی

12:00

ریحانه

منصوری

12:15

مسعود

قربانیان

12:15

مریم

ساعتچی

12:15

مصطفی

جعفری

غیر حضوری

علیرضا

صابری

غیر حضوری

مهدی

رضایی

غیر حضوری

علیرضا

طیبی

غیر حضوری

امیر محمد

باقیان

غیر حضوری

سیدعمران

دست یافته

غیر حضوری

نرگس

کریمی

غیر حضوری

هاجر

صدرموسوي گرگري

غیر حضوری

علیرضا

بیات

غیر حضوری

مائده

محمدی

غیر حضوری

حمید رضا

موسوی

غیر حضوری

زهرا

کاشفی

غیر حضوری

رضا

کریمی

غیر حضوری

شرمین

قاسملو

غیر حضوری

منصور

فرازی

غیر حضوری

سارا

اقبالی

غیر حضوری

شفیعه

جامعی

غیر حضوری

مرتضی

رفعت

غیر حضوری

سمیرا

صادق پور

غیر حضوری

میترا

فرزانه

غیر حضوری

حسین

قمری

غیر حضوری

سمانه سادات

مقربی

غیر حضوری

مریم

نظری

غیر حضوری

مریم

حاذقی

غیر حضوری

سمیه

محمدرضایی

غیر حضوری

فاطمه

افق

غیر حضوری

سهیلا

باقری حسن کیاده

غیر حضوری

نیلوفر

آذری

غیر حضوری

يوسف

پورحسین

غیر حضوری

نرگس

کوه خضری

غیر حضوری

حمیدرضا

نصیری

غیر حضوری

مهدی

پولادی

غیر حضوری

مسعود

مصطفوی

غیر حضوری

مهدي

فرد

غیر حضوری

مصطفی

فخاری

غیر حضوری

زهرا

كلانتري

غیر حضوری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


به اشتراک گذاری در گوگل پلاس به اشتراک گذاری در LinkedIn به اشتراک گذاری در فیس بوک به اشتراک گذاری در کلوب به اشتراک گذاری در فیس نما به اشتراک گذاری در توییتر
مطالب مرتبط
بیست شرکت برتر 25 ابان 97
بیست شرکت برتر 25 ابان97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره37) 26مهر 97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 37و38) 26 مهر97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره47و48) 20 مهر 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره47و48) 20 مهر 97
اسامی پذیرفته شدگان تست و تعیین سطح دوبلاژ استاد چنگیر جلیلوند (دوره35) 15 شهریور 97
اسامی پذیرفته شدگان تست گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون (دوره45و46) 15 شهریور97
زمابندی تست و تعیین سطح دوبله استاد جلیلوند (دوره 36) 15 شهریور 97
زمانبدی تست و تعیین سطح گویندگی و اجرا (دوره45و46) 15 شهریور97
برچسب ها
نظر کاربران
نظر شما

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 



کد بالا را در کادر وارد نمایید :